Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pršiplášť pre bábätko

extrate
16. nov 2012

Má nejaké využitie pršiplášť pre nechodiace bábätko? Viem že existujú 🙂 Neviem či mám len cestovnú horúčku ale zdá sa mi že moja dcérka skoro 8-mesačná všeličo potrebuje na dovolenke, a je dosť možné že už nakupujem blbosti a nepobalím sa do kufra.

iwusca
16. nov 2012

Ked estenechodi tak je to zbytocne, staci igelit na kocik🙂 deti su velmi dobry biznis, je tolko somarin bez ktorych sa URCITE nezaobideme, ze keby sme ich mali kupit, tak ani vyhra v lote nepomoze 😀 😀

bubelko
16. nov 2012

@extrate ak mala bude v kociku a ten ma vlastny igelit proti dazdu, tak prsiplast je zbytocnost - modny doplnok, nic viac 😉
ak by si ju nosila v nosici na tvojej vetrovke, tak to by bolo o inom - tam by to zmysel malo. 😉

euka210
16. nov 2012

tiez nechapem naco prsiplast ked je este v kociku a nechodi

ianitka
16. nov 2012

@extrate my sme napr. kupovali tiez pre nechodiace babo na dovolenku - kvoli tomu, ze vacsinu casu stravil v nosici ... Playshoes ma take mensie velkosti a v podstate to vyzera ako prechodna vetrovka - takze som to obcas vyuzila aj tak
ale ked ho budes mat v kociku suhlasim s babami, ze staci plastenka na kocik

masinka
16. nov 2012

@extrate nemozes sem hodit nejaky link ze co presne myslis ?
my mame igelit na kocik - taky univerzalny, najprv som ho pouzivala na hlboky, potom na sportak, pripadne na buginu so strieskou. Ked sme ale potrebovali cestovat len tak nalahko a brala som len taky ten uplne najjednoduchsi golfac co nema ani striesku , tak ten igelit bol odveci... aby ho mala dcera rovno na hlave polozeny, takze sme mali pre nu prsiplast. Ked som baby nosila, tak som mala taku volnejsiu bundu a boli v nej zazipsovane spolu so mnou 😀

extrate
autor
17. nov 2012

ďakujem za odpovede,
@bubelko bude aj v kočíku ale určite aj v nosiči. vetrovku ale nebudem mať lebo tam je teplo, a je možné že z tých 3 týždňov bude jeden pršať..lebo zvykne tak pršať že keď začne tak prší viac dní v kuse.
@ianitka a v tom nosiči keď má pršiplášť tak potom ty máš ešte dáždnik? alebo ako zabrániť tomu aby zmokol nosič? (mám manducu). alebo to nevadí?

extrate
autor
17. nov 2012

@masinka myslela som taký normálne že malý pršipláštik, nezateplený. napr. tu na bazáriku sa mi páčil tento: https://mm.modrykonik.sk/bazar/detske-bundy-vet...
kvôli tomu že to chcem do tepla a vlhka
...no a vlastne káričku ešte nemám na dovolenku, a tiež som pozerala také bez striešky. tam sa fakt nedá pripnúť igelit dobre že si povedala by ma to nenapadlo.

bubelko
17. nov 2012

@extrate myslela som nepremokavu vetrovku - ze ak nebudes mat malu pod nou, tak na nej sa podla mna prsiplast zide. my sme mali nepremokave vetrovky (ale je to v podstate jedno) a ked boli v nosici, mali tie. nosic zmokol, vecer sa ususil. ale boli uz vacsi, mala som ich na chrbte a nie na bruchu. kym som nosila na bruchu, tak som ich mala pod muzovou vetrovkou a nemali sme nic. len mikinku alebo tricko. a dazdnik, aby neprsalo na hlavu.

masinka
17. nov 2012

@extrate he,he, by som chcela vidiet, ako si to to 6 mesacne dieta nosi na chrbte v ruksaciku 😀 este by k tomu mali vymysliet farebne ladiace capacky s vysokymi opatkami 😀

ak by si chcela nosit ako @bubelko na chrbte, tak jasne ze treba aj nieco nepremokave na dieta, tam to pod vlastnu bundu neschovas..... 😀 ale my chodime na dovcu do Talianska a tam je tak vlhko, ze tam ti za vecer nevyschnu ani ponozky .... mokre uteraky sa tam susia 2 tyzdne, takze pekne premoknuty nosic by mi tam zrejme splesnivel....

adelinka1981
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
camelinka
9. dec 2012

@adelinka1981 teda ze si nedate pokoj

Tu začni písať odpoveď...

Odošli