Sterilizátor Avent. Kde ho kúpim?

elissa
21. sep 2006

Mohli by ste mi poradiť,kde si ho môžem kúpiť,alebo objednať?

palma
21. sep 2006

37tt 😎 elissa,skús v zdravotníckych potrebách. 😵

yesno22
21. sep 2006

elissa alebo sa popytaj v lekarnach 😉

elissa
autor
22. sep 2006

Ďakujem žienky,veľmi ste mi pomohli. 🙂,dúfam že uspejem.

yuya
15. nov 2006

Ja som si kupila sterilizátor do mikrovlnky zn. Chicco a píšu v návode, že sa v ňom nesmú sterilizovať sklenené fľaše :shock: ! Neviete náhodou, prečo?

cherynka20
15. nov 2006

mam otazku na was co pouziwate sterilizator awent...ako ho cistite?lebo nam sa tam z robi wodny kamen a opadawa to a kusky su wsade...stale to utieram a nic 😠

kenkoska
15. nov 2006

ja som pri kupe dostala par sackov s praskom na odstranenie vod kamena. Pouziva sa to kazde dva tyzdne alebo raz za mesiac. Dam dva dcl vody a necham to tri minutky - odokryte, nech sa to povari. Potom to pol hodky postoji a umyjem to. By si sa cudovala aky je tam humus, fuj. No a potom to necham jeden krat bezat bez flasiek. No a moze sa sterilizovat dalej.

cherynka20
17. nov 2006

kenkoska...a myslis,ze by som mohla pouzit trosku octu?ten pouziwame na odstranenie wodneho kamena z rychlowarnej kanwice 😅 lebo fakt je tam humus a wsetko sa to potom lepi na cumliky 😒

emjee
17. nov 2006

cherynka ja si myslim, ze octom nic nepokazis 😉

cherynka20
17. nov 2006

no jo..ked tym nepokazim kanwicu tak 😀 😀 😀

yuya
17. nov 2006

ja mám sterilizátor chicco a tam vyslovene doporučujú ocot, takže kľudne ho používajte

yuya
17. nov 2006

cherynka a dávaš do neho sterilizovať aj sklenené fľaše? to máš sterilizátor do mikrovlnky?

cherynka20
18. nov 2006

yuya-nie nedawam sklenene flasky,nemame do mikrowlnky,ale taky normalny wely na 6 flias 🙂

davidko
18. nov 2006

na odstránenie vodného kamena je dobrá aj potravinová kyselina citrónová ja ju používam a je super rýchla 🙂

zara77
21. nov 2006

elissa, ja som kupila sterilizator Avent v Auparku v obchode Mothercare.. maju tam vsetko z tejto znacky..

shiju23
21. aug 2007

cherynka20, ja som pouzivala tiez steriliz. od Aventu a cisti sa citronovym roztokom kazde 4tyzdne. bolo to napisane na zadnej strane steriliz.takze skus to