Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vysoké plátenky Protetika 18 mesačné dieťa

michala11111
5. mar 2015

Ahojte maminy, blíži sa jar a tak rozmýšlam čo obuť malej na nožičku. Totiž minulú jar ešte nechodila a teraz som objavila, že sú aj vysoké plátenky od protetiky. Videla som to len na internete, takže v reály som ich nedržala, neviem či sú úplne mäkké, alebo sa dajú nosiť aj stále po vonku. Rozmýšlam, či malej kúpiť na jar kožené, ktoré sú hrozne drahé, alebo stačia aj takéto. Čo vy na to? Máte niektorá skúsenosť? Totiž dať 30 eur alebo 10 je rozdiel a tiež bývam na západe to znamená, že tu začne byť jar a hned 20stupnov a možno v kožených by jej bolo horúco, zatiaľ nosíme zimné softšelové, ktoré si myslím, že by nebol problém ich nosiť ani začiatkom jari, lebo nemajú kožušinu.

ivetlo
5. mar 2015

Ahoj, ja sa prikláňam ku koženým. Ide o to, že doobeda je z jari ešte dosť rosa a tie plátenky máš raz dva mokré. Ja osobne kupujem deckám kožené. Lebo ak ti poprechladá od nôh tak viac necháš v lekárni ako je rozdiel v cene tých topánok. Ja by som popozerala nejaké minuloročné modely, tie sú aj lacnejšie. Aspoň ja to tak robím. 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli