Topánočky Liliputi. Máte skúsenosti?

standu
19. máj 2009

pri surfovani som narazila na topanocky s makkou kozenou podrazkou znacky liliputi. mate niektora s nimi skusenosti? su ozaj vhodne pre dietatko, ktore sa uci chodit? neaju klenbu, tak neviem....

hviezda21
3. nov 2014

Ahojte.viete poradit.maly ma 9.5m chodi okolo nabytku stoliciek a kde sa len da.v januari ma rok a mam dilemu co kupovat; ci staci liliputi capacky na doma resp. Aj od nich tie cizmicky kt. Sa mi zdaju ale iba do kocika hoci su teple. Da sa v nich chodit aj po vonku sneh resp.zamrznuta zem?

lucintus
18. mar 2015

Dobrý večer, maminy 🙂
chcem sa opýtať na topanočky LILIPUTI 🙂 máme v pláne ich kúpiť len sa chcem opýtať napríkad na plávajúcej podlahe a nešmýkajú tieto topánočky? a ešte jedna otazočka 🙂 kedže sú z kože vydržia niečo ?🙂
Ďakujem za odpovede🙂

pepedra
18. mar 2015

@lucintus ahoj 🙂 my pouzivame liliputi. Su velmi dobre. Maju podrazku z brusenej koze, na parketach sa nesmykaju, nemusis sa bat...v teplejsom obdobi kludne aj na von 🙂 a maju krasne vzory...

lucintus
19. mar 2015

pepedra ahoj 🙂 ďakujem ti krasne 🙂

momoqui
24. sep 2016

Abojte, mam otazku k topanockam avsak nie celkom k teme tak prosim kto nechce poradit nech nepise kritiku 🙂 moja mala este nechodi takze topanky take riadne (capacky liliputneviemco atd) neriesim. Ide mi o to ze doteraz som malu mavala bosu v kociari lebo bolo teplo. Avsak teraz je treba ponozky pripadne nieco na nohach kedze je chladnejsie ALE mala rebelka vsetko stiahne z noh a vyhadzuje z kocika 😀 Viete poradit nejaku topanku pripadne ponozkotopanku s ktorou mate skusenost ze sa to nepodari stiahnut? Vyzula si uz aj take topanky co sa uviazali okolo nohy na suchy zips 🙂 nejde mi o topanku na chodenie lebo nechodi ale nieco co jej zohreje nozicky. Dakujeeem