Vankúš a poduška Materasso

marcelina27
21. mar 2013

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, a poprosiť o radu.
Máme v pláne deťom kúpiť podušky a paplóny NIE páperové. Chcela som vás poprosiť, či máte skúsenosť z nejakou značkou. Bola mi poradená značka MATERASSO. Moja podmienka je, aby sa dali prať v pračke a nezmenili časom tvar. Ak máte niekto skúsenosť, tak budem vďačná za každú radu. 🙂

lilitela
21. mar 2013

@marcelina27 od tejto firmy sme si kupili matrace, nie najlacnejsie. Neboli vyhotovene presne podla objednavky (nespravny potah) co neviem ci bola chyba vyrobcu alebo predajcu. Dalej sme mali podozrenie ze zamenili tvrdost naopak nez sme chceli ale to mohol byt subjektivny pocit. Muzovi sa matrac akoby vylezal tak som kontaktovala firmu a trvalo vyse tyzdna a musela som ich opakovane vyzyvat aby poradili. Nakoniec sme si to dali opravit znamemu a ten nam povedal ze podla neho boli zamenene pruziny teda tam kde mali byt tuhsie boli maksie a naopak. ani som radsej nechcela vediet ci ostatny material vnutri matracu zodpoveda objednavke. Mozno je to nahoda ale ja v buducnosti skusim inu firmu.

zuzanale
21. mar 2013

@marcelina27 my sme kúpili pred rokom deťom a sme spokojný už boli aj prané a nič sa im nestalo na vankúšoch sa mi ráta aj to že sú v dvoch poťahoch takže ak náhodou ako u nás že deti zvracali stihala som zachraňovať vankúš a stačilo len vrchný poťah oprať ....

@lilitela my máme v posteli madratex a deti materasso a sa mi zdajú tie v detskej lepšie akurát že mi máme molitan kokosovú dosku atď ja by som pružinový isto nekupovala a je jedno aká značka ....

lilitela
3. feb 2014

@zuzanale Som sa ta chcela uz vtedy opytat, preco by si pruzinovy nekupila, mas nejaku zlu skusenost?