Spokojnosť z vankúšom pre bábätko

deniska0403
15. feb 2018

Ahojte babulky chcela som sa spýtať máte niektoré skúsenosti z týmto vankúšom pre bábätka ? Je lepšie klasicky či takýto vyvýšený ? Pomaly si nakupujem výbavičku 🤷‍♀️😊a je toho toľko že človek sám nevie 😂či radšej ste novorodeniatko nechali spinkať bez vankúšika? 😊ďakujem

lavieenrose
15. feb 2018

na klinovom vankusi spia deti s refluxom ..vankus sa neodporuca pre novorodenca

deniska0403
autor
15. feb 2018

Super ďakujem to som ani nevedela 😊🤷‍♀️

lavieenrose
15. feb 2018

my sme ho kupili lebo sme si mysleli ze mala ma reflux lebo v noci tak cudne chrcala..aj sme ho rychlo prestali pouzivat lebo sa z neho zosuchovala..ked mala rok a par mesiacov sama si vypytala vankus

dominika6
15. feb 2018

@deniska0403 novorodenec nemá mať nič pod hlavou

gretocka
15. feb 2018

ak nebude refluxacik, tak na rovnom najlepsie.... moji spia este aj dnes bez vankusa najcastejsie.... a to uz ti starsi maju 8 a 5 rokov

deniska0403
autor
15. feb 2018

Juj 😊ďakujem Vám babulky za rady som prvorodička 😂🤷‍♀️ A v niektorých veciach sa až tak dobre nevyznám a každá rada mi je vzácna 😊

miminkanase
15. feb 2018

Nekupuj zbytocne, staci nozky postielky, kde ma nasmerovanu hlavku, vyvysit o 7cm.

gyurusiova
15. feb 2018

Bez vankúša, jedine ho treba trochu pootočiť na bok, ak by v noci grckal,aby sa nedusil.Vankúš by som riešila skutočne len keby mal reflux,môj mal, takže ja som mu vankúšik dala, teraz spí bez neho ale má v postielke ak by chcel.

gir
15. feb 2018

Manžel dal pod matrac v postieľke dosky z plávajúcej podlahy a stranu kde má bábo hlavičku podložil tvrdenym polystyrénom hrúbky 7cm,z klinoveho vankúšika sa šmýkal.