Pretekajú vám pampersky?

sunny15
19. júl 2013

kočky co používate pampers active baby ci ine pampersky...nepretekaju vam???nas maly je bežne cely premoceny cele body....hlavne v noci po 5-6hodinach ...takze ho musim prezliekat...ked sa v noci zobudi a nie je mokry tak mu len prebalim plienku....sice cika vela ...lebo za den vypije aj 1200ml tekutin ale to pretekanie plienky sa stava aj ked ma plienku len 2hodky napr.dnes po spinkani sa zobudil precikany....cudujem sa lebo pampersky pouzivame od narodenia...takze urcite neprebalujem zle...

simca06022011
19. júl 2013

ano, nam pretekali active baby hlavne tie 2-3 velkost + sleep&play vsetky a skoro vzdy.. aj po jednom pocikani... vacsinou som pouzivala premium care, ale po case som vzdy vyskusala ine a zase som sa vratila k tym 🙂

marissenka
19. júl 2013

nam pretekali sleep and playky...tie nikviacdy .ale active baby nie.pouzivala som len tie pri oboch a som spokojna.sice moji toho tolko nevypiju. par krat sa sice stalo,ked sme boli niekde a nemala som plienku,ze precikali ale to uz boli fest pocurani 😀 a aj ked som na rychlo zapla po stojacky,sa nam par krat stalo,ale inak su super.

nasta197
19. júl 2013

pretekali aj nam a strasne zapachali tie v orandzovom sleep and playky tiež v modrom pretiekli ale nezapachali tak.. treba skusať ine značky napr. beby love su super z DMka alebo aj hypernovacke su dobré

biancarv
19. júl 2013

Aj nám pretekali, z DMka sú oveľa lepšie.

januliku
19. júl 2013

Pouzivame velkost 4,5 na noc a neprecika. Staci jej jedna plienka na noc. Oranzove su otras, mali sme ich raz a skoncili v kosi 😠

katusap
19. júl 2013

Ja davam od narodenia Pampers active baby a nikdy nepretiekli. Asi 3x sa mi stalo, ze tie Sleep and play pretiekli - preto som ich uz viac nekupila. Ale inak v noci neprebalujem, vecer ide spat o osmej a novu plienku davam rano o siestej.

smalova
19. júl 2013

aj nám malý preciká Pampersky. Jediné, ktoré mi vydržali až do rána sú Babylove z DMka, sú super

yesno22
19. júl 2013

sleep&play pretekali často /veľkosť 2-3/, klasické len občas...pri synovi som používala fialové tesco, už ich nerobia a pri malej som prešla na tie z Lidlu ... občas som kúpila pampersky v akcii ale potom ich deti precikali a zase som prešla na náhradné 🙂

evulienka22
19. júl 2013

my pouzivame teraz 4 a nepretekaju, ale oranzove su naozaj velmi nekvalitne, ani ja neodporucam, a okrem toho, pampersky kupene v Nemecku su hrubsie ako v tescu kupene tie zelene, aj to je otras... 😀

hameeda
19. júl 2013

pretekaju, hlavne v noci, no ine pouzit nemozeme lebo na ostatne vsetky co sme skusili su alergicky, takze v noci dvakrat prezliekam

moon1979
19. júl 2013

skúšala som všetky druhy pampers plienok, ale nedám dopustiť ani na jedny ... 2x sa stalo pri prvom synovi, že prekakal, ale to bolo extrémne kakanie ... používali sme plienky do 2 rokov, max spokojnosť s touto značkou ... pri druhom synovi sme zostali verní značke, tiež sme vyskúšali všetky typy a max spokojnosť opätovne 🙂

zuzanockamt
19. júl 2013

pampers nie su podla mna kvalitne plienky ... daval som ich, kym presiel na latkove a potom som sa uz nikdy k nim nevratila ... ked jednorazovky, tak jednoznacne babylove

zuzka38
19. júl 2013

ano ked mal jednu dlhsie ako 14 hodin 😀

nenullienka
19. júl 2013

Jasne pretekali, vždy bol precikaný, používala som ich mesiac a nikdy viac.

mary271
19. júl 2013

nám pretekali, teraz kupujeme z lidl-u plienky a sme spokojný, malý spinká celu noc a zároveň sú o polovicu lacnejšie 😉

tinka53
19. júl 2013

Ahoj, mne u oboch dcérkach pretekali ale až ked boli ony aktívnejšie a plienka sa trošku prešmykla na riťuške 🙂 čiže nepresiakali ale z bokov vytieklo :-P

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzinabila
19. júl 2013

vyskusali sme vela druhov plienok a nam sa najviac osvedcili zelene Tesco-tie drahsie, nie tie value najlacnejsie,pampersky pravidelne bud pretekali alebo ked nasiakli boli mokre

bubinko83
19. júl 2013

@sunny15 akože pretekuju ? pretekari? 😀 😀 😀 nam nikdy nepretiekli ani pri prvom ani teraz.

j.a.n.e.7
19. júl 2013

Ja som z tohto dôvodu tiež Pampersky nekupovala, že pretekali, najviac sa mi osvedčili Tesco plienky alebo Huggies-ky. Alebo ani tie z Lidla neboli zlé.

mamulienka000
19. júl 2013

My používame premium,sme na č.4 a doteraz ppretiekli len asi dvakrát

bubula_007
19. júl 2013

Na noc sme používali tesco plienky, tie zelené a teraz najnovšie plienky z lidla. Tieto nás počas spánku ešte nesklamali a malý tiež veľa ciká.

raviela
19. júl 2013

ahoj, nam pampersky nepretiekli za cele dva roky ani raz a to sme pouzivali vsetky velkosti od jednotiek az po terajsie 4plus, sme maximalne spokojni, urcite najlepsia znacky plienok 🙂

doska
19. júl 2013

nam pampersky nepretiekli ale niekedy nestihli vsetko popit 😀 mame chlapceka a kedze su to "chalani" tak im nie vzdy cik ide dolu ako dievcatkam 😉 nam sa bezne stava este aj teraz, ze ma bodycko a pyzamko pocikane na boku...niekedy proste nestaci silnejsie pritiahnut plienku, ale nemyslim, ze by si zle prebalovala....neviem ako ho balis, mne moja starka vravela ze pipika treba dat hore, ale ked sa mi takto casto pocikal, tak som to striedala...a to je super, ked ti tolko vypije moj nedostane do seba viac ako 0,7l... ☹

cyclo_danka
19. júl 2013

Mne, chvalabohu, pampersky nepretekaju! A dieta pouzivalo Huggies

magali
19. júl 2013

ja som pampersky priam nenavidela, nestacilo ze mal reflux a prezliekala som ho trikrat denne kvoli grcaniu, este sa mi ja precural, my sme kupovali babylove, ale hrozne vela pampersiek sme dostali, vobec ma nenapadlo predat ich, keby to mozem vratit tak to urobim... nam to robili az zelene, aj biele, aj oranzove.. od malinka.. na reklame ze zadocek v suchu dvanast hodin v kuse som sa vzdy smiala

kikina84
19. júl 2013

ja by som ich uz nechcela ani zadarmo po negativnych skusenostiach..u mna top plienky lidl a kaufland..este mi nikdy nepretiekli a dobre drzia 😉 a hlavne.su ooomnoho lacnejsie

ketrinka17
19. júl 2013

My pouzivame pampers a pretekaju, plienka sucha a maly cely mokry a zapnuty bol dost.. Nam sa to hlavne stavalo pri premium care tak som ich prestala kupovat a kupujeme len zelene pampers..

lejlla
19. júl 2013

sem-tam pretiekli,ked sme isli dlho autom,alebo ked na dlhsie zaspal...

sense
19. júl 2013

pretiekli raz ale to ju mala strasne dlho, viac nam pretekali huggies, tak sme ostali pri pamperskach....