Používame cookies. Viac informácií tu. OK
paulinkaa2
1. jún 2019

@sandra49 dnes som v tescu videla v zľava 5ks dlhy rukavy 6e a s kratkym tiež nejak do 5e
ja som vcera kupovala v hm zavinovacie
Aj reserved ma dobre ceny teraz a postovne grátis

deedol
1. jún 2019

tesco je lacnejsie ako hm, tiez som videla aj 5ks za 5€ v zlavach. akurat maju iny strih a dlzku, tescove su na baculatejsie babatka a su kratsie a hm su na take chude slize. teda aspon tie, co som mala v rukach ja.

sandra49
autor
1. jún 2019

Ďakujem za info 😘 A ma tesco aj zavinovacie? Neviete?

janba
1. jún 2019

V Tescu som zavinovacie este asi nevidela, ale mozno su.. zavinovacie byvaju v Lidli, ked je detsky tyzden 🙂

ukulela
1. jún 2019

@sandra49 Tesco zavinovacie nemá.

sandra49
autor
1. jún 2019

@janba áno odtiaľ mam take dlhorukavove, ale tam je najmenšie 56 a to je veľké pre novorodenca.. Ja potrebujem 48-50 krátkorukavove. A to teda jak tak pozerám jedine h&mko ma.

29simona29
2. jún 2019

@sandra49 na novorodenca som veľa kvalitných vecičiek nakúpila aj v C&A a oni mali zavinovacie, tie som používala najradšej to všetkých, aspoň prvé mesiace.

mircalla
2. jún 2019

H&M na neprovnatelne kvalitnejsie body ako Tesco. Dokoncaj aj Lidl. Z Tesca sa vzdy vsetko vytaha plus su kratke sa siroke. Ja uz v Tescu nic nekupujem, ani cenovo nic moc. Zavinovacie su v H&M.

@deedol Presne ako pises

kristina2412
2. jún 2019

@sandra49 ak ti môžem poradiť pozri Next- eshop,majú aj 50. A 5 kusov kúpiš okolo 10 €. Sú oveľa kvalitnejšie a maju lepsi strih.
Mojím babám boli tescove strašne siroke.

kristina2412
2. jún 2019

@sandra49 pozerala som že teraz Next nemá zavinovacie,tak potom jedine to Hm

dopolbokaodrata
2. jún 2019

@mircalla u mňa teda najhoršie sú práve z Lidla to sa tak rozgajdalo že ten výstrih deťom padal z ramien. Z oboch strán. Teplaky pre deti to iste, tie patenty nedrzia vôbec. Tesco sa roztiahne tiež, ale okolo krku to stále pekne drží.

mircalla
2. jún 2019

@dopolbokaodrata Fakt je, ze z Lidla som boly nikdy nemala, len ostatne oblecenie. Ale Tesco vzdy rozgajdane a praveze okolo krku aj zmolky. H&M vzdy aj po noseni vo vybornom stave, plus ten strih dlhsie a uzssie mi lepsie vyhovuje

dopolbokaodrata
2. jún 2019

@mircalla tak ja zase hm nemám nikde poblízku a tie tesco malej sedia, už ich aj tak dlho nosiť nebude. A moji sú zase takí normálne stavaní, nie slíže, tak im také vyhovujú.

mircalla
2. jún 2019

@dopolbokaodrata Mne sú Tesco najmä krátke, tá šírka mi až tak nevadí

fkata
2. jún 2019

Z Lidla už detské veci nekupujem, body sú absolútne k ničomu. Z KIK sú lepšie a oni majú aj zavinovacie.
Tesco zavinovacie nemá, cena ako, ktoré. Vo výpredaji aj za 1,99, príp. 5 ks za 5,99, novšia kolekcia za 4,99, ako kedy.
H&M má dobré a kvalitné veci a aj Lindex.
Tepláčiky z Tesca sú za mňa úplne naj.

janba
5. jún 2019

Od pondelka budú v Lidli zavinovacie 🙂

sandra49
autor
5. jún 2019

@janba faaakt?? Jej diky za info idem kuk letaaak

relaxx11
14. jún 2019

@fkata prečo nie si s Lidl spokojná? mne sa páčia ich materiály a dizajn. je ale pravda ze ešte som neprala. len cakame babo a zatiaľ len nakupujem a zbieram vecičky

fkata
14. jún 2019

@relaxx11 Poväčšina sa praním zničí. Body padajú na pliecku, rozťahá sa. Ja skôr Tesco, alebo Takko. Ak je výpredaj za pár eur kúpiš.

ukulela
14. jún 2019

@relaxx11 @fkata moj mladsi nosi lidlacke po starsom. uplne v pohode, v lidli ale nekupujem tenke pancusky, tie sa mi vytahali. ale body mam vo velmi dobrom stave. akurat pred 4 rokmi mavali take pekne jasno-svetlo-tyrkysove farby a kombinacie a vzory. neskor ich mali v nejakych smutnejsich kombinaciach.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli