Spací vak verzus paplón

veverka5889
15. máj 2021

Ahoj, mam dcerku ted ji byl rok, kdyz se narodila spinkala v perinke, pak ulitka tu milovala a ted do nedavna spala vo vaku nuz uz zacala,, vymyslet" a nesnese ted uz nic nechce, kdyz zaspi cca ve 20h.zakryju ju a spinka cca do 23h. Pak zacne vyvadet a odkope se a nechce byt zakryta. Necham ju tak ale cca za 20minut ju zakryju a spinka dal ale treba za hodinku se zase odkope a fnuka no a kdyz ju necham tak tak je spokojena nebo se muze volne pohybovat po postylce, jen kdyz ju zkusim je cela ledova a i za krkem je studena. Nechat ju tak nemuzu nebo mame loznici na strane kde cely den nesviti slunicko a uz se netopi takze opravdu mame chladno. Co by jste mi doporučili. Jen potrebuji neco aby se mohla volne pohybovat a kopkat nozkama.

pondelok01
15. máj 2021

@veverka5889 vak s nozickami

engynka
15. máj 2021

Vak s nozickami je super. Taky ergobaby spaci vak ma aj taku cast ze vies skontrolovat bez rozopinania zadok ci neni dieta precikane. Ma nastavitelne traky cize vydrzi dlho a nozicky bud moze mat vonku alebo sa daju nechat aj vnutri a zatvorit na gombicky.

oblecenie99
15. máj 2021

@veverka5889 vak s nožičkami, je to jeden z najlepších a najuzitocnejsich vychytavok, ktoré máme pre malého 😀

gabika128
15. máj 2021

@veverka5889 malému kupujem spacie vaky od Grobag, od 18 mesiacov má taký tenký s nožičkami a je fakt super v lete iba bodyčko a v zime pyžamo pod to.

zuvelyn
15. máj 2021

Syn od kedy sa zacal hýbať tak nespí vo vaku lebo mu vadí. Ma paplonik a ano väčšinu noci spí odkopany, neriešim to, nezakryvam ho lebo ja spím tiez.