Tesco plienky a vaše skúsenosti

grejci1
7. nov 2012

Ahojte mamičky,

čakáme prvé bábätko a som pozerala v obchode plienočky. Chcela som vedieť či máte nejaké skúsenosti s TESCO plienočkami...
Sú oveľa lacnejšie, len neviem či sú aj kvalitné... či to je cena len v závislosti od značky alebo aj kvality.

Moc moc moc ďakujem

rora
7. nov 2012

Ja som od narodenia pouzivala tesco plienky - take zlte balenie, velkost 2. Boli fajn, aj kvalitou aj cenovo. Pouzivali sme ich cca 2 mesiace, potom sme z nich vyrastli. skoda ze uz vacsie z tychto nemali.

alex31
7. nov 2012

@grejci1 .. ahoj my sme pouzivali Tesco zelene ... aspon pred 3 rokmi take boli .... s tymi fialovymi som osobne az tak spokojna nebola ale so zelenymi rozhodne ano .... a mali sme aj pampers ale tie nam akosi nesadli ... maly sa z nich vyhadzal a nam aj stale premokli napriek spravnemu "zalozeniu" aj velkosti ..... neskor sme presli na Lidl Softino a aj s tymi sme boli spokojne .... nie je vsetko len o cene .. zalezi aj od toho ako ich tvoje babetko prijme .... aby nemalo ziadne alergicke reakcie alebo podobne .... kazde babetko je ine takze aj tebe by som odporucila jednoducho ich vyskusat a sama uvidis pre ake sa rozhodnes 😀

alabama0011
7. nov 2012

@grejci1 My mame zelene tesco plienky, su dobre.. Mala z nich neni vyhadzana.. Mali sme uz vsetky mozne.. Som spokojna s nimi..

kolesarowa
7. nov 2012

Rozhodne len Pampers...🙂My sme za 2 roky,kým sme nezačali chodiť na zachodik vyskúšali azda všetky (Tesco,Babylove-Dm drogérie,Huggies,Clever-Billa,Lidlove,z Kauflandu)no žiadne neboli ozaj tip-top tak ako Pampers.Majú naaajviac elasticke,naozaj je prdelka v suchu,a znesú fakt veľa pišania,takže v niektorých prípadoch ekonomické 😉.Žiaľ sú aj najdrahšie,ale tu sme urobili ústupok,veď rodičovský príspevok je predsa pre dieťa....😎

monda17
7. nov 2012

@grejci1 kupujem zelene a som spokojna. Ked boli menší, používali sme aj pampers, pri Maxikovi častejšie a neviem prečo, ale on býval zrovna viac vyhádzaný ... Inak v poslednej dobe mi pampersky smrdeli, teda každá použitá plienka smrdí, ale toto bol taký čudný pach 😀

majcicanda
7. nov 2012

u nás v okolí všetci chvália plienky z Lidlu... asi ich budeme používať aj my 🙂

vanes10
7. nov 2012

my kupujeme v tescu tie gaga plienky.a sme s nimi uplne spokojny.a ked máme cestu okolo hypernovy,tak kupime tam v takom červenobielom obale.tiež sú dobre 🙂

nice202
7. nov 2012

zle, lacne plienky. To je ako ked porovnavas BMW a Skodovku. Pampers su v tomto pripade BMW a Tesco plienky Skodovka...Nic v zlom, ale treba samozrejme pozerat aj na penazenku....

katka143
7. nov 2012

ja som s nimi vysoko spokojná,malá ma 2 mesiace a ešte ani raz sa nevyhádzala a ani neprecikala.za tú cenu sa naozaj oplatia.ale mali sme len tie v zelenom obale aj teraz sú v akcii.tie biele sme neskúšali

kvetinka211
7. nov 2012

@grejci1 do porodnice by som asi brala pampersky a potom mozes skusit experimentovat s lacnejsimi variantami ... co vam bude vyhovovat ... niektorym babatkam nevyhovuju ani drahe pampersky ... mne raz svokra kupila tie zelene tesco plienky a boli ok, kebyze mam nablizku tesco tak by som asi este aj kupila ...

monika15
7. nov 2012

no baby.. ja som bola doma... a veru plienky som nenosila ale tie TESCO... mali take umele... a veru preslo vzdy.... :(
ale Huggies na slovensku som bola velmi spokojna..... 🙂)) a este boli jedne... ale uz sa nepametam ze ako sa volalo :((( som zabudla odlozit obal ale boli velmi super..... dlho vydrzalo... tusim tiez v Tescu boli kupovane....

grejci1
autor
7. nov 2012

@majcicanda a tie z lidlu majú akú značku/názov?

laura0
7. nov 2012

ja som s Tesco plienkami velmi spokojna s tymi essencional ci ako to tam je napisane ,proste maju zeleny obal ,davam ich aj na noc a super nepretecu vobec.Kazdemu vyhovuje nieco ine ,treba vyskusat ak s nimi budes spokojna tak na co vyhadzovat peniaze za drahe pampersky aj tak kazdy plenka skonci v kosi .Mali sme aj tie v bielom balni dostali sme ich v plinkovej torte tiez neboli zle ale ja osobne by som ich nekupila lebo su to tie igelitove a maju lepiaci pasik nie na suchy zips .Ale hlavne mi vadil ten igelit.Inak ani tie nepremokli . 🙂

veronika186
7. nov 2012

Moj maly mal na pampersky alergicku reakciu, tak sme museli prejst na lacne plienky babylove z dm. Odvtedy nema ziadny problem a ma krasnu babatkovsku pokozku ako ma byt 🙂 Skusala som aj tesco, neviem aky mali obal, ale zrejme to boli tie najlacnejsie a boli priserne, jednak sa zle "obliekali" a velakrat precikali. Ale asi predavaju viacero druhov.

zuffovaeva
7. nov 2012

My mame skusenost so zltymi Tesco plienkami newborn 2 (nie tie biele najlacnejsie) a nemali sme problem. Pampersky boli na moj vkus prilis napustene nejakou chemiou. Teraz pouzivame babylove od dm a sme spokojni.

ankaevka
7. nov 2012

@grejci1 používame zelené tesco plienky a som s nimi spokojná....dávam ich malej cez deň, na noc dávam pampersky

jankaferancova
7. nov 2012

@grejci1 Ahoj buduca maminka,ja sa tiez zaradujem medzi maminky pouzivajuce plienky original Pampers.Vyskusali sme vsetky mozne,aj Tesco plienky a podla mna vobec nie su dobre,maly mi ich hned precural a ked som mu ich dala na noc tak katastrofa...skoro zo vsetkych sa vyhadzal,takze sme nadalej ostali verní Pampers.Na noc pouzivame Pampers premium care alebo Pampers active baby,cez den davame Sleep and play a tieto su cenovo najprijatelnejsie a navyse aj pekne vonaju kamilkou 😉 ak ti mozem poradit,skus sa poobzerat aj tu na nete,vela mamiciek predava plienky aj za dobru cenu,ked im napr.ostatnu alebo su male.aj tu na konikovi sa k nim v pohode dostanes. 😉

zuzi0911
7. nov 2012

Ja nemozem dopustit na babylove dm.tiez som vyskusala vela druhov pampers huggies lidl billa ale tieto su najlepsie. pampersky som mala ked sa narodila boli v pohode ale teraz ked je vacsia tak je v nich precikana aj lidl aj billa a dm naozaj najlepsie

zuzkazuzka
7. nov 2012

My kupujeme malej Tesco plienky a sme s nimi uuuuplne spokojni, aj prva dcera bola iba na Tesco plienkach, ostatne znacky nam akosi vobec nevyhovovali (skusili sme teraz Huggies, vobec sa to nevstrebava a pampersky tak isto.....)

zuzka9449
7. nov 2012

@grejci1 Ahoj 🙂 . Presne tuto dilemu sme riesili aj my este nedavno. Kedze na zaciatok sme chceli nieco kvalitne a "znackove", stavili sme na Pampers Newborn. Boli sme velmi spokojni. Velmi dobre sali, maly sa nevyhadzal, vsetko bolo OK. Skusili sme aj Huggies, ale tie boli precurane raz, dva, tak sa rovno odlozili, keby nieco a doteraz su v skrinke :D. Tesco su SUPER 🙂 velmi dobre saju, maju prijemny povrch, babatko nedrazdia a nie su parfumovane, co mne osobne dost prekaza. Tesco urcite odporucam 🙂
Zelam este prijemne radostne ocakavanie ;)

grejci1
autor
7. nov 2012

@zuzka9449 moc moc moc ďakujem, zatiaľ sú tu väčšinou pozitívne ohlasy, tak určite ich vyskúšam 🙂

gumidekmomo
7. nov 2012

ja som tiez skoncila pri tesco plienkach su velmi dobre co k tomu dodat :D..ako podostavali sme vseliake ved cez den minieme aj tie zatial problem sme nemali ze by bol vyhadzany co som rada 😉 ale tie tescove su dobre aj cenovo aj kvalitovo takze odporucam

gumidekmomo
7. nov 2012

@grejci1 vyskusaj urcite nebudes lutovat ve nekupuj do zasoby zbytocne vela teda len pre istotu radsej si dokupis potom

grejci1
autor
7. nov 2012

@gumidekmomo veď to, najskôr budem musieť vyskúšať, či budú malinkej vyhovovať a potom 🙂

gumidekmomo
7. nov 2012

no ale ja si myslim ze budu ok :D

kali23
7. nov 2012

ja som si ako prvé zvolila pampers premium care newborn "1", na skusku, pisalo sa, ze su pre novorodenca dobre, kvoli skvelemu nasatiu riedkej stolice... a je to tak... len tak sme vyskusali kupit aj tie lacne tesco newborn v zltom baleni a su otrasnéééé! nedostatocne nasiakavé!
a ohladne ceny... tak ked sa kupuju plienky v akcii tak aj tie pampersky vyjdu lacnejsie ako hociktoré iné... aspon z mojich skúseností vzdy ked bola akcia na pampers (býva to celoplosne vo vsetkych velkych obchodnych sietach) jedna plienka vysla okolo 0,09/kus... takze vzdy mi vysli lacnejsie ako tie "lacne" z lidlu, tesca ci dm babylove... asi tak ;)
nám nerobia problémy a sme s nimi spokojní ;) ale každé bábatko môže zareagovať inak ;) v porodke som si vsimla ze skoro každá mala pampers ;)

matozazzo
7. nov 2012

My sme pouzivali snad vsetky znacky 🙂 Na zaciatku, pokial nie je alergia, su tesco plienky fajn 🙂 ich pokracovanim za super cenu su Gaga plienky. Ked zacala mala lozit, vadilo mi, ako sustia 🙂 Presla som na babylove (ak tam nakupujes, zbieras body a za 50 bodov dostanes knizocku, kde mas kupon na 25% na jeden produkt a tym padom vysla jedna plienka 0,11 eur). V Tescu boli nedavno v akcii Huggies plienky, super, tiez dobre, ale v noci mi vsetky plienky mala prepisa, okrem Pampersky. Cez den ma babylove velk. 4, v noci pampers vel. 5. ak idem niekde dlhsie, davam jej radsej pampersku, mam istotu, ze neprepisa a gumicky dobre drzia. A mala je vkuse v pohybe, nezastavi sa 🙂 Este mi na tescackych plienkach vadili lepiace pasky... Ked som malu okupala a natrela olejom a zabudla sa a s naolejovanymi rukami chytila plienku, uz som ju nezalepila... Pri inych lepky drzia 🙂 V poslednom case zvyknu mat v Kauflande akcie na Pampersky, dokonca som kupila Sleep and play v drogerii (100+1) za super cenu, jeden kus 0,12 Eur.

smejko123
7. nov 2012

Ahoj ja kupujem v tescu Gaga plieky a zda sa mi ze ze su skoro cenovo rovn ake ako tesco len niesu gumove lebo guma zapari alebo neviem ako to napisat tie gaga su dobre a pouzivame ich uz od narodenia a este nikdy nam nepretiekli 🙂 Aj ked ja som mala doma len tie biele tesco ostatme som uz neskušala

alena0305
7. nov 2012

@rora ak myslíš plienky GAGA - žlté z tesca tak tie sú aj väčšie len obal je inej farby