Turistické topánky pre deti

macenka26
17. mar 2017

Ahojte maminky. Chcela by som Vas poprosit o tipy na turisticku obuv pre deti. V maji ideme po prvy raz do Terchovej na Janosikove diery. Vidim vela topanok ale neviem sa rozhodnut. Musia to byt topanocky vyslovene vyssie - nad clenky alebo mozu byt aj nizsie atd. Dakujem

pribinak
17. mar 2017

Urcite, aby fixovali členok

ancovec
17. mar 2017

my sme velki turisti, takze turisticke topanky ma mala uz odkedy chodi. vyslovene na janosikove diery by som odporucila nizsie, ale detom je to vo vseobecnosti jedno, oni maju povacsine este nezdegenerovane nozicky, takze hocico prejdu aj v sandaloch. ak sa nebudete splhat na rozsutce stacia aj bezne tenisky typu adidas a spol, netreba detom moc fixovat nohy ak to nie je z nejakeho objektivneho hladiska potrebne.

anett9
17. mar 2017

my sme mali v Janošíkových obyčajné tenisky,ja dokonca iba plátenky...celodenný výlet Čičmany-Terchová sme končili v dierach,takže na parkovisku sme prehodili zo sandalok tenisky a v pohode.To nie je taký náročný terén. A ked už ,tak v Sportisime majú slušný výber vysokých a nízkych trekových topánok

moni244
17. mar 2017

Na som tersz kupovala malej v Decathlone, nie su ani nizke, ani vysoke, akurat

macenka26
autor
18. mar 2017

Dakujem, tak vidim, ze asi si moc starosti robit nemusim 👍. Pozriem teda nieco trekove, aby tam bola ta podrazka aspon trochu vrubkovana. Tak? 😉

gulolicko
25. mar 2017

Pozri na boticky.sk