Prvé topánky pre syna, ktorý začal chodiť

shallimar
10. jan 2021

Ahojte, syn nám začal 31. 12. chodit a potrebujeme mu kúpiť nejaké papučky na doma a nejaké topánky na von. Problém je v tom, že nemôžeme ísť nikam skúsiť a sú to jeho prvé topanky. Syn má širšiu nôžku a vyšší nárt. Od susedov sme skúšali malému Lidl topánky, Bobbi Shoes (rôzne typy). Lidl mu boli úzke, Bobbi Shoes príliš nízky nárt. Máte podobne skúsenosti s tým, ktoré topánky by mohol obuť?

Dlzku nožičky má 12 CM (čiže 13 VD s nadmerkom), ale výšku a šírku nemá nikto.

Vedeli by ste prosím poradiť, ktoré topánky pozerať?

Ďakujem

Ďakujem

malicka_mysicka
10. jan 2021

@shallimar skuste little blue lamb, su to barefootky

pribinak
10. jan 2021

@shallimar skús superfit, majú aj na užšiu aj širšiu nozicku. Skús eShop Beni, predávajú superfity a sú celkom ochotni poradiť

anabell1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anabell1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominka63
10. jan 2021

To treba vyskúšať lebo ťažko cez net kupovať tieto prvé skúste protetiku tá je otvorená alebo lekáreň kde majú obuv

katie23
10. jan 2021

Ja odporúčam DD step...tiež máme vyšší nart...alebo aj elephanted

shallimar
autor
10. jan 2021

@dominka63 viem, že treba vyskúšať, len bohužiaľ sa nedá, lekáreň je dobrý nápad, skúsim nejaké obvolat, kde majú. Protetiky otvorené nebudú. Dokonca výdajňa pomôcok protetika v TT oproti nemocnici je zavretá.

lyci
10. jan 2021

@shallimar nas zacal chodit po vianociach, ale s topankami sa neponahlame. doma je stale v protismykovych ponozkach a vonku v kociari. potom pojdeme kupit do 4mama v TT

dominka63
10. jan 2021

@shallimar aha lebo my v mt mame otvorenú noromalne tak preto vam píšem dokončením včera kamarátka kupovala topánky malému v nej

enoula
10. jan 2021

Pomerajte nozku podla návodu a zároveň potom su tu aj tipy podla nozky. Je to pekne prehladne
https://www.stastnenozky.sk/detske-zimne-topank...

simona92101
10. jan 2021

@shallimar na prve kroky by som urcite nekupovala obuv z Lidlu.v TT je predajna Botky do robotky,maju aj na fb stranku aj sboju oficialnu stranku.online ti vedia poradit podla typu nozicky,objednas,vyskusas,ak nesadnu,posles spat.my sme mali na prve kroky Froddo,neskor Protetiky,teraz zimne Primigi.na doma papucky Rak.

ivka21
10. jan 2021

Mi kupujeme len v lekárni. Predsa len dá sa vyskúšať poradia a sú kvalitné.

shallimar
autor
10. jan 2021

Ďakujem všetkým niečo z toho vyberieme. My čakať kým otvoria obchody nemôžeme. On ako začal chodiť, tak vonku len jačí a chce ísť na zem a úprimne neverím, že toho 24. niečo otvoria (veľmi dúfam, že sa mýlim).

Ďakujem ešte raz všetkým za typy a želám pekný večer.

sweetdreams1
10. jan 2021

Môj syn má tiež vysoký nart a prave začal chodit, nám sedí Protetika.