Zháňam vodítko na chodenie

vocko3
12. mar 2008

ahojte, zhanam voditko na chodenie. su to take popruhy co sa daju detom pod pazusky a nemusite ich pri chodzi drzat za rucky alebo sa zohybat. neviete kde to kupim?

dominica
12. mar 2008

ja som ich kúpila v nekermane, nájdem link a hodím ho sem

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tonicka
12. mar 2008

vocko, ja som videla aj s nekermane ale tie sa mi nepacili, ja mam take akoby tracky a v zadu vôcku. Da sa to kupit u nas vo vrakuni za 169 Sk . Je to uzasne
V obchode WIKI

ena
12. mar 2008

ja som kupila v ENIKI BENIKI, od canpol babies, nejakych 125 sk.. ale kupovala som ich tam pred 2 rokmi a potom som ich uz tam nevidela.. a podla popisu busu asi take ako spomina tonicka

alami
13. mar 2008

ja to mám a vôbec som to nepoužila. Ono to aj funguje? Keď padá tak potiahnete, či čo? Nie je to ako keby ste ho na tie popruhy obesili - chúďatko?

ena
13. mar 2008

alami: my sme to tiez len chvilu pouzivali, ked uz chodil, ale este to bolo take vselijake, tak aby som nemusela byt pri nom zohnuta, kedze ja mam 177 cm a drobec bol drobec 🙂 Tak ak padal, popruhy mu nedovolili padnut az na zem.. ale to samozrejme len vonku, pretoze nam chodenie zacalo v zimnom obdobi..tu mlaka, tam mlaka.. doma sme nepouzivali, tam mohol padat kolko chcel, ved aj to sa treba naucit 🙂
Ale inak, velmi skoro zistil, ze tie popruhy ho udrzia, tak potom sa tam uz zacal naschval vesat..
A popruhy sme vyuzili aj vo vanicke kocika, ked uz vedel sediet a bol este vo vanicke, tak sa popruhy (bez voditka) dali pripnut na take dve kolieska na dne vanicky.. tak mal z toho klasicke kocikove popruhy..

vocko3
autor
13. mar 2008

no skusim pozret v tej vrakuni ako pise tonicka. ja to chcem tiez preto lebo mam 178 cm a mala je tiez drobcek 🙂

danulka2
13. mar 2008

zienky uplne postaci malinky detsky batoztek. V predu na traky prisijete to zapinanie /stoji par korun v galanterke a este si mozete vybrat velkost 😉 / no a vzadu prisit nejaky ,,chvostik,, aby bolo za co tahat 😀 Usetrite korunky a ked uz vie dieta pekne kracat, tak chvostik a zapinanie odparate a dieta ma stale svoj oblubeny batoztek 😎 .Mam rada taketo napady, ked si mozem nieco vyrobit doma 😵

alami
13. mar 2008

ena - veď ja som si to kúpila ako remence do kočíka (hneď po tom, ako mi malý letel z kočíka dolu hlavou na dlažbu a zachytila som ho len v poslednej chvílke). Odvtedy už chodil len priviazaný. ☹

geegee
13. mar 2008

ja som popruhy videla tusim vcera na mimiaukciach