Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zastrihovač na vlasy

jankah77
28. aug 2012

Dobry den, chcem sa poradit. Chcem kupit zastrihavac na vlasy, strihat chcem 2 synov (4,5r a skoro 1,5r) a manzela. Nechcem vsak utratit viac ako 40e. Podla niektorych starsich diskusii ma najlepsiu zivotnost Philips (napr QC5120), ale u tej znacky je max dlzka strihu 21mm (iba drahsie typy su do 4cm). To sa mi zda malo. Ake mate skusenosti s inymi znackami (do uvedenej cenovej hranice)? S ich zivotnostou, udrzbou, treba prebrusovat -kde? Ako sa striha s vymenitelnymi nadstavcami (male dieta - neobsedi)? Alebo je lepsi strojcek s plynulym nastavovanim dlzky? Dakujem za vase prispevky

daliana
28. aug 2012

Ahoj, my sme kupovali teraz cez víkend v HM Tesco Prešov. Zobrali sme značku Remington, práve preto, že zo všetkých strojčekov, ktoré tam boli, necháva najdlhšie vlásky, čosi cez 4 cm. V životnosti a kvalite ti neporadím, toto je prvý, ktorý máme 🙂. Cena bola veľmi prijateľná 24,99 - bežná, nebol v akcii. Zatiaľ sme nestrihali 🙂. Uvidíme 🙂 Ako som pozerala bolo ich tam viac za dobré ceny - do 30 eur, boli aj akcie, skoč pozrieť do vášho Tesca 🙂 Pa.

titkovamiriam
28. aug 2012

Ahoj,tak moji chalani maju kazdy svoj strojcek-a samozrejme ze sa s nimi strihaju vsetci chlapi v rodine.Obaja su philips no dalsie parametre neviem,jeden ma vymenitelne hlavice,druhy take vysuvacie,jeden musi byt v sieti,druhý sa nabíja-nevidim rozdiel ci s tym alebo s tym.Takyto strojcek vydrzi cca 2-3 roky.

jankah77
autor
28. aug 2012

@daliana Dakujem, no u nas je tesco bieda...este tak ovo- zel a pod. Elektro oddelenie nemame. Ale videla som tam na jednom regali taky Tescovacky strihac za 14,90, dnes sa nanho pojdem blizsie pozriet (neviem, ake max dlhe vlasy nechava). Len ci sa oplati, ci radsej trosku nepriplatit za Philips.

jankah77
autor
28. aug 2012

@titkovamiriam ufff, to je tak kratka zivotnost??? tak to sa fakt neoplati kupovat nieco nad 20e...alebo sa tie cepele daju nabrusit, alebo vymenit? Ci zahodit a kupovat druhy?

titkovamiriam
28. aug 2012

@jankah77 cepele sa otupia a pochybujem žeby sa ich servis vobec oplatil,chalani sa strihaju cca kazde 2-3t,Mareka 2-3 do roka,priatela,bracha a otca cca kazdych 6t.

katey
28. aug 2012

@jankah77 ahoj, ja osobne si myslim, ze nastavec na 4 cm je zbytocny, lebo vlasy sa pod nim "krcia" a neostriha ti to pekne do jednej dlzky .. ja som mala philips a ani tu 21mm som nepouzivala.. mne sa najlepsie robi noznickami, ale to je aj praxou. inak taka polo profi trieda je remington.

jankah77
autor
28. aug 2012

@katey dakujem, tiez som doteraz strihala noznickami,ale pri tak malych detoch je to o drzku. Preto chcem kupit ten strojcek. Skusim pozriet ten tesco aj tu philipsku.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli