Superfit na suchý zips

3lussik710
13. nov 2013

Ahojte, mamicky ktore mate skusenost, ake su superfitky na suchy zips? Lepia pevne pocas celej zimy? Neuvolnuju sa? Prosim poradite mi, chcela som kupit na snurovanie zial tie co sa mi pacia nemaju nasu velkost, tak by som skusila na suchy zips, len sa toho bojim. V lete som kupila sandalky elefanty, a som ostala sklamana po mesiaci, uz to bolo slabe ☹ . Dakujem pekne za rady

lubiku
13. nov 2013

U nas superfitky zimne topanky posluzili dvom detom a suche zipy drzia stale na 100% a hlavne topanky po naimpregnovani nepremoknu, nozka je v suchu 🙂 Doporucujem 😵

alex31
13. nov 2013

@3lussik710 .. podobna skusenost ako lubiku ... my mame taketo na suchy zips uz 3 rok ... je pravda ze prvykrat som bola trocu skepticka a tiez som cakala kedy sa zacnu rozopinat ale ani raz sa nam ten zips neosuchal a lepil cely cas dokonca som ho v takomto stave posuval aj dalej ..... ak je suchy zips na topankach kvalitny teda taky ozaj "silno lepkavy" tak by nemal byt ziadny problem .... ako som pisala my mame len same dobre skusenosti ... najme velmi prakticke kedze snurky este viazat nevieme 😀 😀

salomuska
13. nov 2013

ja som si kupila taketo superfitky minulu jesen aj pre seba a myslim, ze este ich par sezon ponosim, vyzeraju stale ako nove 🙂