Soplíky, ktoré sa nedajú vytiahnuť. Čo na ne použiť?

terkaa
27. dec 2008

co mam pouzit, aby sme sa zbavili soplikov, ktore su niekde "vzadu", netecu mu, ale sem tam pocut, akoby 😀 zakrochkal 😀
neviete co by bolo najlepsie pouzit nato, aby sme sa toho zbavili?

lubomirala
25. nov 2012

elinka dakujem za tvoju radu,jj ved toto ze s tym nasivinom to isto nechcem prehnat,lebo viem co to moze sposobit. to poznam uz z nasledkov mojej sestry....a tie ocka to moze byt nasledkom toho nosteka alebo azda z toho ze sa jej mozu tlacit zubky do dasien?? do ociek jej davam oftalmo-septonex a myslim ze to zabera... libenar jej vecsinou davam na vatovu tycinku ale obcas len kvapnem..

zebra41
25. nov 2012

toto byva aj nas problem a potom zatekaju a kasle....takze vtedy natieram hrudnicek jazvecou mastou,aby mu to neostalo na prieduskach

miskaivko
26. jún 2016

Ahojte. Moj mojmu malemu uz asi tyzden chrci v nosteku. Skusali sme vytahovat sopliky odsavackou na vysavac,ale nic mu neslo"minimum" viete mi poradit co s tym?????

simik14
26. jún 2016

Aliamare s morskou solou ulahcia dychanie su nenavykove stoja sice 7 eur ale aj moja chrcela a odvtedy chvalabohu nic

2hviezdicka
27. jún 2016

ja mám dobrú skúsenosť na odsávačku hlienov Baby
Špeciálny tvar a materiál zabraňuje podráždeniu nosa a sliznice. Vhodné pre
deti od prvých dní života. http://www.nasim-detom.sk/Odsavacka-hlienov-Bab...

viejac
27. jún 2016

Ja použivam kvapky Sinupret tie rozpušťaju hlien aj keď je niekde vzadu a su čisto prirodne a potom aliamare z morskej soli a tak odsavame odsavačkou.

luciamichael
26. sep 2016

Ahojte mamky ako pouzivat libenar u trojmes.babatka? Tu jednu kapsulku kolko vytlačít do jednej dierky? Cí ako?

darina05
17. nov 2016

@katun to iste mavame aj my sopliky v noci kasle zateka jak keby hrdle to mala ale nefuka nic myame ze mosnu zvacsenu ale llekaraka povie vzdy dychanie ciste.co ste davali potom detom aj ked to nolo uz davno

lubikkk2
12. feb 2017

@annag a mozem sa opýtať ako casto a po kolko kvapiek mam kvapkat??? Vobec meviem maly ma 4mesiace a od vcera vecera tak chrchle ze nevie spinkat a place tak mu odsajem a je kus klud ale akoby sopliky nesli som.nestastna 😔