Rastúca stolička "Tripp Trap"

kattum
24. sep 2008

Chcela by som pre svojho takmer 3-ročného syna kúpiť stoličku, babatkovská je už malá a normálna ešte veľká. Na internete som našla rastúcu od Stokke:
http://stokke.babypark.cz/zidlicka-tripp-trapp+...
alebo českú verziu Jitro: http://www.nastavitelna-zidle.cz/index.php

Máte skúsenosti, napíšte prosím, oplatí sa investovať, do akého veku je vhodná, vie si na ňu trojročné dieťa samo sadnúť? Ďakujem za postrehy

nyc
12. jún 2012

@prasiatko30 jasne, ved ja ju tiez nechcem na pol roka 🙂 ale motyka môže vystreliť... 😀 napr. predaj z dôvodu sťahovania alebo čo...

ellie13
12. jún 2012

@nyc skus sa pozret na ebay..ja som ju vydrazila za 80€ (novu)

nyc
12. jún 2012

@ellie13 dakujem za radu, mala by som to skusit, len cez ebay som este nikdy neobjednavala, zo zahr. eshopov ano, ale tam to vyjde cenovo prakticky rovnako. cez ktory ebay si hladala? nemecky ci? v pohode posielali na slovensko?

lia6
12. jún 2012

Nemám skúsenosť, ale dám aspoň môj postreh...stolička vyzerá super, myslím, že trojročné dieťa by nemalo problém vyštverať sa na ňu a sadnúť si...no jedno by ma určite zabrzdilo-nemá opierky po bokoch!...viem, ani klasické jedálenské stoličky ju nemajú, ale moji chalani sú šintri, a pri zápale hry(aj pri jedení 😉 )vedia pekne šantiť 🙂 ...áno, sedia na stoličke, ale už sa mi pár krát stalo, že sa pri jedení doberali a starší spadol zo stoličky-už je starší, tak sa vedel udržať, respektíve tak spadnúť, aby si neublížil...no mladší mi z únavy, alebo pri hre zaspal a spadol na hlavu...ja osobne by som ju pre dieťa do šesť rokov minimálne nechcela 🙂 ale samozrejme je to na Tebe-želám dobrý výber 🙂

ellie13
12. jún 2012

@nyc cez rakusky..TripTrap som si nechala poslat do rakuska, ale uz som objednavala aj na slovensku adresu a bez problemu..najcastejsie, ale vyhladavam tak aby som si to mohla sama vyzdvihnut 🙂 Vela stastia ...uvidis budes s nou spokojna,ja na nasu Trip Trap-ku nedam dopustit 😉

nyc
12. jún 2012

@ellie13 ja mam teraz peg perego prima pappa, ale to je babatkovska, este v nej moja dvojrocna jedava, len neviem dokedy jej to vydrzi. a stokke chcem uz do buducnosti k jedalenskemu stolu a neskor dufam aj k pracovnemu pre malu skolacku 🙂 tak dufam ze zozeniem, uz pokukavam na nemeckom ebay, kuknem aj rakusky. diky este raz 😉

ellie13
12. jún 2012

@lia6 tak to musis mat poriadnich divochov doma 😀 my by sme ju za nic na svete nemenili...da sa krasne zasunut pod stol takze nie je kam spadnut, ale uvidime co ta nasa certica bude vymyslat ked bude väcsia, no myslim si,ze ked si raz "nabije drzticku" tak jej bude jasne,ze akrobaticke kusky ku stolu nepatria 😉 teda aspon v to dufam 😀

ellie13
12. jún 2012

@nyc nemas zaco! ked chces skus aj www.willhaben.at tam sa daju tiez za dobru cenu zohnat take veci 😉

lia6
15. jún 2012

Divosi to sú, to máš pravdu!!!...už sa mi ztrieskali zo stola, z okna(našťastie nie von), aj zhodili na seba ťažké veci...ten mladí cca mesiac do zadu otvoril bar na starej drevenej skrini-ťažké to je, ako hovado a jemu to caplo na hlavu...som nevedela, či letieť do nemocky, alebo čo?!...no a starší, tak to je kaskadér-chce byť horolezcom

usjak
26. jún 2012

nemate niekto na predaj popruhy, alebo tu drevenu, resp. plastovu cast pre male deti?

janocka
27. jún 2012

@nyc ja som chcela Tripp trapp kupit z ebay, lebo potrebujeme 3 (domov, k rodicom a k svokrovcom) a na vsetky, na ktore som klikla bolo, ze na SK mi to neposlu☹ tak sme 1 kupili z babycare.nl a 2 dali vyrobit stolarovi. Povedal, ze urobi take iste, tak uvidime.

nyc
11. dec 2012

@janocka ahoj, chcem sa opytat preco ste si vybrali prave babycare.nl, ci bol obchod v pohode, a kolko vas vyslo postovne? platila si kreditkou?

janocka
11. dec 2012

@nyc stalo to o asi 40 eur menej ako na SK a kupovala som odtial aj kocik spolu s jednou babou, takze postovne nevyslo draho, oplatilo sa to.

tonka61
30. dec 2012

Ahoj.
rastuca stolicka je super. No od 6 roka mojho chlapca vyuzivame uz ortopedicku stolicku, ktora
kopiruje pohyb dietata. je to v podatate sedenie na fit lopte len prenesene do stolicky. takze do buducna ti vrelo odporucam aj nieco take. My pouzivame ergobejot. Je ju mozne zatial kupit len cez web.

tamichloe
31. dec 2012

@libka1 ešte mate jitro?ako ste spokojní?

tamichloe
31. dec 2012

@nyc aj si kupila tu stoličku??

tamichloe
31. dec 2012

dievčata a čo hovorite na tuto? https://www.modrykonik.sk/shopy/detske-jedalens...

sasrnka
31. dec 2012

@tamichloe tu stolicku mame asi 2 roky a sme velmi spokojni. Dcerka ju ma velmi rada. A je super, ze je stabilna. Syncek ju "skusa prevratit", ako sa uci vyliezat, a zatial sa mu to, nastastie, nepodarilo.

nyc
31. dec 2012

@tamichloe mam ju objednanu, z tej holandskej stranky. pride po novom roku

libka1
31. dec 2012

@tamichloe stale ju pouzivame, dcerka bude mat 5 rokov a odmieta ju odovzdat bratovi, takze asi prikupime druhu...

tamichloe
31. dec 2012

@nyc kolko ta to vyjde aj s poštou?ja nemam skusenosti s objednaavanim zo zahraničia.....

tamichloe
31. dec 2012

@sasrnka tu hauck?

tamichloe
31. dec 2012

@libka1 neviem sa rozhodnut či jitro alebo hauck,no 100€ za jitro je moc.... ☹

libka1
1. jan 2013

@tamichloe tak to neviem, porovnat ich neviem, hauck nepoznam, ale ked mam pravdu povedat ja by som vyskusala stabilitu tej hauck a keby sa mi zdala dostatocne stabilna tak ju zoberem ked je lacnejsia 😉

nyc
1. jan 2013

@tamichloe vysla ma 166 eur vratane dopravy, mali este do 31.12.2012 extra zlavu 10 % na vsetky objednavky a k stolicke dostanem este zadarmo stokke handysitt - to je cestovna stolicka, takze sa vyplatilo.

nyc
1. jan 2013

@tamichloe kebyze nemaju taku akciu na tu stokke tak kupim urcite jitro. cez mimibazar ma lepsiu cenu ako cez ich eshop a este k nej davaju podsedak zadarmo.

tamichloe
1. jan 2013

@nyc tak to si dobre kupila 🙂 ......ale že neni tak dobra jitro ako tripp

nyc
1. jan 2013

@tamichloe neviem posudit, ale citala som vela recenzii na ceskych forach a vsetci si jitro chvalili. kazdopadne tripp trapp je tutovka 🙂

pimpulienka
11. feb 2013

Maminky z akej stranky ste ju objednali, alebo z akeho obchodu v Ba?

evamarket24
15. feb 2013

Ak hľadáte lacnejšiu verziu, ale kvalitnú, odporúčam: Hauck Alpha, tiež od Hauck novinku Beta alebo od i´coo Pharo.