Pretekanie Pampers premium care kupovaných cez internet

evitka83
24. nov 2014

Ahojte, kupujem pampers premium care cez heureku vo vacsom baleni, je to lacnejsie ako v obchode, ale vsimla som si, ze mala je casto precikana, co sa mi pri plienkach z obchodu nestava. Mate s tym niekto skusenost? To balenie plienok je zabalene v skatuli a samotny sacok s plienkami nie je tak kvalitne potlaceny ako to vyzera v obchode, co na jednej strane chapem, pretoze niekde tie naklady musi usetrit aj vyrobca, ale mam podozrenie, ze je to aj na ukor kvality plienok. Ak sa nas najde viac, dam si tu namahu a poslem to na slovensku obchodnu inspekciu na kontrolu. Dajte vediet baby. Vdaka

darina1952
24. nov 2014

@evitka83 Ahoj, ja som používala občas aj premium pampersky a bola som s nimi max spokojná. Problém vidím skôr vo zvolenej veľkosti. Z praxe pri dvoch deťoch viem, že je lepšie keď sú plienky "tak akurát" a skôr o trošku menšie. Myslím to tak, že keď je na balení uvedená váha dieťaťa pre ktorú je číslo plienok určené, tak sa orientujem hornou hranicou do kedy ich užívať a na väčší rozmer som prešla až po dosiahnutí strednej váhy v rozmedzí uvedených kg na balíku. Ak som na väčšie plienky prešla príliš skoro, tak sa stávalo že plienky pretiekli a nezáležalo na značke. 😉

mahulenka87
24. nov 2014

ja som kúpila Pampersky už všelikde, ale aj tam pretečú :-/ vyrobené v Poland, Hungary... Garantujú 12 hodín v suchu ale tudle...

evitka83
autor
24. nov 2014

@darina1952 ja mam velkostou dobre plienky. Moja dcera ma 6 kg a pluenky 3 su od 4-9 kg. Z obchodu som s tou istou velkostou nikdy nemala problem. Plienky som objednala druhykrat. Prvykrat sa mi to zdalo ako nahoda, ale objednavam aj pre susedu, ktora pouziva velkost 4 a vravela, ze ma ten isty problem, takze vo velkosti to nebude urcite

evitka83
autor
24. nov 2014

@mahulenka87 s plienkami z obchodu sa mi to fakt nikdy nestalo. Dcera dostala rano oblecenie na den, vecer pyzamko a tak vydrzala cista, sucha, teraz ju prezliekam 4x denne, lebo je stale mokra. Z nicoho nic, ako mam plienky z netu

klincek
24. nov 2014

@evitka83 aj ja som tak kupovala, nebol problem. Ten u nas nastal az v case, ked sme presli z velkosti 3 na 4. Neviem, cim to bolo, ale tie 4ky pretekali. Dve kamosky mali rovnaku skusenost.
Ina potlac sacku moze byt v pripade, ak sa balenie predava len po krabiciach, je to pravdepodobne kvoli nakladom, ako pises.. Aj pri plienkach z DM je to tak - ked kupujes klasicke balenie, sacok je trosku iny ako tie, ktore predavaju v dvojbaleni (krabica). Na ich kvalitu to vplyv nemalo, tak by to nemalo byt ani pri inej znacke..este by mohol byt problem v krajine povodu, baby dost casto nadavaju na polsku verziu plienok v porovnani s tou, ktora sa vyraba v statoch zapadnej europy. Ale u nas aj toto bolo ok.

reluska
26. nov 2014

suseda objednávala cez net a mala rovnaké problémy, my kupujeme plienky v rakúsku a ak porovnám kvalitu s pamperskami slovenskými, tak sú kvalitnejšie, nesmrdia a nie sú také igelitové...

zuj
26. nov 2014

podla mna to bude bud velkostou, su vam male resp. velke, ale podla mojej skusenosti to zalezi aj od postavy dietaka teda faldikov na stehienkach, niektore deticky maju skratka take nozicky, ze im plienky uplne nesedia a potom viac pretekaju ako ine, treba skusit aj ine znacky

xarra246
26. nov 2014

My sme jeden čas mali tiež problém s pretekaním pampersiek. Bolo to však len v noci a podľa mňa to bolo spôsobené tým, že malá sa v posteli viac mrvila, v tom čase začala byť aktivnejšia cez deň tak asi trénovala aj v posteli 🙂 A potom záležalo dosť aj od toho, koľko mlieka vypila, keď veľa, tak bola pocikaná 🙂 Vtedy sme používali Pampers active baby 3. Možno pampersky až tak nezvládajú aktívne deti ako píšu 🙂 Teraz používame tie, čo sa obliekajú ako nohavičky a tie sú super 🙂
A ako píše @zuj faldíky robia veľa, treba dať kraj plienky medzi dva faldíky, dosť to pomohlo 😀

evinka2
26. nov 2014

Ja mam dve deti a pri oboch sme odskusali vselijake pampersky (zelene, oranzove - teraz neviem tie nazvy), plienky z Lidla, z DM....drobci mali aj problem so zapareninami, tak sa nam osvedcili biele pampersky, tie su super, ale tiez ich maly niekedy precika....nechapem preco, lebo pri malej sa mi to nikdy nestalo.......ale mozno vlastne aj preto, lebo maly dost vela pije....a mala nie....s cim mame teraz mimochodom problemy, pretoze za den vypije maximalne liter....z toho 3 deci kakaa.....co sa vraj za tekutinu nerata.....a nevieme ju zvyknut pit viac......uz sme kupili ruzovy poharik, co si sama vybrala, a postupne zvysujeme davku tekutin.....takze maleho prebalujem denne cca 4 krat.....a raz v noci......inac je rano mokry.....12 hodin nam plienka ani pri jednom este nevydrzala.......inac....aj ja teraz rozmyslam nad plienkami z netu......ale po tejto diskusii.....neviem......

zabkalilly
1. dec 2014

@mahulenka87 ja som dala kúpiť Pampersky mamke v Rakúsku a je jasný rozdiel, krásne sedia ,co u vyrobených v poľsku z nasich obchodov nemôžem povedat hned sme porovnávali a naozaj nepreciká a spí celú noc.takze mna uz nezláka žiadna akcia v Tescu, Bille atd, a inetrnet uz urcite nie !

mery333
1. dec 2014

Nám PRETEČÚ AKÉKOĽVEK PAMPERS, HUGGIES (kupované v SR) ... NAJLEPŠIE plienky podľa mňa boli GAGA z Tesca - na tie nedám dopustiť. Tie už žiaľ prestali vyrábať. :( Máme teraz HAPPY z Carrefouru a tieto tiež nepretekajú.

maminkincecusik
19. jan 2015

Ja mám tiež taký nejaký pocit ze tie "poľské"pampersky sú dajake blbe