Vecičky pre bábätko. Čo vziať do pôrodnice?

macicek79
16. jún 2008

Ahojte,
mozem sa vas spytat, ake vecicky na oblecenie pre miminka vam vzal manzel do porodnice, ked si prisiel po vas?
Dakujem!

avanka
16. jún 2008

Ahoj, tak ja idem na planovanu sekciu v pondelok 23 juna a nachystala som si
2 latkove plienky
postolkove nohavicky
bodyno s dlhym rukavom
dupacky
svetrik
ciapocku a perinku

miskinadamko
16. jún 2008

macicek zalezi to od porodnice, niektore davaju kosielky a zavinovacky takze oblecenie potrebujes na posledny den, no a topodla pocasia, myslim ze ortopedicke ti staci az ked si das doma, cize bodycko(kratky alebo dlhy rukav) gatuse-najlepssie tie co maju aj spodok-myslim tie co nie su len po clenky ale su v nich aj nozicky 😅 , popripade ked je chladnejsie tensiu capicku a svetrik,zavinovacka je tiez dobra, ale niektory davaju hned do aotosedacky babo-. tak potom tu zavinovacku do autosedacky alebo podla mna aj obycajnu deku na zakrytie 😉

sandrika
16. jún 2008

2 latkove plienky ,
postolky, body
kosielku,
dupacky,
ciapocku,
svetrik,
zavinovacku
deku

minitrouble
16. jún 2008

macicek - pozeram ze budes rodit v lete a asi pojdes domov autom takze podla mna:
pamperska plienka
bodicko s kratkym rukavom
dupacky alebo polodupacky
svetrik alebo kabatik ak by bolo chladnejsie
ciapocka
autosedacka + deka ( my sme nemali zavinovacku do autosedacky a to sme rodili v zime)
celkovo zavinovacka mi bola na h... - a to som ja blba kupila hned 2 a vrazila do nich kopec penazi ale to zavisi na kazdom - poznam zase vela bab co maju aj 3m babo v zavinovacke 😉

sylverka
16. jún 2008

manžel mi priniesol dupačky plienky látkové papierové svetrík košielku perinku deku a ešte aj tašku z kočára Lebo bol december čapičku som zabudla

macicek79
autor
17. jún 2008

Baby, dakujem velmi pekne za odpovede. 🙂

sasenka
17. jún 2008

pampersku + 2 latkove plienky (kym babo nemá zahojený pupček, tak u nas v nemocke poštolky nedávajú) košielku/bodynko, svetrík, tenkú bavlnenú čiapočku, dupačky a zavinovačku (v lete ti stačí tzv. rychlozavinovačka) no a autosedačka samozrejme, ak pojdete autom .

pinco
18. jún 2008

alififi diky, ja som sa az zacala cudovat, ze tu baby pisu len 2 latkove plienky... Ale vidim, ze este tak 10 pampersiek na den treba 🙂

neila19
21. jún 2008

ja mam pre babo zbalene-pampersky-balicek je tam44ks,2bavlnene plienky,postolkove nohavicky,body,dupacky,ciapocku,lahucky tenky svetrik keby bolo chladno ale myslim si,ze ho potrebovat ani nebudem,zavinovacku,lahku deku a na cestu autosedacku.a este som zbalila 60%lieh na pupcek,vatove tycinky a rychlobezku a pre istotu ale to asi nebudem potrebovat kremík na zadocek.