Shopy s oblečením pre 8 ročnú slečnu

hanulienka82
5. feb 2013

Kočenyyyy poraďte nejaké shopy, alebo linky na hanričky s oblečením pre 2háčku..... na krpcov sú také chrumkavé a "iné" veci, najmä by ma zaujímalo niečo originálne....ďakujem

zuzanale
6. feb 2013

@hanulienka82 to by aj mňa celkom zaujímalo my máme len 6,5 ale do 128čky čo je že vraj na 8 rokov už väčšinou nevlezie takže 134 v taku a tescu sa vybrať teda aspoň u nás nedá ak chcem aspoň čo to tak nákupný výlet do CA a HM aj to nie vždy kúpim čo potrebuje a inak ešte známy sem tam kúpia a donesú či pošlú z UK ... od ruky sa toho už moc kúpiť nedá lebo také velké decká už v škole zruntujú oblečko ohodne viac ako v školke 😝

bets
6. feb 2013

mam rovnaky problem... ak chcem na istotu jej nieco kupit, musime ist do Rakuska...
moja dcera ma uz c. 146-152 a este by sa chcela obliekat dievcensky a nie teenegersky. a v BA uz pri tychto velkostiach je same tmave oblecenie, aj strihovo nie vhodne pre "male" dievca.

sympa1
6. feb 2013

@hanulienka82 poznam toto...dcera 8 rokov veci su jej dobre 140-tky...takze pomaly teenegerske veci, co jej este nesedia, ona je este dieta na vily, koniky a nejake trblietky....takze ani tak ani tak... 😒 casto kupujem na bazaroch na internete, lebo v obchodoch musim fakt natrafit pripade mi sestra posiela zo zahranicia ...

anaxamon
6. feb 2013

@hanulienka82 najlepsie asik zahranicne stranky www.george.com napr.