Používame cookies. Viac informácií tu. OK
veve39
21. mar 2012

mne sa zda ze som ho kedysi davnejsie videla v Tescu v BA Petrzalka (neviem ktory typ, ale zn.Angel Care)
Inak ak ti v Babymarkete, pokial dany monitor nepredavaju spochybnili jeho funkcie, je to dost neprofesionalny tah, Angel Care patri kvalitativne k tym najlepsim a najznamejsim, rovnako ako Babysense, ci Nanny, ktoru ma myslim v ponuke Babymarket.
Ak si z BA, alebo budes rodit v BA, odporucam ti zapozicat si monitor z porodnice.
Na Antolskej (neviem ci to plati aj pre ine BA porodnice) zapoziciavaju monitory Babysense II, tiez ich vyuzivaju na novorod.oddeleni.
Ja som pred porodom o takejto moznosti vobec netusila, planovala som kupit Nanny v BM, kedze sa dcerka narodila skor, nestihla som to.
A z porodnice som uz odchadzala so zapozicanym monitorom 🙂-vyjde to lacnejsie ako kupa, obdobie sa da zvolit, na 6mes.je cena nieco nad 30€.

babymarket_sk
21. mar 2012

Nechce sa mi veriť, že by ktorýkoľvek predajca u nás takto reagoval, zajtra preverím a ak...bude "puculáš"...
Je pravda, že ponúkame Babysense a Nanny, keďže pri týchto produktoch máme výbornú spätnú väzbu od spokojných mamičiek, taktiež Nanny ponúka aj otestovanie podložky...
...ale to neznamená, že Angel Care je komlikovanejší a horší...všetky tri produkty fungujú na podobnom princípe a použitie ktoréhokoľvek umožní rodičom spokojne spať 😉

zuzin78
22. mar 2012

ahoj my mame monitor dych angel care s 2 podlozkami a mame tam aj pestunku a mame ho uz 4 rok a sme s nim velmi spokojni .
my sme ho kupili za hranicami ,lebo tam bol lacnejsi ako u nas

lenus2304
10. aug 2012

a kde konkretne za hranicami, dakujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli