Šampón na vlásky pre bábätko

martina374
29. mar 2015

Ahojte, chcem sa spytat odkedy ste zacali pouzivat sampon na vlasky pre babätko? Moja ma 5 mesiacov a umyvam jej vlasky len s cistou vodou, nechcem este pouzivat tie hocijake chemikalie, teda ja viem ze detska kozmetika je bez chemikalii ale aj tak. V kolkych mesiacoch ste zacali so samponom?

evittam
29. mar 2015

@martina374 Pri obidvoch deťoch stále používam na telo aj vlásky len mydlo Bupi. A kde si vzala, že detská kozmetika sa nevyrába z chemikálii?! Treba si riadne prečítať čo obsahuje. Sú len niektoré detské výrobky čo neobsahujú ftaláty a podobné svinstvá. 😉

monhla
29. mar 2015

Ja som začala pri staršj okolo 9 m - dovtedy ani nebolo moc čo šampónovať 🙂 Pri mladšej v 7-8m /už neviem presne/.
Dovtedy som používala pri kúpaní len čistú vodičku a detské mydlo na ritku. Po kúpaní som ničím nenatiarala - len pár krát staršiu, lebo mala suchú pokožku. No po zlepšení som hneď prestala.

kakajkova
29. mar 2015

nad tym sa zamyslam tiez v poslednej dobe. maly ma 6 mesiacov a pouzivame na clasky len cistu vodu. je vobec nutne ten sampon zacat pouzivat? nestaci cista voda celkovo?

jama16
29. mar 2015

ja som zo zaciatku pouzivala johnson,taky zlty do kupela,ale mala sa mi po nom vyhadzala,tak sme zmenili na seba med a aj na vlasky lebo dcera mala hrozne vela vlasov a strasne huste. tym padom som jej aj vlasky moc premastovala.aj ked to velmi nepomohlo lebo sa jej spravila velikanska lupienka...atd.

hrjanka
29. mar 2015

mame 9,5 mesiaca a stale pouzivame len cistu vodu - jednak nema mala takmer ziadne vlasky a tiez si myslim, ze to nie je nutnost. Okrem toho ma velmi citlivu a suchu pokozku, nebudem jej ju teda este viac vysusovat samponmi a sprchacmi

domak2
29. mar 2015

@martina374 najprv by som ti chcela poopravit nazor na to, ze detska kozmetika je bez chemikalii, lebo su tam uplne tie iste ako u dospelych, mozno menej koncentrovane, ale to si nie som ista. Za mna odporucam z prirodnej kozmetiky weledu, maju ju myslim aj v dm. 🙂

moni244
29. mar 2015

Ja som zacala pouzivat tak okolo 7 mesiaca, lebo sa jej potila hlavicka a mydlo jej to len zhorsilo

ivet1371
29. mar 2015

Od narodenia niveu

monciky
29. mar 2015

ja pouzivam od narodenia gel na umyvanie Bioderma, je na cele telo, maly sa dost poti, tak je potrebne vlasky umyvat, kupem ho kazdy druhy den...., chcela som po asi 4 mesiacoch vyskusat inu znacku, kupla som ivea Pure & Sensitive a maly sa mi uplne vyhadzal..., takze Niveu som odlozila na umyvanie zadocku v umyvadle ked sa pokadi a nadalej mame Biodermu....🙂

martina374
autor
30. mar 2015

Dakujem vám.

neluskas
4. jún 2019

@martina374 ja pri mojej dcerke pouzivam cisto prírodne produkty, pretoze od tych detskych samponov mala vzdy ekzem po celom tele. tento prirodny produkt pouzivame aj na telo a vlasky. vydrzi nam cca 2 mesiace aj viacej, takze aj usetrim peniazky

ninah1486
20. feb 2022

ja doteraz pouzivam happy z bella4you

beahavala
23. feb 2022

@ninah1486 oni majú skvelý šampón