S ktorými plienkami ste najviac spokojné?

ahojte mamicky s ktorymi plienkami ste najviac spokojne? Viem ze je to individualne kvoli babatkam a alergiam a inym veciam ale zaujima ma to, kedze zachvilku rodim musim nieco na zaciatok kupit

denden77
1. jan 2022

pampers premium care 😊

lesana25
1. jan 2022

Dada alebo babylove z DM

evka_3
1. jan 2022

1 veľkosť mi vyhovovali lupilu, teraz od dvojky už len pampers, momentálne pants

jess_y
1. jan 2022

Od narodenie pampers premium care. Keď začlaa byť akčnejšia pro prebalovaní, tak sme prešli na pampers premium care pants. Tie má dodnes. Chvalabohu nám sadli.

zuziiiii
1. jan 2022

Baby baby soft

lesana25
1. jan 2022

@jess_y aj tebe dobre sedia? To je super 😂

kallanchoe
1. jan 2022

Dm

enoula
1. jan 2022

Dm babylove

yanni
1. jan 2022

Latkovky

mariejenka
1. jan 2022

Lidlacke alebo z dm, kam skor prídem tam kúpim.

xjakubikovak
1. jan 2022

@andrea_prestastna Lidl a nábytkové

zuzuliennka1
1. jan 2022

lidl lupilu plienky, syn ich mal od narodenia az do odplienkovania teraz v lete, akt. ma 4roky, preventivne mu ich davam este na noc a stale mu sedia, nikdy nepretiekli

trinity_77
1. jan 2022

@andrea_prestastna pampers premium care, od narodenia iba tie

25silvia25
1. jan 2022

@andrea_prestastna pampers premium care by som zase kupila na zaciatok a potom sme presli na dmkacke, lidlacke v noci precikaval vsetky velkosti, viac ich nekupim

mamina0078
1. jan 2022

Chicco, baby baby soft

mamamasama
1. jan 2022

Dada pants

jaga18
1. jan 2022

Od narodenia sme mali pampers premium care, skúsila som lidl a veru nič moc, teraz som skúsila babylove a som s nimi spokojnejsia ako s pamperskami. Z pampersiek mu v poslednom čase vždy vybehla stolica až za krk 🙈🙈🙈 a to mal 8 kg a plienky do 10 ci 11 kg boli 🤷‍♀️ Pri babylove sa nám to nestalo zatiaľ ani raz. Alergickú reakciu sme nemali ani na jedny.

katka281
1. jan 2022

@andrea_prestastna pampers premium care, striedam ich niekedy s pampers active baby. Ale premium su trosku lepsie 😉

damiana1992
1. jan 2022

Baby baby soft alebo aj pampers, a vysoká spokojnosť bola tiež so seni Kids 💟💟🙏🏽

nevenka
1. jan 2022

Babylove nature uz nie su, co byvali. Su tenke, hned vlhke, chlpia sa, uz som zbadala aj gel z nich von. Kym boli tie stare, tak boli super. To iste, pri prvych 2 detoch boli uzasne aj Touyours z Lidla, uz su tiez ine.
Na noc pouzivame Pampers premium care, hoci smrdia chemiou. Kym stacili 3-ky, tak sme pouzivali Pampers Pure, ale od cisla 4 uz ta cena je vysoka. Na den sa mi pacia Linteo baby, Dada Premium alebo Bambo nature. Teraz som objednala Baby baby soft, mali sme cialo 2, ale boli skor sirsie ako vyssie a my mame slizika chudeho, boli mu kratke a prekakaval ich smerom hore. Teraz som u svagrinej videla 4-ky a mali nejake obrazky a vyzerali strihovo dobre, tak neviem, ci ich zmenili, ci co. Maju mi prist, tak skusim znova. Vyskusali sme aj Mon Peri, boli tiez dobre.
Nejak si neviem najst 1 typ, s ktorymi by som bola spokojna. Prve 2 deti pouzivali lidlove a vsetko ok.
Tretie baby ma aj citlivu pokozku a z Babylove sa zaparuje hned...

katie253
2. jan 2022

@jaga18 my presne tak isto. S Pampers som nerobila nič iné, len namáčala precikané a prekakané veci, tiež sme mali správnu veľkosť....
s DM plienkami sa mi to asi ešte nestalo. Tie sú super. Odporúčam ich.
Z Lupilu sa strašne ťahali tie vlákna, všade to bolo. A smrdeli mi.

evaachesa
2. jan 2022

My sme mali zo začiatku lupilu, potom Pampers active a prešli sme na premium. Časom mi ale začal vadiť ten chemický zápach pampersiek a gél veľmi nabobtnal aj po malom ciknutí. Prešli sme na Dada a s tými som zatiaľ najspokojnejšia 🙂 u svokry som neskôr objavila ešte pár kusov Pampers premium care, tak že ich spotrebujeme, no malý sa okamžite vyhádzal... skúsila som o týždeň že možno náhoda, no vychádzal sa zase. Za mňa už Pampers nikdy.

Žienky a kde kupujete Baby baby soft v kamennej predajni? V dm ich majú len online čo pozerám. Zobrala by som balík na skúšku...aj keď dúfam už že sa onedlho odplienkuje 😀

kukina3000
2. jan 2022

@andrea_prestastna ja som teraz objavila japonske moony...oproti otrasnym pamperskam maly zazrak