Tutu sukne. Aký je váš názor?

mbrazd
20. apr 2012

ahojte, chcem sa spytat na váš názor na tutu sukne. Kúpili by ste-kupujete, nekupujete, prečo? dakujem

sisaka
27. sep 2013

ty brdo, to davate dievcatam normalne na von? vsak to je suknicka na balet! Takyto ulet som tu (Kanada) zatial nevidela.
Takze moj nazor - tak ako nedam detom teplaky do restauracie, ale na ihrisko tak by som nedala tutu suknicku do skolky, ale na balet.

hori
27. sep 2013

podla mna je to gýč...

kmg
3. okt 2013

mojej malej sa velmi pacia a to je pre mna podstatne, paci sa jej ako sa toci, chce ich mat stale, nosime to skoro ku vsetkemu a vsade, mam dve baby po roku, takze vzdy kupujem dvojmo, momentalne mam doma 6 a objednane dalsie styri, mne sa tiez velmi pacia, aj to ako sa daju kombinovat, nadherne

emily76
3. okt 2013

dcerka tutu miluje, takze mame v skrini aj takuto sukienku...2, aby som bola presna. A ked z nich vyrastie, tak celkom urcite kupime casom nejaku.. ale nosi to len prilezitostne, urcite nie do skolky. Na hranie jej kamoska vyrobila, tak tu nosi hocikedy aj po dome, s teplakmi 🙂

sakura77
3. okt 2013

no boooze,ked sa to babenkam malym paci,tak coby nie..moja chodi po vonku obcas aj ako spiderman a co..je dieta,tak nech sa bavi..ked chce byt za princeznu,nech si da tutu suknu...

dai
3. okt 2013

ja si myslim ze do skolky moze ist dievcatko v comkolvek ak rodic nema nic proti tomu ze sa vrati roztrhane a spinave😉 ja som dceru do skolky kludne pustila v kostyme snehulienky, vily, v kroji - v com chcela... suhlasim s tym ze tento vek je pre dievcatka carovny, ja si tiez pamaetam ako sme sa tocili a hadali kto ma najtocivejsiu suknu😉 tiez by som tutu ako dieta asi milovala😉
moj osobny vkus je niekde inde, sama by som si to neobliekla ale ja by som si ani popoluskine saty nedala do prace😀 ale o tom je podla mna detstvo - ze tie dievcatka nie su len v kostyme snehulienky, popolusky ale v tom momente nou aj naozaj su -a tutu suknicky mozu dievcatkam tiez pomoct byt vilami, baletkami, mat najtocivejsiu suknu na svete😉 deti treba nechat byt detmi...
moja dcera ma len jednu ( prave preto ze mne sa to nepaci😉 ) - ja som to vzdy kombinovala s niecim velmi jednoduchym, ziadne cacky macky dalsie... a mala v tom bola krasna - ako z ciganka z cirkusu😀 ale o to prave islo - ona bola tym nadsena😉 teraz ma 6 a uz sa oblieka omnoho jednoduchsie - je to ale jej vyber - uz vidi ze ked chce lozit po stromoch a preliezkach, splhat tyce na dvore a hrat sa s chalanmi futbal tak tutu nie je to prave orechove🙂 takze momentalne sme na rifliach s trickom... ale som rada ze sme mali aj to vilove, princeznovske obdobie😉

kikina84
3. okt 2013

ja jednu mam ale pouzila som ju le na fotenie,von by som jej to neobliekla na bezne hranie ,ale mozno na nejaky karneval,alebo detsku oslavu by som vyuzila v dobrej outfit kombinacii 🙂

chavierka
3. okt 2013

mne sa tiež moc nepáčia, teda hlavne na bežné nosenie, príležitostne ešte celkom hej.Ale poznám jednu mamičku, ktorej dcéra nosí tutu sukne nonstop a aj v zime a to je už choré....

sonula
3. okt 2013

mam, nosim🙂 mne sa pacia, aj na deckach.

adri2211
3. okt 2013

moja mala nosi a to aj vsedny den. mame viac farieb 🙂

pastelka74
3. okt 2013

ja som mojim babám také robila....ale použili sme to iba na fotenie,ani neviem kde skončili...baby to potom nosili po dome,myslím že jednu sme nechali aj v tom fotoateliéri 😀 😀 ....na bežné nosenie...nikdy!!

turistka
3. okt 2013

celkom nerozumiem tejto otazke - aky ma zmysel, ak sa to tebe paci tak kup, ak nie , tak nie. Mne osobne sa to nepaci...... ale samozrejme ak by sme ju od niekoho dostali, tak ju dcerke obleciem

selema
3. okt 2013

Nekúpila som, ani nekúpim ... nepáči sa mi to 🙄 😝

beatrice28
3. okt 2013

mne sa tiež nepáčia

majuska23988
7. nov 2013

Ja som tomu úplne podľahla. Mám 2 ročnú dcérku a priateľ ma tiež dcérku (4 ročnú) a vypýtala som si na Vianoce pre nás všetky rovnaké tutu sukničky. Neviem ako v tom budem vyzerať ale pre tu srandu,že budeme všetky rovnaké sa do toho s času načas oblečiem. už sa neviem dočkať tej šou keď nás uvidia blízky. :D Takže ÁNO!!! :D

verads
30. nov 2013

Ahojte babenky, ja ju práve chcem objednat mojej pomaly už 7 ročnej vnučke , na von v žiadnom pripade , ale tak na domáce fotenie alebo vo dvore si ju vyfotit to áno, mne sa velmi páčia a ked niekto aj chce nosit na von mne by sa aj to velmi páčilo na dievčatkach, na dospelej žene to by sa mi už nepáčilo ... ale to je môj názor

lanaviki
13. máj 2014

Cudna diskusia. Taka ci onaka parada sa malym dievcatam hodi a s trochou vkusu sa da tutu velmi efektne vyuzit a zaroven dieta nevyzera ako chodiaca torta 😉 moje baby maju kazda jednu jednofarebnu a navzajom si ich mozu menit. Radost obrovska a ked sa tak prilezitostne oblecu, vsetkym sa nam velmi pacia. Na fotkach vyzeraju rozkosne a my sa tesime spolu s nimi. A o tej radosti to predsa ma byt, nie?

mimikas
13. máj 2014

Ak by som mala babu tak kupim, preco nie?Ked tak nebude chodit kazdy den do skolky a skoly tak v pohode. Raz za cas by mala mat kazda pocit ze je princezna 🙂

debil2
22. aug 2015

vy čo hovoríte, že to je gýč...pozrite sa čo vy nosíte a necháte nosiť vaše deti. Kvôli čomu sa vám to zdá ako gýč? kvôli farbe? Tých farieb je tam dvadsaťpäť môžete si vybrať...kvôli tým volánom ? Tie sú teraz v móde pozrite sa ako dievčatá nosia tie sukne... takže keď sa niekto rozhoduje či má kúpiť Dolly sukňu alebo Tutu sukňu určite kúpte je to v móde a tí čo hovoria, že nie tomu nerozumejú ... 😎 🙄

lilimoni
22. aug 2015

Kostym pre cigancata, tot moj nazor.

zubrienka249
1. feb 2016

My mame s dcerkou obe...ja mentolovu a krpana ruzovu 🙂...mame z nich velku radost obe...nie su to tie prave francuzke "tutu" (je to nehorazne drahe), ale daju sa nosit prakticky k comukolvek, ozivia cely outfit 😉

l3yla
1. feb 2016

Samozrejme,dolly sukne sú teraz veľký hit a v móde 😉 skvelo oživia outfit 🙂

martinka241
16. feb 2017

Milujem ju nielen na sebe http://www.fasardiofficial.sk/kolekcia-premium-36 ale aj svojich deťoch.