Váľanda verzus klasická posteľ

zdenka2244
19. júl 2015
Používateľ zdenka2244 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zdenka2244.

Ahojte, rozhodujeme sa akú posteľ kúpiť dieťaťu, aký máte názor? Čo by ste kúpili? Klasickú posteľ s matracom alebo nejakú celočalúnenú váľandu? Myslíte, že je dobrý nápad posteľ objednať aj cez internet?

siska53
19. júl 2015

@zdenka2244 my sme ako deti mali valandy a bol tam aj ulozny priestor,co je fajn..ale nasim asi skor kupime normalnu postel s vymenitelnym matracom,to je asi z hladiska hygieny aj chrbtice lepsie riesenie. Idealne by bolo aby sa pod postel dali umiestnit dake skatule/nizke boxy na hracky.

marcela_mate
19. júl 2015

Ahoj Zdenka, my sme obom detom kupili klasicke postele s matracom. Su trochu vyssie, pretoze su pod nimi 3 supliky. Konkretne mame tieto: http://www.fines.sk/manzelske-postele-a-jednolo...

mimla
19. júl 2015

S matracom. Pretože matrac lepšie dýcha a lepšie sa udržuje.

jeennyv
19. júl 2015

@zdenka2244 urcite klasicka postel a vybrat nejaky dobry matrac...mali sme doma 2x za sebou valandy, stale ten isty problem, po case sa vylezala, zacali z nej vyskakovat droty, pruziny.....radsej investovat do kvalitneho matraca a postele, aj financne aj casovo je to lepsia investicia...

luciferkax
19. júl 2015

určite s matracom.. nám šikovný stolár urobil posteľ s madracom a dá sa však normálne otvoriť a má uložný priestor :D :D takže paráda

danna85
19. júl 2015

@zdenka2244 jednoznacne s matracom 🙂

peneloppe
19. júl 2015

@zdenka2244

Klasicku postel s dobrym matracom, kludne aj cez internet objednat. Valanda je podla mna ok na take prilezitostne spaniel, pre navstevy a tak. Ale nie denno denne a uz vobec nie pre dieta.

zuzana_kov
22. júl 2015
Používateľ zuzana_kov je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zuzana_kov.

Ja som rozhodne za posteľ s dobrým matracom, je to lepšie ako válenda a myslím, že vydrží aj dlhšie. U našich doma sme mali aj valandu a bola dobrá, ale nemyslím si že pre dieťa vo vývoji je to úplný ideal. My sme takto kúpili posteľ + matrac od Drevony a boli sme spokojní, teda aj sme. Objednávali sme cez net, takže myslím, že to v pohode môžeš objednať aj tak, nemusíš kupovať v nábytku. Nám to bolo o dosť pohodlnejšie ako sa ešte trepať po nábytkárstvach 🙂

zdenka2244
autor
22. júl 2015
Používateľ zdenka2244 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zdenka2244.

Asi máte pravdu, že posteľ bude lepšia... @siska53 presne kvôli tomu úložnému priestoru som to zvažovala, ale je pravda že ak kúpime nejaké vyššie postele tak tam viem šupnúť nejakú krabicu alebo tak niečo 🙂 @jeennyv no tak to mi ani nevrav, že vyskakovať drôty :/ tak to som ani netušila @zuzana_kov a ak sa ťa môžem spýtať tak vám to doniesli až domov? teda myslím do vnútra? príp. koľko ste platili za dopravu?

jeennyv
22. júl 2015

@zdenka2244 naša babka má tiež teraz už druhú posteľ tohto typu a majú na nej natiahnutú takú hrubšiu deku a až tak plachtu, kým si nájdu nejakú solídnu posteľ, lebo vravia, že to by spali ako fakíri na klincoch....

zuzana_kov
22. júl 2015
Používateľ zuzana_kov je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zuzana_kov.

@zdenka2244 jasné, že doniesli, keby som to mala niesť až dnu tak ma asi porazí nakoľko bývame v paneláku a nemáme výťah :D takže našťastie áno. Za prepravu sa platilo ale boloo to málo 🙂

zdenka2244
autor
23. júl 2015
Používateľ zdenka2244 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zdenka2244.

@jeennyv fuha, tak to naozaj asi radšej tú posteľ... @zuzana_kov tak to je super 🙂 díky za info 🙂 a ďakujem aj vám ostatným babám za názor :P

tatianasaska
26. júl 2018

Ja tiež odporúčam klasičkú posteľ s matracom. Kupovali sme sem https://www.detskapostel.com/detske-postele/..