Šampón na dlhé vlásky pre dievčatká. Aký použiť?

pacna
3. máj 2008

ahoj mam dceru, ktora ma dlhe vlasy. ked jej vlasky nezapletiem tak ich ma stale "zbite".
tak isto ked ju okupem tak taaaažko sa rozčesavaju aky šampon použiť?
🙂

bzuco
5. máj 2008

pacna...len šampón...detský....momentálne máme z DM takú princeznovskú sadu - šampón+sprcháč + pena do kúpeľa v ružových fľaštičkách a namiesto vrchnáčika je korunka 🙂
ale vyskúšala som už hocijaké a boli dobré

dadulka19
5. máj 2008

ten šampón princezničkovský máme aj my 😒 ,no na vlasy nám nie je dobrý ☹

bzuco
5. máj 2008

dadi, škoda 😒 ...našťastie mojej malej je jedno, aký dáme šampón 🙂

vavka33
5. máj 2008

Aj moja Vanes mala dlhe vlasy.Po umyti sa jej nedali rozcesat,mala ich asi z kazdeho druhu trosku,co ste tu opisali.Tak som jeden den chytila noznica a ostrihala ju.Teraz nemame s vlasmi ziadne problemy a sampon sme nezmanili.cize potrebovali len trosku "preliecit"noznickami 😀

ella1
5. máj 2008

podobne 😀
moja Veronika mala vlasy po zadok,vlani sme ostrihali,ale nechávame znova rásť.teraz má tak do pol chrbta.musím ju česať aj robiť vrkoče a tak,lebo to by bola katastrofa.
musím jej dávať balzám/kondicionér,inak by sme nerozčesali.a v lete z chlorovej alebo marskej vody,to je horor! 😝 zakaždým umuť,vysušiť.....
my sme sa dali teraz na prírodnú alebo bio kozmetiku,vyskúšajte,je to super!oveľa lepšie ako chemické veci z drogérky!
napr. teraz máme balzam od lush a je vážne super.stačí ho menej a vlasy sú krásne a voňavé.
a myslím,že čím menej chémie,tým lepšie...hlavne u detí..... 😉

roasha
5. máj 2008

moja žabka ma dlhe huste vlasy/neviem po kom? 😀 /nam sa osvedcil ruzovy sampon Elséve/-nutri-glos/,vtedy nepouzivame ani kondicioner,vlasky sa perfektne rozcesu,a su krasne leskle.skusili sme aj detske samponiky,ale bol to otras. 😝

pacna
autor
6. máj 2008

nam sa detske šampony vobec neuchytili 😝 mali hrozne vlasy po nich. 🙂

johanda
6. máj 2008

naše malá má dlouhé kudrnaté vlasy a rozčesat je po umytí docela jde, horší je to ráno. Na noc jí musím dělat 2 copy, jinak má na hlavě dredy.

bambusko
6. máj 2008

my pouzivame nivea - kura pre zamatovy lesk, je to taky krem v tegliku, raz za 2-3 tyzdne, vlasy su krasne leskle, neelektrizuju a perfektne sa rozcesavaju. sampon obyc detsky.

pacna
autor
20. máj 2008

tak ja som kupila sampon Palmolive long&shine je s olivovym olejom na dlhe a polodlhe vlasy a je super vlasky maju po nich makučke a super sa rozčesavaju. aj krasne vonaju 🙂

mywiel
20. máj 2008

Pacna: dlhe vlasy treba rozcesavat az suche, lebo mokre sa polamu, ja mam tiez dlhe vlasy skoro po pas a fen pouzivam co najmenej necham si ich vysusit volne a potom ich rozcesiem bez problemov a to nepouzivam ani kondicioner. 😉

pacna
autor
20. máj 2008

ja rozcesavam polosuche lebo suche im vobec nerozčešiem a kričia ako sialene že ich škutujem. 😅
ja fen nemam vobec a nechyba mi. 😉

langkofel
21. máj 2008

tak mi mame, vlasky este jemnucke, s mokrymi nie je problem, pouzivam detsky sampon nivea, ale rano ked vstane nechapem....to co ma vzadu na zahlavi je "chemlom"!!! Ja som dostala od kamosky s orifleimu daku vodicku v spreji na detske vlasky, no moc to nefunguje, tak radsej pouzivam vlasove mlieko od glisskur aj pre malu...

A zavidim to "nechat vlasy volne vyschnut" tak s tym mam problem ja, mam vlnite vlasy a ked ich necham volne vyschnut, konkurujem saxane 😖

mimikyky
21. máj 2008

tak takéto vlásky má môj syn, a zatiaľ mu na rozdiel od dcér stačí nivea detský šampón

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

monkula
21. máj 2008

Ľubka, Majki ja Majka? 😀 😀

Aj Jarko mal také dlhočizné vlasy, až po lopatky, blonďavé a kučeravé... 😀 😀

sestri
21. máj 2008

ahojte...tak my máme šampón proti lupinám.malá má polodlhé vlnité vlasy a nikdy sme nemali problémy.až raz priniesla zo školy vši a zo šampónu proti nim jej ostali lupiny teraz sa jej ešte aj začali mastiť...asi pubertou...sná´d to časom prejde.

oazapokoja
21. máj 2008

no my sme mali tiež dlhé vlasy ale padli potom čo nás tiež navštívili zvieratká 😀 ,sestri takisto má potom šampone lupiny a niekedy sa až zľaknem či zas neprinieslo zoo 😉

sestri
21. máj 2008

aj ja som sa ľakala,ale už som si zvykla.strašné,čo im to porobilo s vlasmi.a nedá sa tomu vyhnúť. 😠 😠 😠

oazapokoja
21. máj 2008

to je sväta pravda a teraz zas chce dlhé vlasy ale ja sa normálne bojím,lebo u nich v škole sú vši asi každé 3 mesiace a ešte ide aj do tábora a dievčence si to odtiaľ min. rok priniesli 😠 ,tak uvidíme až po tábore čo a ako to bude s vlasami 🙂

sestri
21. máj 2008

aj my ideme do tábora.min rok ich tiež doniesli kočky z tábora 😀

oazapokoja
21. máj 2008

a kam idete do tábora,naša ide do osrblia 🙂

sestri
21. máj 2008

do tvistova...podskalie

maruschka
21. máj 2008

langkofel,presne aj naše kočky majú také vlasy..Pri tej staršej som už bola taká zúfalá,že som jej normálne 4x po sebe vystrihala s kaderníckym strojčekom vlasy úplne na minimum.Lebo sa ma každý stále vypytoval,či ju nečešeme,keď má vzadu taký výbuch..Aj som si myslela,že jej s tým spevnejú.Lenže keď sa nám narodila druhá dcérka a tá má také isté vlásky,tak som pochopila,že s tým musíme niečo urobiť..A bohužial,žiadne šampóny a kondicionéry nepomáhajúúúú.. 😒 .Prvý deň po umytí hlavičky to je otras a vlasy sú použiteľné na nejaký slušný účes až na druhý-tretí deň..Tá staršia má 5 rokov a vlasy jej pomaly pevnejú a hustnú,takže už má aj mini copček 😀 ,ale nie je to žiadna výhra,rozchlpujeme každé ráno.

Ale zaručene z AVONU šampóny strašne vysušujú vlasy,jediný,ktorý sa nám odtiaľ osvedčil je detský jahodový.. 🙂

monkula
21. máj 2008

maruschka, mimo tému, asi tu zajtra nebudem, tak malej Julinke všetko naj k meninkám 😵 😵

pacna
autor
10. sep 2008

kupila som z avonu babanovy rozčesavač vlasy sa lahunko rozčesu 😀

sassi
10. sep 2008

my mame rozčesávač z Oriflamu, tiež dobrý 😉
ale bo aj take mlieko na vlasy v spreji z LIDL
a šampon aktuálne detská Schauma 2v1, ale inak to striedam, naša Heni ma našťastie dosť kvalitne vlasy po starkom, takže sa jej nelámu aj ich ma lesklé. ale rovné ☹
Teraz ked došla od mora, tak ich ma vyblednuté a trocha suché, tak som jej robila zábal - krém Thermal (v lekárni) a to zaberá, aj proti padaniu vlasov.

susik77
28. sep 2008

ahojte, moja mala - 13.mesiacov ma dlhsie kucerave vlasy, trchu sa jej zacuchavaju vzadu. Poznate nejaky detsku kondicioner, co by som jej mohla dat na rozcesanie? Sampon mame weledu.

pacna
autor
29. sep 2008

susik sko som pisala ten rotčesavač je super 🙂

jaduska
29. sep 2008

Baby, tak ja som to rozčesávanie dlhých kučeravých vlasov vyriešila tak, že som princeznú včera ostrihala a vrkôčik som jej odložila na pamiatku. Česanie bol horor, stále pri tom pišťala, ráno sme nestíhali do škôlky, ráno som jej vlasy zaplietla a o chvíľu ich už mala rozpustené a samozrejme rozcuchané, tak som sa na to vykašlala. Vlásky jej rastú rýchlo, tak keď sa bude vedieť učesať sama, nech ich má pre mňa za mňa aj po kolená....

susik77
27. apr 2009

baby, pls. poradte pre malu nej. rozcsesavac najlepsie v spray-nieco ultrarychle. rozcesavanie rano je horor, reve strasne, ostrihat ju nechcem, lebo ma neskutocne krasne vlasky 🙂