Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zimná výbava do kočiara pre 4 - 6 mesačné dieťa

helmanka
12. sep 2014

Mamičky prosím poraďte čo do kočiara pre pár mesačné dieťa fusak aj kombinézu?

babulina
12. sep 2014

Fusak a kombinezu som davala, ak bolo prilis zima este som podsupla deku do fusaka, ale treba kontrolovat zatylok ci nie je moc drobco spotene, podla toho korigovat oblecko na dalsikrat

mahulenka87
12. sep 2014

podľa teploty... 🙂 Väčšinou som mala iba fusak a pod ním mal oblečené pančušky, nohavice, body a mikinu či bundičku. Bol v teplúčku, ale zase sa nepotil. Ak bolo chladnejšie - mrzlo, zakryla som ho ešte dekou. V zime bol ešte vo vaničke, takže aj nánožník - kryt vaničky je 1 vrstva. Kombinézu som nemala... Myslím si, že je vhodnejšia pre väčšie detičky... až do športového kočíka, keď už bežkajú a nebusia mať fusak.
Väčšina detí sa nerado oblieka. V zime to bol občas horor. Najprv som sa obliekla ja, potom malého... no a mne zatiaľ tieklo po chrbte 😀 drobec reval lebo mu bolo horko a tak som fusak zapínala až pri vchode. 🙂

helmanka
autor
12. sep 2014

Veđ práve dostali sme takú hrubšiu kombinézu a to sa mi vidí moc eßte do fusaka dávať, a aký fusak by ste odporučili,aby aj na ďalší rok, to už ale bude v športovom kočiari.

mahulenka87
12. sep 2014

tak potom daj len kombinézu. Fusak sa ti zíde tak či tak. Ja som si kúpila od Emitexu - http://www.babytrend.sk/kategoria/textilie/fusa...
Je teplučký, pekné farby, dá sa použiť skrátená veľkosť, ale sa dá predĺžiť a slúži až do 3 rokov. 😉

janickacrazy
13. sep 2014

@helmanka Podla toho aká tuhá bude zima a ako dlho chodíš na prechádzky. Ja som dávala aj kombinézu aj fusak ked bol viac ako -5, ale ja som chodievala na velmi dlhé prechádzky, lebo moj cez den spal len v kočíku, takže aj 2-3hodiny sme chodili v tej zime, takže aj ja som sa musela naobliekat, lebo je iné ked ideš len na pol hodiny alebo na 3. Ja som mala hrubú kombinézu, ale fusak taký tenší, nie ovčí. Tie ovčie fusaky sú velmi teplé, takže do takého ani kombinézu netreba.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli