Skúsenosti so zavinovačkami

adka7755
10. jan 2015

Babenky..ktoré máte skúsenosti s tými zavinovačkami čo teraz všade predávajú (s kokosovou vložkou a pod.)na suché zipsy,prípadne na jedno viazanie..čo na nich hovoríte??ja som mala pri oboch deťoch klasickú zavinovačku a teraz ma tieto dosť lákajú☺

seahorse27
10. jan 2015

Tie suché zipsy veľmi nedržia a z kokosovej vložky mám dopichane ruky 😒

katkuz
10. jan 2015

Ja som mala aj na suchy zips aj na zaväzovanie (obliecky, ktoru som mohla vymienat a nie prat celu zavinku) a tie na zaväzovanie sa mne osvedcili viac🙂 aj to lepsie drzalo, ale pouzivala som ich tak do max. stvrteho mesiaca

marcelatje
10. jan 2015

@adka7755 ja som mala tiež aj aj a klasická je lepšia. Dá sa utiahnuť podľa potreby a dobre drží.

kacenkapk77
10. jan 2015

ahoj,ja používam len klasickú na zaväzovanie, niet nad dobrú klasiku 🙂

lunedi
10. jan 2015

Klasicka je lepsia ocenis najma ak by ste mali reflux a museli by ste polohovat,tak sa nemusis bat ze sa ti z nej babetko uvolni a suchne tam kde nema. Mala som aj tu kokosovu so suchym zipsom,ale ako prvorodicka som sa citila lepsie -istejsie s klasickou.

jongopongo
10. jan 2015

Ahoj ja som mala tu na suchy zips, a bolo to v pohode, na bambusovu vlozku som si musela usit taky navlek , lebo naozaj to potom picha.

tiborko29
10. jan 2015

niet nad klasiku.-)

helenka84
10. jan 2015

Ahoj, ja som mala starú klasiku na zaväzovanie, takisto aj kokosovou vložkou, ale tú sme skoro ani nepoužívali, lebo nám doškrabal a dopichala ruky. Podľa mňa s kokosovou vložkou úplne zbytočne vyhodené peniaze. Používali sme len starú, oveľa lepšia manipulácia s dieťaťom, proste najlepšie. 🙂

nanka3
10. jan 2015

@adka7755 ahoj, ja som najprv kupila "modernu" s kososovou vystelkou, kolko krat som ju pouzila? tak velmi malo, kym som nezohnala klasicku perinku na 3 masle... cize, zbytocne vyhodene peniaze....

adka7755
autor
11. jan 2015

Ďakujem baby☺práve ste ma presvedčili,nech nekráčam z dobou a ostanem verná klasike☺☺