Hračka šumiaci medvedík

paradoxa
23. apr 2018

Ahojte ake mate skusenosti s touto hrackou pri uspavani babatka? Je to len marketingovy tah alebo jeho kupu skutocne ocenim?
Dakujem

janickacrazy
23. apr 2018

@paradoxa zase dalšia blbosť, sú rozne deti, niektoré nemajú problém zaspať pekne samé, niektoré zaspávajú na prsníku, ale nepoznám ani jedno, ktoré by zaspávalo s nejakým šumiacim medvedíkom, mama je nenahraditeľná a ked už tak by som kúpila obyčajného plyšiaka, mojkáčika

paradoxa
autor
23. apr 2018

@janickacrazy aj som si myslela ze je to tak predsa len tlkot maminho srdiecka je predsa nenahraditelny 🙂
Dakujem

lindusss2016
23. apr 2018

@janickacrazy 😂 chi chi, presne tak, u nas by medved mohol sumiet, kolko by chcel a nemal by sancu. Teraz pri synovi som parkrat skusala biely sum, ale len pustat z youtubu, ja by som toho medveda nikdy nekupila. No a tak ti poviem, ze sumenie zabralo, ale uz z toho aj vyrastol a to ma len tri mesiace, takze sa nam tym darilo ho oblbnut adi try tyzdne, to naozaj nevyhadzuj peniaze za medveda.
@paradoxa
Dnes sa hlavne neoplati kupovst dopredu nic moc, za behu zistis, co vam vyhovuje a dokupis rychlo.

lubik87
24. apr 2018

@paradoxa pusti si biely šum z YouTube nám keď fakt nechcela mala zaspať a revala som náhodou prišla na to že keď som umývala riad tak.mi zaspala do par minút :D samozrejme že nie vždy 🙂 teraz už zaspomína viacmenej sama bez všetkého 🙂🙂

ovrl
24. apr 2018

U nas zabralo pustenie vysavaca - skusala som aj tento zvuk pustit z Youtube, alw nemalo to ten isty ucinok, nazivo je nazivo :D Syn ma teraz 7m a zaspava na prsniku, pri nocnom kojeni ho tiez po nakojeni len polozim do postielky a spi, ale mal obdobie ked sa po ulozeni budil alebo zacal plakat ze nevedel zaspat, tak som pustila vysavac a zachvilku bol tuhy ako poleno 🙂 Aj mna pokusalo kupit toho medveda este pred porodom alebo tesne po, no odradila ma cena, a potom som uz nevidela zmysel, ked existuje tolko alternativ zdarma - vysavac, Youtube zvuk napr. dazda na plechovej streche, atd.

tina1988
24. apr 2018

Sumiaci medved je zbytocne predrazeny, ako uz pisali dievcata, staci si z you tube pustit biely sum, alebo sa da stiahnut apka do mobilu a mas to to iste a este aj zadarmo 🙂 u nas funguje na 100 %. Pustim jej a o chvilocku uz spi 🙂

smajlicek98
4. máj 2018

Neviem teda kolko stojí ten medveď,ale mne ho Svagrina nanutila pri dcerke,že to jej pomôže lepšie zaspať atď,len preto ze jej kamoske pri dieťati to pomohlo. .No každé dieťa je iné,ja som to vzala na jednu noc a pustila som si to,tlkot srdca to nebol ani zďaleka,bolo to hlasnejšie bubnovanie,aj keď bolo na najtizsom,a tie ďalšie melódie sa mi nepacili,a mala ani nezaspala pri tom. Pre mna je lepšie na uspavanie bábätká môj prsnik,spievanie uspavaniek,alebo hojdanie na rukách či v kocari,a skôr v tichu a pritmi,aby babo vedelo ze je noc.. A medveďa som pekne vrátila späť. Ale ak ta to láka vyskúšaj,možno Vám to pomôže...

bielavila
30. dec 2022

@janickacrazy vobec to neni blbost, ako pises, kazde dieta je ine, tak preco hned musis pisat, ze je to bobost, ked to nemas vyskusane, ja na biely sum nedam dopustit, moje deti pri bielom sume spinkali perfektne, mne ten sumiaci macko velmi pomohol, deti pri nom spali do dvoch rokoch a rocnako aj sestrine, najpr sme im pustali cez mobil, ale ked dom videla ze to funguje kupila som aj sestra toho medvedika

janickacrazy
30. dec 2022

@bielavila na biely dym nepotrebuješ medveďa, stačí hocikde z internetu alebo zapnem vysávač, ale pre mňa za mňa si kúp čo len chces

bielavila
30. dec 2022

@janickacrazy ok ale ked nemam internet niekde, led som v meste, na chate alebo vypadne wifi, alebo proste nechcem aby malo moje dieta mobil pri hlave tak ten medved je super, tiez vysavac nedonesiem na prechadzku do mesta alebo nebudem vysavat na navsteve…pisem len svoju real skusenost ze je to perfektna vec, moje deti zaspali pri bielom sume pod momentom, ty s tym skusenost nemas, mesveda doma nemas a napises ze je to blbost…

ronny123
2. jan 2023

@bielavila tiez si ho chvalim,kedze som v porodnici najprv na youtube pustala,potom z novorodeneckeho pozicali tohto medveda a nedam na neho dopustit,lepsie ako mobil pri hlave 🙂