Sú detské topánky Superfit kvalitné?

nina252
18. sep 2014

Ahojte chcem dvojrocnej dcere kupit topanky superfit su drahsie a preto by som chcela vediet ci su kualitne dakujem

mimikas
18. sep 2014

Su super, urcite neolutujes

horana
18. sep 2014

Jedny z najlepsich na trhu ked nie uplne najlepsie.

pribinak
18. sep 2014

My ich kupujeme tiez a sme maximalne spokojni, ziadne reklamacie

andisko
18. sep 2014

su super, ale vacsinou na normalnu az uzsiu nohu, takze treba skusit ci dobre sadnu. ale kvalitne su.

zutera
18. sep 2014

Dcerka má lehkou formu DMO a proto má trošku problém z chůzi, my proto kupujeme superfit,podle mě jsou i pro tyto děti nejlepší

peanutslm
18. sep 2014

s topánočkami superfit absolútna spokojnosť! 🙂

sense
18. sep 2014

tiez mame jedny a sme spokojni....inak kupujeme Geox

janinah
18. sep 2014

sú,ale zas neskrachujem pre topánky,dajú sa kúpiť dobré/=anatomicky tvarované/ aj lacnejšie

veve39
18. sep 2014

su TOP, hlavne zimne su skvele - lahucke, teple, nohy vzdy suche, nikdy nepremoknu...co o ostatnych "nepremokavych" zdaleka neplati

inka04
18. sep 2014

Najlepšie🙂 Sandálky a čižmy máme výlučne zn. Superfit. Nesmrdia, ako takmer všetky lacnejšie "značkové". Sú skvelé. Sandálky síce synček zničí - zoderie za leto, ale skutočne stačia jedny. Zimné čižmy po celej zime nosenia vyzerajú ako nenosené. Zaručená kvalita😉 Rokmi overené...

saurian
18. sep 2014

urcite ano, ja detom cca 3 roky uz ani ine nekupujem a to napriek tomu, ze su pomerne drahe. a co je skvele, ze zimne cizmy su nepremokave, moze sa v nich aj do vody postavit. tiez je dobre, ze vyzeraju ciste, a casto ani nepouzivane (a to my velmi topanky necistime). takze za mna urcite odporucam 😉 a tiez maju zdravotnu vlozku - nie rovnu, ale vytvarovu. este sa nam nestalo, ze by deti znicili tieto topanky.

lolonka
18. sep 2014

a keď sa môžem opýtať...kupujete ich iba cez internet?....či majú aj klasické obchody?

marcela91
2. okt 2014

eshopy - 🙂 detska obuv Beni, alebo detska obuv Zirafa /ti maju aj kamenny obchod v Ziline/

namornicka
2. okt 2014

Ja tiež kupujem Superfit obom deťom, radšej mať menej topánok a kvalitné. A na jeseň a v zime máš naozaj záruku že ti nepríde s mokrými nohami.

yanni
2. okt 2014

Najstarsi ma len superfitky (ma uzku nohu), stredny uz len primigi lebo ma siroku nohu a najmladsi (4,5 roka) ma este superfitky ale aj on ma siroku nohu a uz zistujem, ze superfitky su mu uzke, takze prejdeme aj u neho na primigi.
@lolonka ja objednavam len v internete, casto vyjdu ovela lacnejsie, inak stoja 50-80 €, zimne aj drahsie. Len my sme v zahranici, na Sk neviem, kde by sa dali objednat.

simca06022011
2. okt 2014

S topankami nemam skusenost, ale cizmy su jednoznacne top. Neda sa to porovnat z nicim co sme mali. Nie je v nich zima, nepremoknu ani ked do mlaky mala skoci a aj si udrzia svoj look, cize po par tyzdnoch nezostanu vydrate, vyblednute, alebo nebodaj poskodene... Nemame vela parov topanok, cize sa to da zvladnut aj cenovo. Ciziem uz vobec nie, to kupim jedny a dost...

viera77
2. okt 2014

ano, musim len suhlasit, cizmicky na zimu kupujeme kazdy rok, uz teraz mame kupene dva pary a presli sme uz aj na sandalky a topanocky......doteraz sme kupovali len Protetiku, ale prestala sa mi pacit, radsej aj ked drahsi Superfit a dame dovnutra ortopedicku vlozku🙂

hori
12. okt 2014

mne na zimnych goratexovych superfitoch velmi vadi, ze nemaju "skladny" jazyk - maju len spredu daco poskrcane, co sa ma akoze na ten vsity jazyk podobat... podrazka sa mi tiez nepaci, hoci ju chvalia, ze je super, ale mne pride ako od cinana... napr. geoxy mi z porovnania jednoznacne vychadzaju ovela lepsie nez superfitky...

blueprincess
3. nov 2015

Zienky a neviete mi niektora poradit, resp. mate skusenosti so znackou Olang? Pocula som, ze vraj su kvalitne a teple. a oproti tym Superfitom mi pridu take krajsie a mohutnejsie - teplejsie.
Nasla som ich tu:
http://www.sportrysy.sk/sportova-obuv/detska-ob...

mir79
3. nov 2015

Olangy na zimu som kupovala pred pár rokmi dcére a uz by som ich viac nekupila.
Boli úplne nepriedysne a dcéra v nich mala tak spotenú nohu akoby jej tam niekto vylial kybel vody, su to len zateplene gumaky s hrubsiou podrazkou. Minuly rok som objavila Superfity a do inej značky na zimu uz nepojdem. Nepremokaju a dychaju. Ale treba dat pri výbere Superfitov pozor na podrazku ... Modely s hrubsiou podrazku sa oplatia kúpiť viac lebo v nich tak neoziaba ako pri tých najlacnejsich zimných modeloch

somavi
2. dec 2015

Olang topánky už nikdy viac. Ja mám olang, vkuse musím dávať robiť zips,boli už aj reklamované, zospodu v podrazke niečo trcalo a pichalo do nohy. Detské detto. Hore ako sa sťahuje šnúrka po pár týždňoch celé dotrhane, a to isté,nieco ostré sa jej tlačí nie dnu z tej podrážky, ale von. Zospodu to vyzerá akoby to prepichli klince. Idem reklamovať.

cinderelllla
2. dec 2015

A kde kupujete superfit pre deti?

trojbodky
1. jún 2016

ahoj, baby, kúpila som výhodne Superfitky v super akcii na e-shope v detskej obuvi Žirafa, prebieha tam sútaž.