S papučkami alebo naboso?

janka79
6. aug 2009

ahojte,
teraz je teplo, tak obliekam malemu vacsinou len ponozky a necham ho doma behat len v nich, ale svokra ma upozornila, ze ked mu nebudem davat papucky bude mat ploche nohy...je to pravda?
dakujem za odpovede

poleva
13. jan 2012

@bianca myslíš?? že celá nožka mu ide akosi dovnútra,ale myslím že chodidlo
oni sú tam objednaní na február...ona chodí s malým ma neurologiu lebo malý má hemangion a tam jej povedali o tých papučkách 😒

bianca
13. jan 2012

@poleva tak az tak horuce to nebude ako to as vyznelo.Do februara to urcite pocka.Tam jej povedia co a ako,Niektori lekari maju pocit ze maju patent na rozum a su erudovani v kazdom odbore ale nieje to tak.Ortped zhodnoti a pouci co dalej robit

katrinka8
13. jan 2012

Ja som tiez pocula, ze naboso len na "nerovnom" povrchu - trava, piesok, kamienky a pod. A na rovnej podlahe papucky - ale tiez nie je jedno ake. Asi by mali splnat nejake kriteria. My pouzivame tieto: http://www.rak-obuv.sk/katalog/detail/142/3/det...
Kuk napr. aj sem: http://www.choredieta.sk/index.php/kosti-svaly/...

1pillow1
21. mar 2021
Používateľ 1pillow1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1pillow1.

nechavate vase deti chodit bose aj teraz, ked je chladnejsie doma? Ja i muz chodime bosi stale, na barefoot sme zviknuti, ale neviem ako mala

anulienkalenka
22. mar 2021
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

@1pillow1 uplne naboso nie, pride mi ze je na to dost chladno od zeme, ale nasa ma take barefoot ponozkotopanky, co nosi normalne dnu

1pillow1
23. mar 2021
Používateľ 1pillow1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1pillow1.

@anulienkalenka co to je prosim za tip? to som asi este nevidela. nosi ich normalne ako papucky?

anulienkalenka
26. mar 2021
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

@1pillow1 su to skinners 🙂 ano nosi ich na doma, je to bezpecne lebo sa v nich vobec nesmyka a pre nozku je to zdrave 🙂 su z elementstore

jaja20
26. mar 2021

Naša dcérka behala po plávajúcej podlahe v ponožkách s protišmykovými bodmi a má normálne vyvinuté chodidlá. Má za chvíľu 18 rokov 🙂