Výrobky značky Bertoni - máte s nimi skúsenosť?

bonaqqa
13. okt 2008

Ahoj všetky maminy,,,,o mesiac mam termin porodu a som ako iste aj ostatné mamicky dost mimo z kupy výbavicky pre mimi,,,,okrem toho, že je všetko dosť drahé je toho strašne veľa druhov,,,,chcem sa preto spýtať, ci ma niektorá z vás skúsenost s vyrobkami od firmy BERTONi, ktorá ponúka svoje výrobky zatial len cez internetový obchod na bertoni, pripadne, či by ste sa odvažili kupiť flasticky, ohrievačku na flase pripadne sterilizátor u nich? dakujem za prispevky,,,

minitrouble
13. okt 2008

ahoj bonaqqa
tak ja s touto firmou skusenosti mam a to velmi velmi zle - mozno sme mali len smolu ale.....
asi v maji sme si objednali ohradku od nich lebo sa nam zdala super lacna a velka ....mala nam prist do tyzdna, potom volali ze sa to omeska,...potom volali ze uz ju maju a ze nam ju poslu a stale neprisla - povodne sme si ju chceli brat v juny na dovolenku ze v nej bude nase dieta spat - no keby sme sa na to spoliehali tak nase dieta spi na zemi
ohradka nam prisla asi po 2.5 mesiaci a asi 10 vyzvach....za toto omeskanie neprislo od nich nic ani slovo ospravedlnenia a ani ziadna financna zlava alebo dorucenie kurierom - este si zauctovali cca 150sk za to ze mi to poslali postou - sidlia v BA a pri takomto omeskani (zabudla som napisat ze mali uvedene pri objednavke ze vyrobok je na sklade)...proste pri takomto omeskani by som ocakavala ze mi to poslu bud kurierom alebo osobne dorucia..no nic take sa nestalo...takze za tych 150sk som si to pekne trepala (10kilov) z posty sama domov ...zabudla som napisat ze na vysku postovneho alebo moznost aby si si vybrala dorucenie kurierom nas nik neupozornil 😒
az ked som im napisala zlu recenziu tak mi velice zacali vyvolavat ze si vsimli moju recenziu a ze ich to mrzi - no na moj vkus dost neskoro - a rozne vyhovorky a tak
...potom sme zistili ze ohradke chybaju 2 uchytky...tak som im pisala ze preco mi chybaju - a oni ze hmm ze to mozem vyreklamovat - tak som im navrhla ze nech mi tie uchytky jednoducho zozenu ze na ohradku som pridlho cakala alebo nech mi daju zlavu ze si ich niekde dokupim....odpisali mi ze to tyzdna mi zistia ze ci sa to da doobjednat a ze mi daju vediet
odvetdy presli asi dalsie 2 mesiace a nik z ich firmy sa mi neozval 😖 😠 😠 😠
takze....toto je moj pribeh - mozno budes mat viac stastia ako ja 😉 🙂

luciar79
13. okt 2008

mne môj mail odignorovali. kúpim inde...
😠

bonaqqa
autor
13. okt 2008

dakujem vam za odpovede,,,,,emjee,,,o kocikoch som si už prečitala,,,,zaujimalo by ma skor ostatne,,,,,flašky,,,,sterilizator a tak,,,ci nie su napr. zdravotne zavadne alebo menej kvalitne,,,,,dakujem
luciar79,,,mne odpisali asi o 2 dni,,,,ked som sa pytala na kocik,,,,cez babybazar

kacenka83
14. okt 2008

ja sa snazim dopatrat nejake info o jednej ich autosedacke, ale nenormalne dlho im trva kym odpisu na mail, uz stracam trpezlivost... takze ako lucia... kupim inde

luciar79
14. okt 2008

ja som písala pred týždňom... 😠

bonaqqa
autor
14. okt 2008

naozaj nikto nema dobru skusenost?

nikollette
3. júl 2009

Ja sa nemozem stazovat k nám boli milý 🙂

nellynka
22. mar 2010

No ja mam s nimi zle skusenosti.

Mala som u nich objednany sportovy golfac VECTOR a stale som im volala, ze kedy bude. Stale vraveli, ze treba vydrzat. A nakoniec ked som zavolala po takmer dvoch mesiacoch, tak mi povedali, ze sa bude predavat len s vajickom, co ja nepotrebujem, takze mi hned zrusili objednavku, asi aby som uz nevolala. Ze by sa sa ozvali oni, tak to ani nahodou. Neviem preco hned na uvod, nepovedia ako sa veci maju a ze sa mam zariadit inak. No som velmi sklamana a ze vyhradny dovozca na Slovensko. Ved za ten cas by som mala uz vyrobene auto na mieru 🙂)) Absolutne nespolahlivy!!!!! Takze idem sa aj ja poobzerat po inych obchodoch.

aknaj108
10. aug 2010

Ja som si u nich vybrala detskú ohrádku poslala som v priebehu týždna 3 emaile a na žiadny mi ani neodpovedali čo podla mna svadší o ich spolahlivosti.Takže si ju kúpim inde.

sakura77
10. aug 2010

videla som par kocikov od tejto znacky,a teda smejdy ,latka tenka,dokrcena,hrkalo to,no hruuuza ,tak ale mozno vsetky nie su take,nooo

detskyrajlili
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emkakika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz