Rastúca stolička "Tripp Trap"

kattum
24. sep 2008

Chcela by som pre svojho takmer 3-ročného syna kúpiť stoličku, babatkovská je už malá a normálna ešte veľká. Na internete som našla rastúcu od Stokke:
http://stokke.babypark.cz/zidlicka-tripp-trapp+...
alebo českú verziu Jitro: http://www.nastavitelna-zidle.cz/index.php

Máte skúsenosti, napíšte prosím, oplatí sa investovať, do akého veku je vhodná, vie si na ňu trojročné dieťa samo sadnúť? Ďakujem za postrehy

anjelicek26
18. mar 2011

@eulaliaba - my ju mame pre obe deti kupenu, Saska na nej stale sedi (a este urcite dlho bude) ta druha caka na Maxa... po roku bude na nej aj on sediet...

Tym videom len strasia ludi, mala na nej sedi 4 roky a odsuva sa od stola pravidelne, stolicka sa nikdy neodlepila od zeme...

tonko_babymarket
19. mar 2011

@eulaliaba
to video je úplná haluz....vôbec sa nemusíš obávať, tie stoličky sú super a vzhľadom na kvalitu ponúkajú aj predĺženú záruku...

prsky
31. aug 2011

davam tripp trappkarkam tip na kupu podsedaku 🙂 http://www.sashe.sk/dubinek3/detail/sedak-pro-r...

lucikan
31. aug 2011

@prsky paraada, a ta cena 🙂 dik za super tip

sashie
7. okt 2011

aj my máme a odporúčam. Používame od 8 mesiacov a rastie s dieťaťom a je bezpečná. Dcéra sa sama odsúva od stola, vylieza a zlieza.

tatkab
18. nov 2011

aj my mame tripp trapp, malej je uz ale babyset maly, potrebovali by sme remence, este nemame ani 2 roky, samu ju tam nemozem posadit, odsunie sa sama a chce sklznut dole. Tie popruhy od stokke su jej male, viete poradit nejake ine, ake pouzivate? dik moc, nevieme si rady.

vriend
20. nov 2011

@tatkab ahoj sice to nie je stoke, ale myslim si ze nohavicky budes moct pripevnit aj na tu strolicku http://www.stolicka.net/stolicka_kalh.php

tamocka
21. nov 2011

Tripp Trapp stolicku miluje nasa dcera a aj ja. Pouzivame ju od 2 mesiacov zivota malej. Samozrejme, ze sedela v newborn sete (volame to vajicko). Rychlo si na to zvykla. Dokazala sa v nej aj hrat. Stacilo zavesit oblubenu hracku na drziak a mala som pokoj aspon na 20 minut. Teraz, ked uz vie sediet sme kupili baby set. Sedi v nom aj bez popruhov. Tesi sa, ked s nami sedi za stolom a bucha s priborom po stole. Ja ju pouzivam pri zehleni. Je to sice dost financne narocna vec, ale vrelo odporucam. Tie, ktore ste videli video na Youtube, nemusite mat strach, ze sa dieta prevrati. Ku stolicke su prilozene aj take plastove zabrany proti prevrateniu. Dalsia vec je, ze v navode je upozornenie na taketo nespravne pouzivanie.

tatkab
23. nov 2011

tamocka vdaka, my mame ten baby set, ale mala ma tuce nozicky, tak ju uz neviem do neho vopchat, a este je dost mala na to, aby sedela bez neho. pozeram od vriend tie nohavicky, len ak dobre chapem, musi sa objednat asi so stolickou, no idem to prestudovat.. vdaka zatial.

miracle
30. dec 2011

Mam jednu otazku, porovnaval niekto original Tripp Trapp s Jitro?

drobcek24
22. jan 2012

Nepredate niekto tripp trapp ?????

livsa
2. feb 2012

Ahojte, neviete, ci v Rakusku alebo inych okolitych krajinach nevychadza Tripp Trapp lacnejsie?

stardust
2. feb 2012

no dost draha stolicka...http://www.skandic.de/de/STOKKE-TRIPP-TRAPP-Hoc... a ze Slovaci tru biedu, ked si kupuju take drahe stolicky 😒

livsa
14. feb 2012

Ešte mám jednu otázku ohľadom pásov... Máte k Tripp Trapp originál Stokke? Sú v niečom špeciálne, alebo môžem mať k nej aj nejaké iné - inej značky? Vopred dík.

lilla244
15. feb 2012

@livsa
ja som kupovala v rakuskej kike, sestra v trencine a vysla ju lacnejsie,kedze sa jej "usla" zlava cca 20eurova
🙂

reisi
16. feb 2012

@tonko_babymarket prosim ta vies mi poradit ci je vhodna tato stolicka aj pre prvacku k pisaciemu stolu? Aby sedela rovno a nekrivila sa jej chrbtica? Riesim vylucne zdravotne hladisko ,nestretla som lekara na SK , ktory by tuto stolicku poznal iba povedia kupte kvalitnu...dakujem

janocka
26. apr 2012

@tonko_babymarket @bezaz @albireo do akeho veku je potrebny ten "babyset"? Planujem teraz kupovat tu stolicku, maly ma 7 mes., tak ci je to este potrebne.

anjelicek26
26. apr 2012

@janocka - tu vlozku uz asi nie, ale pasy urcite este ano. Moji na nej sedeli az od 1,5 roka bez pasov.

babymarket_sk
26. apr 2012

@reisi
pre školáka je veľmi vhodná...dieťa sa automaticky snaží vystrieť a sedí krásne rovno, napodiv je aj pohodlná 😉
@janocka
cca do 2-2,5 roka, určite pre 7 mesačné dieťa je ptrebný, tak isto aj bezpečnostné popruhy, deti sú huncúti 😉

saza007
26. apr 2012

@janocka ja som ju kupila, ked mal maly cca 9 mesiacov a babyset sme vyuzili asi do 2 rokov.

bezaz
26. apr 2012

@janocka jani urcite babyset pre maleho.. ninka v nom bola skoro do 2rokov, ona je drobna, oski sa uvidi 😉 traky sme nekupovali, ninka "nevystupovala", oski sa pokusal, ale som ho presvedcila, ze netreba 😀 😀 😀

janocka
6. jún 2012

Mate niekto aj tu podlozku "stokke table top"? Ak ano, ste s nou spokojne? Chcela som to kupit, no na amazone som citala recenzie kde to bud ospevuju alebo zatracuju. Tak sa neviem rozhodnut. Ak nemate tuto original stokke podlozku, mate nieco ine na ochranu stola?

prasiatko30
6. jún 2012

@janocka - ja by som ti k tomu povedala asi tolko pokial chces vyhadzovat peniaze na sprostosti tak kupis a uzivas si to a urcite ho vyuzijes, ked nie tak ti staci aj uplne obycajny obrusok alebo nejake tie umelinove podlozky na prestieranie ktore stoja zo par € na rucne prace si zozenies velky plastikovy obrus a je to omnoho praktickejsie. ja mam stokke u starsej od nejakych 9m a vzdy sme si vystacili s normalnym prestieranim a nepotrebovali sme taketo speci podlozky, za ktore ti vytiahnu nekrestanske peniaze 😎

janocka
6. jún 2012

@prasiatko30 ved to, ze to nestoji malo... Obycajny obrusok ani umelonova podlozka sa mi neosvedcili, lebo maly zistil, ze sa to da chytit a hodit o zem😅

dosa
6. jún 2012

@reisi ked mozem nieco k tomu pisaciemu stolu - mne osobne takato stolicka nevyhovuje - pretoze napriklad moja dcera sa na nej nevie zasunut k stolu sama... mame ich len v kuchyni na jedenie a obidvoch prisuvam k stolu ja (kedze nedociahnu na zem). ked robi nieco pri pisacom stole, je to otravne, nieco potrebuje dociahnut, nieco vybrat so suflika, alebo odbehnut, vzdy ju musim prisuvat. my osobne sme preto radsej kupili rastuci stol a k nemu rastucu stolicku na kolieskach, je to ovela praktickejsie: http://www.babytrend.sk/upload/ftp_client/mayer...

lucikan
6. jún 2012

@tamocka ahoj, mam otazku k tvojmu starsiemu prispevku - pises, ze ste pouzivali ten newborn set k triptrapke. Ja nad nim uvazujem pri druhom, ale zda sa mi strasne malinky. Mam pocit ze velmi skoro babu odtial musi trcat nozky. Tak sa chcem spytat, ako v nej malej bolo (asi dobre kedze ste ju tam mali az kym nesedela), ale ci by si to rosku nerozpisala, ci si aj ty tie nozky neriesila, plus akykolvek dalsi postreh. Dakujem.

tamocka
6. jún 2012

Ahoj, newborn set sme kupili, ked nasa mala 2 mesiace. Pouzivali sme ho asi 4 mesiace, cize do 6. mesiaca (vtedy zacala sediet sama). Neriesila som ci jej vysia nozicky. Nepovazovala som to za nieco zle. Denne v nom dokopy nesedela ani hodinu. Cim bola vacsia tym v tom bola menej. Zo zaciatku si v tom aj zdriemla. Vyuzivali sme to hlavne, kde sme jedli. Ona bola v stolicke a my sme mali klud. Tiez som to pouzivala, ked som chcela nieco urobit a nemal ju kto strazit. Je k tom aj taky vesiak, na ktory zavesis hracku a babo sa hraje. Ked som v 4. mesiaci zacala s prikrmami, tak v tom sedela velmi rada. Podla mna je to dobra vec. Ano je to draha zalezitost, ktoru vyuzijes max na 6 mesiacov. Myslim si, ze od utleho veku sa s nou skamaratila a nema problem v nej poslusne sediet a jest. Je super, ked dieta moze byt za stolom so zvyskom rodiny. Nedam na cely Tripp Trapp dopustit. Ked budeme mat druhe dieta kupime dalsiu stolicku, aby kazde dieta malo tu svoju. :D

nyc
12. jún 2012

zháňam stoličku Tripp Trapp. nemá niekto na predaj? v akejkoľvek farbe...

prasiatko30
12. jún 2012

@nyc - to je dost tazke aby ju niekto predaval nasa ju ma od nejakych 9m uz bude mat 6r a este stale ju pouzivame a pravdepodobne bude pouzivat az kym sa neodstahuje a aj potom si ju mozno zoberie so sebou - cize v nasom pripade5r po kupe este stale nemyslitelne aby sme sa tej stolicky chceli zbavit🙂