V izbe veľmi cítiť postieľku

miravt
15. mar 2018

Ahojte. Pomaly zaciname kupovat vybavicku pre babatko a mame problem. Kupili sme postielku , ktoru strasne citit , myslim, ze za lakom. ☹ vetra sa uz asi mesiac, no nepomohlo. ☹ neviem, ci sa to da odstranit, urcite ak sa to nezmeni, nedam tam babatko spat.. ☹ da sa to niecim odstranit?

dagmara17
15. mar 2018

Kde ste ju kupovali? Nie je niekde v návode alebo v papieroch napísané akú má povrchovú úpravu?

miravt
autor
15. mar 2018

@dagmara17 zial, kupovali sme ju v Polsku.. no neviem, papier od nej som vyhodila.. ☹

janapiestany
15. mar 2018

skus ju poumyvat sanytolom a natriet diavou

pribinak
15. mar 2018

@janapiestany Diana je chémia ako hrom

pribinak
15. mar 2018

@miravt kupit kvalitny smirgel a pekne zbrusit lak dolu a natrieť novým nejakým eko

pribinak
15. mar 2018

@janapiestany diava, nie Diana, mobil si pise co chce

pininka
15. mar 2018

Veru,diava je esto k tomu mastna. Ak je nova, ja by som ju natrela tym lakom co je na detsky nabytok, aj dve vrstvy. My sme staru postielku natierali farbou a tiez smrdela, ale ked som ju nalakovala a vyschlo to,uz to bolo ok.

malykonik
15. mar 2018

Tiež som za to zošmigľovať starý náter, a dať nový - v predajniach s farbami majú špeciálne laky vhodné pre bábätká. To máte za jedno poobedie hotové 🙂

miravt
autor
15. mar 2018

Super, skusim pozriet ten lak.. dufam, ze to pomoze.. jaaj, to mam za to, ze som sa tesila, jak vsetko stihneme zariadit 🙄😊

matkaleskova
15. mar 2018

Ja by som asi dala dole ten náter čo tam je teraz a natrela to špeciálnou farbou na takýto nábytok

miriam11
15. mar 2018

Tiež by som dala povodny nater dolu, natrela nanovo. Vsak bábo ju potom bude často olizovat, hryzkat atď...

nikuskaska
21. mar 2018

Tiež sme pred týždňom vybalili, 2-3 dni bolo cítiť za drevom a pretreli sme ju pri skladaní detskými utierkami.