Škvrny od púpavy

mimik79
23. apr 2014

Poradte mi prosim nejaky sposob, ako vyprat škvrny od pupavy z oblecenia ? Su take neznicitelne..

saska.t
23. apr 2014

ak ti nepomoze zlcove mydlo,tak uz len bielidlo nic viac,kedze su naozaj neznicitelne @mimik79

monicm
23. apr 2014

u nás savo perex pomáha skoro na všetko,často aj na púpavu,ale záleží na materiáli a pod.

modrofuzik11
23. apr 2014

tiez to riesime. zatial nam nic nepomohlo...

nellynka
23. apr 2014

Nam pomohlo, natriet nahrubo bravcovou mastou, nechat posobit 24 hod. a potom klasika oprat v pracke a skvrna bola fuc.

denkaajejdeti
24. apr 2014

@nellynka A potom zas treba riešiť mastnú škvrnu po bravčovej masti 😀 .

klincek
24. apr 2014

@denkaajejdeti bravcovu mast potom zlcovym mydlom..co by sme my zeny neurobili pre ciste pradlo 😀

celasapremenim
24. apr 2014

to je aky dobry algoritmus 🙂 moji teraz robia vonku pupavove vojny a ani z ruk to uz nezmyju riadne :D

nellynka
24. apr 2014

@klincek nemusis zlcovym mydlom. Nam to v pohode ide dole praskom na A...... alebo das pred pranim na to trosku saponatu.

klincek
24. apr 2014

@nellynka to je moja zavislost, ja ten zlcak davam na vsetko 😀. naucila som sa uz pred rokmi a osvedcilo sa to hlavne pri detoch tak, ze sa ho neviem vzdat 🙂. lacny (1,20 € za 100g) a funguje na 99% (len mrkva s nim uplne nezide).

1zuzka1
24. apr 2014

Ja mam tento prasok zo 101 drogerie, vsetky skvrny vyperie, aj od pupavy

mysickamys
16. apr 2023

@mimik79 ahoj, ja som mala dnes tento problem. Hladala som na nete nejake tipy, tak som našla kyselinu citronovu-mam rada ak je to niečo v eko duchu a toto ma potesilo. Nemyslela som si,ze by to fakt zabralo ale ZABRALO.
Dala som si kyselinu citronovu na hubku a tou drsnejšou stranou som tie flaky čistila. Postupne vybledli
Teším sa 🙃

mionag
4. máj 2023

100% mi zabral pripravok Jaso na farebne pradlo. Kupujem v drogerii teta. Do 2€. Treba namocit adpon na 24 hodin tak aby boli veci mokre a na to nasypat. A potom vyprat. Teraz som tak vycistila dcerinu softshelovu bundu.