V čom z pôrodnice v decembri?

majkabr
18. nov 2013

Ahojte maminky, v čom si ponesiete novorodeniatko v decembri ak ste tu také z porodnice??? Keď to vraj ma už byť aj autosedačka podľa zákona čo mu oblečiete??

nikolet_89
18. nov 2013

@majkabr ahoj ja som si niesla malinku vo febrary zima bola riadna, mala mala oblecene, body s dlhym rukavom, pancusky, teplaky hrubsie, mikinku a hruby overal, samozrejme rukavicky a capicku, autosedacka a deka este 🙂

rybka009
18. nov 2013

Ahoj ja som rodila minuly rok v decembri domov sme isli v bodynku s dlhym rukavom, ponozticky, tensia ciapocka, hruba ciapockaoveralik na to zimny overal bola vo vajicku, mala na nom striesku a nanoznik. A zima jej nebola my sme sli rovno z nemocnice domov

tina_22
18. nov 2013

@majkabr Bodík, overalček-tenší, na tom mikinku a ponožky, zimný overal- a ja mám fusak, čo ide aj do sedačky, tak šup do toho a išli sme 🙂 Tak sme fungovali celú zimu- s malými obmenami. Na ten fusak nedám dopustiť- mám Lodger bunker 🙂

linda20111
18. nov 2013

@majkabr ahoj, ja som mala babo v januari ked boli vonku minusove teploty, maleho som obliekla - tenky overal, hruby overal, zimny hrubsi overal, tepla ciapocka, fusak do autosedacky. Ale velmi sa mi paci aj takato zimna zavinovacka ktora je velmi dobra do autosedacky http://www.protehotenstvi.cz/produkty/zavinovac..., keby som o nej vedela skor kupila by som ju miesto fusaku 🙂

oblecenieprekojencov
19. nov 2013

Skuste pozriet aj k nam. Bud toto co je na obrazku, alebo potom fusacik

darinka21
21. nov 2013

juuj ja sa už tak teším keď budeme odchádzať z pôrodnice ako sa budem trápiť s obliekaním :D 🙂

sue
21. nov 2013

Body tenké,dupačky,hrubšia čiapka a zimnýoveral. Cez autosedačku bola prehodená tenká deka. V aute som musela sať deku aj overal dole :D:D:D

tjarka1
28. nov 2013

@darinka21 sa budem báť aj chytiť, nie ešte obliekať do zimného overalu 😀

zlata54
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bendelacik
19. dec 2013

Baby a ziadna z Vas nemala alebo nepremysla nad tym, ze babo bude v perinke? :D Co v takom pripade? Ako ho obliect?

moni244
19. dec 2013

@bendelacik no perinku nemáš ako zobrať, keď musí ísť do autosedačky a pripútať

moni244
19. dec 2013

my sme išli domov v januári deň pred snehovou kalamitou a mala body, polodupačky, ponožky, kabátik, to bola taká séria, svetrík, hrubý overal, čiapku, deku a nánožník na vajíčku a stiahnutú striešku, aby jej nefúkalo a to sme to mali z pôrodnice 5 minút autom

bendelacik
21. dec 2013

@moni244 Ja pojdem domov s vanickou nakolko mame autovanicku....asi bude babu pohodlnejsie ci? 🙂

danielle37
21. dec 2013

ahojte, ja mám kočík Jané a tam mám vaničku klasickú, ktorá je aj autosedačka a môžeš tam dať bábo aj v perinke

liliemegane
31. dec 2013

ahojte maminy. Tiez riesim dilemu, co obliect malej, ktora bude mat termin v marci. Hoci uz mam krpca, ktoreho sme si niesli z nemocnice vo februari, no priznam sa, ze uz si presne nepamatam, co som mu vsetko obliekla. Narodil sa predcasne, bol malilinky a vsetko, co som mala pre neho pripravene, mu bolo velke. Akurat si pamatam, ze som v taske mala vsetko mozne a co sadlo, to som mu obliekla :D Este stastie, ze som si ho obliekala sama a aspon sestricky nevideli, ake strasidlo do maku z neho robim :D Zatial mam pre malu pripravene body dl.rukav, polodupky, k tomu "kabatik/mikinu" (hrubsia kosielka), ponozky, capica, rukavicky a kamen urazu: ake bude pocasie v marci??? Urcite si musim pripravit bud hruby zimny overal, alebo tensi jarny overal. No nikde v obchode ho neviem zohnat. Ked aj nieco najdem, je to bud fakt neskutocne drahe, alebo maju len velke velkosti.Hladat dalej ci zobrat teda len fusak a ten vlozit do autosedacky (ma otvory na pasy) a eventualne este zakryt nejakou dekou a obliect nejaku bundicku? Ci skusit bazar a kupit oba overaly?