Synček sa skoro stále prekaká

alex02
3. jún 2013

ahojte maminy,mam problem maly sa mi skoro zakazdym prekaka.pouzivam plienky pampers activ baby a som snimi velmi spokojna.
az na toto.viete mi nejako poradit?vopred dakujem

kitty88
3. jún 2013

@alex02 nemoze to byt tym, ze su bud male alebo velke? mne sa toto pri tychto plienkach nikdy nestalo a to ich pouzivame dlho...

veronikam
3. jún 2013

Presne tak, treba skusit vacsie, alebo mensie, a ked nie, tak inu znacku. Kazdemu ine vyhovuju. Ja tiez nedam na pampersky dopustit, nestava sa ze by sa z nich prekakal ani precikal. Z inych ano, ale z pampersiek nikdy.

usiko
3. jún 2013

@alex02 no, tiez by som povedala ze nevhodna velkost...sice podla obalu ano,ale budu mu male....

stanislavao
3. jún 2013

toto sa mi nezda. pampers su najlepsie plienky. musi byt problem v tom, ze je plienka zle dana. pokial je dana spravne, dostatocne napevno a okolo noziciek su tie kridelka spravne smerom do von, tak by vam nemala pretiect. este som to od nikoho nepocula. nemusite ju nechavat navolno. oni maju pas pruzny a netreba sa bat, ze by dietatko tlacila, ked mu ju date napevno. samozrejme, nie tak, ze ho bude brusko boliet. skoda, ze ste nenapisali, kolko ma mesiacov, kil a aku velkost pouzivate.

danim
3. jún 2013

@alex02 my sme napr vahovo uz mali ( no mohli ) nosit velkost 4, ale nosili sme este 3, lebo ak by som dala 4, tak spadli nizsie.. a precikane..atd.. isto zla velkost, resp zle zapnute.. musia mu obopinat nozicky..

alex02
autor
3. jún 2013

mensiu velkost uz ,,nezapneme" vcera mal 5 mesiacov a ma vyse 9 kg, este ani raz mi ich kneprecikal a to mu ich davam na celu noc.mozno mu ich nechavam teda troska navolno.tak skusim este pevnejsie a uvidime.

alex02
autor
3. jún 2013

zabudla som ze pouzivame 4 velkost

danim
3. jún 2013

@alex02 tam je ten pruzny pasik, tak nemusis davat na volno..

resp potom 1x v noci plienku menit.. no ved uvidis.. ak toto bolo len vynimocne, tak asi zle zapnute boli ( slabo )

klincek
3. jún 2013

@alex02 ak nepomoze tesnejsie zabalenie, skus zmenit znacku. nam pampersy vyhovovali len po velkost 3 (pouzivali sme premium), 4ky uz nestali za nic. presli sme na babylove a sme velmi spokojni (maju aj "medzivelkosti" /4+, 5+/, vies si najst presne podla vahy).

alex02
autor
3. jún 2013

ano viem,nedavam mu to zas moc navolno,len sa bojim ze ho to bude moc tlacit ked este viac upevnim,ale vyskusame 🙂 a dakujem za rady 😉

danka2105
3. jún 2013

@alex02 Niekde som citala, ze babatka zvyknu prekakat plienku ak su v polosede...mne sa to tiez parkrat stalo.Takze nejaka pravda na tom bude. Skus mu zmenit polohu ked vidis ze kaka....

anuss
3. jún 2013

mne pomohlo látkovanie 😉

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dejka77
3. jún 2013

@stanislavao @stanislavao Maly mal velakrat mokre na boku a plienku skoro suchu. Praveze ked som zacala davat tie kridelka smerom dovnutra tak nevyslo nic pomimo.
@alex02 A nie je to tym, ze vela nakaka a nema to uz kam ist?

ajka30
22. jún 2013

pampers premium care su dobre proti prekakaniu, i ked aj to sa stane, ze ked maly velmi kope nozicami, tak sa mu plienka posunie a troska na chrbatiku prepkaka. Ale ja davam maleho spavat na bok, lebo odgrckava a mne sa casto precika- pretecie mu to bokom plienky- minimalne 1-2 krat denne prevliekam postel ☹ mate nejaku radu na precikanie?

wercsi83
9. júl 2013

ahoj, ja mám tiež syna a skúsili sme každú pampersku. ani jedna nevyhovela nakoľko tiež sa prekakal a v noci sme ho museli aj prebaliť nakoľko sa aj precikal. nevydržali 12 hod ani 9! 😠
tak mi kamoška poradila hugies tie majú vzadu gumičku!!!!! 🙂 odvtedy len tie! a vydržia celú noc od večere do rána čo spinká me!!! 🙂

megan_
10. júl 2013

Ahoj, vyskúšaj happy majú na chrbátiku gumičku

darja12
18. dec 2015

asi by si nám zišli tie s gumičkou.. naša sa tiež dosť často prekaká, dostane sa jej to ponad plienku, vkuse perieme. myslela som, či to nie je tým širokým balením, že pri ňom jej na pampersku tlačí to široké balenie a teda kakanica sa nemá kde zbierať a vytriskne z hora.. fakt neviem. používame pampers premium care.. nie su lacné a preto by som naozaj očakávala, že takéto veci sa nebudú diať.. asi potrebujeme niečo s gumičkou naozaj. ps.. vie sa prekakať aj hned ako ju prebalím, ak to akurát vtedy na nu príde.. kdeže po 9-12 hodinách.. veru aj hned.. takže niečo nie je ok..

darja12
18. dec 2015

@ajka30 tie plienky asi nie sú bohvie čo.. tiež to používam a dosť často sa prekaká.. aj hned napríklad, ked ju prebalím jej to vytriskne z hora.. asi nie sú až také dobré ako sa o nich v reklamách tvrdí.

darja12
18. dec 2015

@danka2105 nie nie.. aj v ľahu sa prekaká

habdula
28. jan 2021

Ahojte, skúsim obnoviť tému. Syn má 14 mesiacov a cca 10 kg. Je veľmi aktívny. Mám problém, že každú plienku mi prekaká. Vyskúšala som už Babylove, Babylove bio, kolorky, pampers active baby, pampers premium care, pampers pure, lupilu oba typy, fred&flo... Zatiaľ mi všetky prekakal, jednoducho mu to ujde z plienky, nie vrchom, ale od vnútorných strán nožičiek. Prezliekam ho aj 5x denne. Ešte zvažujem skúsiť tie slovenské Babysoft alebo Huggies, myslíte, že to má zmysel? Ďakujem