Ste spokojné so značkou Protetika?

khuliniova
12. máj 2022

Ahojte. Ako ste spokojne so značkou protetika? Mame asi tretie topánky ale hrôza. Každé nám vybledli. Syn má tretí krát obuté topanky tejto značky, kožené. Už sú vyblednute. Zakopol a celú prednú špičku ma už odrthnutu. 🤦‍♀️Ci je to len moja skúsenosť. Poraďte inú značku zdravotnej obuvy. Vďaka

zuzanka.zuzu
12. máj 2022

značiek je strašne veľa... mne sa protetika nepáčili vzhľadom ale drobec si ich hneď obľúbil, výborne v nich cupká na rozdiel od iných, takže u nás spokojnosť

barorabea
12. máj 2022

mne protetika vyhovuje. je pravda, ze dizajnovo nie su ziadna bomba, ale za posledne roky sa vyrazne zlepsili, daju sa tam najst naozaj velmi pekne, len tie sa rychlo vypredaju. Ja synovi kupujem s gumennou spickou, aby ich neodral tak rychlo na odrazadle a najlepsie su z brusenej koze, na nich nie su vidiet skrabance ako na klasickej.
jedine topanky, co sa rychlo nicili boli ich prve barefootove. ale dcere kvoli sirsej nozke kupujem len barefoot od nich a kvalita je uz velmi dobra oproti ich prvemu modelu. momentalne nosi tie, co sme jej kupili este na jesen, cize uz druhu sezonu.
este by som odporucila RAK, ale velmi tazko sa zhanaju. raz sme dcere kupili aj letne platenky a sandale z CCC (alebo Deichman?), ale tie dlho nevydrzali a povedala som si, ze u nikdy.

khuliniova
autor
12. máj 2022

@barorabea brusena koža a tretie obutie 😂🤦‍♀️ druhý syn má kožené a vyššou špičkou, tomu sa zas začali odliepat.. Aši mam len smolu 😂

sterea
12. máj 2022

Moje deti nosili, kým nešli na ZŠ iba Protetika obuv, problémy sme s nimi nemali, nerozliepali sa, nerozpadla sa podrážka. Myslela som, že som deťom obula to najlepšie čo som mohla, moje zdesenie bolo keď nastúpili na ZŠ a ortopéd mi povedal, že obaja majú ploché nohy. Normálne som mu povedal, že nech si zo mňa nerobí srandu, že nosili doteraz obuv z Protetiky, žiadne topánky od číňana ....

janushka_t
12. máj 2022

@khuliniova my sme mali minulý rok sandále, vyzerali super, také moderné 37, ale doničil ich za sezónu úplne. Neviem či to je kvalitou alebo tým čo s nimi stváral. Pri chlapcoch ťažko povedať. Vy to máte podľa mňa na reklamáciu.

mamutka
12. máj 2022

@khuliniova normálne to chod reklamovať. My ich kupujeme, sme spokojní, mne osobne boty od nich uľavili od bolesti. Ale raz syn takto zničil bežným nosením boty, po pár obutiach, hovorím si, toto teda nie. Šla som sa slušne spýtať ci sa vieme dohodnúť a normálne to uznali ako reklamáciu

barorabea
12. máj 2022

@khuliniova moj syn ma tyzden tieto https://eshop.protetika.sk/produkt/lester-grey-..., zatial drzia a okrem toho, ze su uz strasne spinave, im nic nie je.

whatever1
12. máj 2022

@sterea Deti ti nosili barefoot či normalne? (Protetika ma aj aj)

basska_b
12. máj 2022

@sterea
@whatever1
Ploche nohy vraj nie su o obuvi, ale o genetike. Pocula som o plochych nohach v mojom okoli z barefootov, z cinanov, z chodenia naboso, z ortopedickej vlozky a pevnej topanky... to je uplne jedno. Ak je predurceny plochu nohu mat, tak ju bude mat... a musi si to kompenzovat potom, vlozkami, cvicenim a pod...