Využijem baldachýn nad postieľkou?

alienkaaa
10. nov 2016

Ahojte. Neviem či tu už táto téma zaznela, ale viete mi skúsené mamičky poradiť, na čo využijem baldachýn nad postieľku? Chcela by som kúpiť obliečky a mantinel, mnohé ponúkajú aj s baldachýnom, len neviem či ho využijem a na čo ho využijem. Ďakujem za Vaše rady a názory 🙂

nyusika
10. nov 2016

@alienkaaa baldachyn sa nevyuziva, on je na ozdobu, nie 🙂

dietatko
10. nov 2016

Ahoj, pri prvom som pouzivala - na ozdobu, pri druhom uz nie, nakolko to bola vec navyse, ktoru bolo treba prat, zehlit a "instalovat" 😀 🙂

shia
10. nov 2016

my ho síce máme,taký okrasný ružový silonový "princeznovský", ale ako funkcia žiadna, len čo sa bojím, aby tadial nešiel pavúk alebo tam nebol prach, ale dcerke sa to paci... 🙂

sissy27
10. nov 2016

@alienkaaa výborná vec - aby si sa mala do čoho v noci zamotať, keď v polospánku potrebuješ prebaliť dieťa bez toho, aby si zasvietila 😀 objavíš asi tak 4 nové nadávky 😀 prípadne ešte poslúži ako lapač prachu... ale uznávam, vyzerá to efektne 😀

inffinity
10. nov 2016

Ppri prvej dcerke sem mela aj pri druhej jen sem ho nestihla naaranzovat a už sem se pak k tomu nikdy nedostala 😀 takže to jen na ozdobu vypada to hezky no nevadi kdyz to tam neni 😀 😀

jonnie
10. nov 2016

Nemala som....a som rada. Od isteho veku by mi ho dieta stale tahalo dole-kedze ako malicky bol akcny. A niekde bola tema o upratovani...takze ak fakt potrebujes robotu navyse...nech sa paci 😉

natalushka
10. nov 2016

Tiez som riesila ten isty problem pri synovi🙂nakoniec som objednala sadu bez baldachynu..vobec mi nechybal..myslim,ze ma len ozdobnu funkciu a akurat sa na nom drzi prach

petronela1985
10. nov 2016

Ja som kúpila taký bohato riasený baldachýn, moskytéru, zn. Feretti. Roztiahla som ho na celú postieľku a komáre mali smolu 🙂 Tiež som čítala, že je to lapač prachu, ale taký nevyužiteľný je podľa mňa len ten klasický krátky čo sa predáva v tých súpravách. Takže za mňa áno 🙂

viera77
10. nov 2016

Dostali sme krasny set do postielky aj s baldachynom a ani pri druhom dietati nebol vyuzity, podla mna uplna zbytocnost, je to len docasna ozdoba postielky.

uzanka16
10. nov 2016

je uplne zbytocny, akt iba na ozdobu a prach nato sada, ja si to tiez kupila ze vau to je pekne ale je to na nic

majkabr
10. nov 2016

Vždy lepšie keď prach sadá na baldachým ako na dieťa či??

m_
10. nov 2016

@majkabr si to zaklincovala:D

nikitkad
10. nov 2016

@uzanka16 radcej nech pada prach na dieta

uzanka16
10. nov 2016

@nikitkad no to az tak pomoze a obzvlast ked mi dieta lobzovalo v spanku po postielke,a ked uz spi pri nas v posteli mam si dat aj na nas baldachym? 😀 paaani aj ked som bola nala tooooolko prachu na mna popadalo az ho mama utierala prachovkou zo mna.

dominika_klara
10. nov 2016

zbytočnosť

babydesire
10. nov 2016

Ja som ho nekupovala,,tiež som si myslela že zbytočnosť,ale prišlo leto a muchy a komáre (mimochodom komáre milujú mladú krvicku,takže si na tvojom dietatku zgustnu aj keď ty žiadneho neuvidis,nezacujes)..takže som aj ľutovala že som ho nemala,,ak už kupis,tak taký ktorý ti zakryje celú postielku a to až po úroveň matracu.

dominika_klara
10. nov 2016

@babydesire tak si radsej kupit sietky na okna, ci? :D

mamutka
10. nov 2016

Tuším nainstalujem baldachyn do každej izby, mňa nebaví utierat prach 🙂

dominika_klara
10. nov 2016

@mamutka ale keby si si kýchla, tak to vsetkooo sa zase rozprasi do vzduchu...Cista astma...

mamutka
10. nov 2016

@dominika_klara bez obáv, tu už mám :D

sunny8
11. nov 2016

Ved vyuzijes ;) to sa pouziva ako ochrana proti hmyzu 🙂 ucinne veru ;) sama mam nad manzelskou postelou baldachyn a v lete ani jeden kusanec od komara🙂

sunny8
11. nov 2016

No na nasom teda niet prachu :D ani zehlit ho netreba ked ho vyperiem pretrepem ho a hned ho zavesim on sa vyrovna sam ked vyschne:D

misaatko
11. nov 2016

My sme mali baldachyn ked sa maly narodil to je skor ozdoda a trosku tieny cez den ked syncek spal. Neskor sme kupili moskytieru, to je sifonove, fantasticka pomocka proti hmyzu. Ale musim uznat ze obe su velmi neprakticke na udrzbu a tych nocnych nadaviek ako spominala
@sissy27 som objavila dost :D

babydesire
11. nov 2016

@dominika_klara áno,veru kúpime sieťky na okná,,lenze vies,my sme toto leto kupovali plastaky do celého domu a aby to vyšlo čo najlacnejšie tak napríklad sieťky sme odmietli..keďže je to starý dom a okien je tu ako na kostole bolo by to moc.a okrem toho aj tak boli dovecera pootvarane všetky dvere na baráku. Tak sa mi to zdalo ako zbytočnosť.

alinka987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz