Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Príprava na dieťatko

ciremik
13. dec 2015

Ahojte. Mozte mi prosim pisat prispevky, co vsetko treba nachystat pred narodenim babatka? Vase skusenosti budu viac ako 100knih 🙂
Aby som na nic nezabudla. dakujem 🙂

limetka69
13. dec 2015

Tak je tu milión tém, čiže čakaj, že ti to zablokujú. 🙂 ja som sa všetko podstatné dočítala v starých témach.

ciremik
autor
13. dec 2015

tak skusim polustrovat :D

moni244
13. dec 2015

@ciremik staci mat pripravene oblecenie, postielku, kocik, miesto v skrini, plienky

ciremik
autor
13. dec 2015

a kedy si asi tak zacala so "zhromazdovanim" :D mne sa nejako neche (som v 16tt)

siska53
13. dec 2015

Staci po 22.tt. Ja som az okolo toho casu zacala. A pri druhom este neskor,lebo stacilo len oprat a dohodnut vymenu modrych za ruzove. 🙂 a neutralnych som mala tiez dost. Dokupila som len malinko veci,takze tam az dobre na konci 7.m.

ciremik
autor
13. dec 2015

@siska53 no ja este stale netusim co mi bocian prinesie. takze ani neviem co nakupovat, ale vlastne ani neviem co nakupovat. no premyslam, ze zacat po sviatkoch (vypredaje) by bolo celkom vhodne. akurat ani neviem co kupovat na oblecenie na jun

siska53
13. dec 2015

@ciremik ja som mala marcovych a mala som aj dlhy rukav a dupacky,lebo byvali aj chladne dni. A aj letne,kedze zvacsa bolo teplo.
Pri prvom som sz pohlavie dozvedela az mesiac pred porodom. Dovtedy som kupovala len neutralne. Aj ked ja som citila,ze to bude chlapcek.

sardinka335
13. dec 2015

@ciremik dlhý rukáv dupačky, krátky rukáv dupačky, nejaky tenky svetrik, latkove plienky - ja davam na odgrgnutie a pod dieťatko, dupačiky alebo take na gumičku ,,teplačiky,, predavaju v tescu aj také tenké, tenké čiapočky - ked je veterno, stačí 1 - 2. Tenká deka, ponožky, a mam rada tei overaliky na cvoky...a čo tam ine potrebuješ na leto, to dieťatko toho vela na začiatok nepotrebuje, nezašpini tolko.
Ja som si ešte kupila dudlik, pampersy, vlhké utierky - sudocrem na riťku nejaky umyvaci gel z DMky pre istotu a potom uz veci pre seba do porodnice a tak odsavačka na mlieko, vložky do podprdy nejake podlozky, vložky, porodnicke nohavičky...mne sa narodila na konci juna.

ukulela
13. dec 2015

@ciremik tu sme pred casom s parmamickami sposivali skusenosti s vybavickou: https://www.modrykonik.sk/forum/zakladna-vybavicka/co-sa-osvedcilo-skusenejsim-mamickam-vo-vybave/
v skratke - z 56 velkosti nekupuj vela, ja som mala jeden "slavnostny" komplet a potom par body s dlhym a kratkym zvysok uz 62 a nic mi nechybalo 🙂 a najlepsi kusok oblecenia: pyzamo zapinacie od krku az po clenky. nevimenila by som za noc na svete 🙂 a poldupacky - teplacky so spodkom. ponozky si maly zosuchaval, tak toto ma zachranovalo. vsak pocitaj, prip. pis a pytaj sa ... tu, alebo v teme.
budes rodit v maji, takze aspon ta minie prva investicia do fusakov a overalov 🙂

ukulela
13. dec 2015

offtpic, ale musim si nabryzgat na hlavu: nevimenila? :( kristova noho! este ze som tu inkognito, bo by ma neprijali po materskej naspat do prace. 🙂

ciremik
autor
14. dec 2015

@ukulela jej dakujem.pyyamko je fakt skvela vec.heh dikesko

ciremik
autor
14. dec 2015

Baby ste zlate, dakujem vam. nasla som to na fore, je tam toho plno :D (pre oci som asi prvykrat nevidela :D ) dakujem

1erika3
14. dec 2015
Používateľ 1erika3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1erika3.

@ciremik hlavne to s pripravou neprehanaj 🙂 ja som pokupila kopu veci a nakoniec som ich ani nevyuzila

Tu začni písať odpoveď...

Odošli