Zimný fusak Eisbärchen. Referencie?

tyli
16. aug 2008

Ahojte uvažujem o kúpe fusaku Eisbärchen. Nevidela som ho zatiaľ u nás v obchodoch, iba na nete http://www.babycool.sk/?art=detail.php&kategori.... Môže mi niekto napísať, ak ho pozná, prípadne ako ste s ním spokojní? Prípadne môžete i poradiť nejaký dobrý fusak? Díky 🙂

evinaz
10. jan 2010

a este ma napadlo - objednavala som ho z www.prenasedeti.sk - 39,90 €

kejtty
9. okt 2010

Obnovujem tuto temu. Konecne som si vybrala z toho mnozstva zimnych fusakov prave Eisbarchen. Uz ho mam aj doma, vyzera byt super, este sme ho neskusali, ale je dost zatepleny a pre nas kocik Xlander je akuratny, len drobec sa do neho vojde cely 🙂

lailaveve
14. okt 2010

@yucca81 prosím ta nemohla by si hodit toho fusaku v kociku? ja si ho chem teraz toiz kupit a mamm tie PP pliko P3,tak by ma potesilo,keby so ho videla nazivo ako tam pasuje 😉 ....ja mam doma takeho male obrika ma 20mesiacov a nosi 98 oblecko...a mam aj klasicky fusak co som pouzivala pri starsich chalanocha ale on uz sa donho nezmesti(teda bolo by treby vyrezat otvor na nohy 😀 😀 a preto ma zaujela ten fusak eisbarchen ze sa da odzipsovat spodna cast a topanocky mozu trcat..lebo predsa len napcaht 25-26topanky do fusaku to nie je ziada slava,nozicky by musel mat vykrutene asi ako paragraf 😒 ..diky za foto 🙂

lailaveve
14. okt 2010

@kejtty prosim ta ked uz mas doma fusak nehodila by si realne foto v kociku? 😉 diiiiky mooooc 🙂

kejtty
14. okt 2010

@lailaveve ahoj, akurat vcera som pidavala fotky do temy zimny fusak - tak si ho omrkni

lailaveve
14. okt 2010

diky 😉

kejtty
14. okt 2010

tak pre inšpiráciu pridávam fotky Eisbarchenu v kociku Xlander aj sem... 😀

kejtty
14. okt 2010
bamarama82
18. okt 2010

baby mala ste niektora eisbarchen v hlbokej vanicke pre zimne babo???

hana33
21. okt 2010

tak ja som ho prave dnes dostala a som naozaj spokojna, zatial vyzera uplne skvelo, skusala som ho aj do kocika, mam CP S4 a pasuje tam, ako r.. na serbel 😉
Len som sa chcela opytat, naco je tam hore nad hlavickou este nejaky obdlznik latky so snurkami, to som nepochopila... Je to na upevnenie na kocik, ci?
bamarama82 . ja si myslim, ze bude pasovat aj do hlbokej vanicky, lebo to okolo hlavicky sa da stiahnut, co pre babo budes potrebovat a tym sa da ten fusak trosku potiahnut viac na strane hlavy, takze pri nozickach bude len trochu vycnievat, co vsak pri babatku kludne moze, len to tam ulozis nejak. ..

kejtty
21. okt 2010

@hana33 ano aj ja som spokojna s Eisbarchenom 🙂 ta latka so snurkami hore, to si mozes na sportiaku zahnut za opierku a prisnurovat vzadu o konstrukciu... aby sa nesmykal dole 🙂 aku farbu si kupila? hod nejake foto, aby aj ostatny videla ako sedi v S4 - ako na serbli 😀

hana33
21. okt 2010

@kejtty ok, zajtra to odfotim, kupila som cierny so sivym fleecom, ostala som konzervativna a vlastne ine sa mi ani prilis nepozdavali, ale ked som pozerala Kaiser Jooy, tak ten zlty je nadherny... Kupila som ho za 32€ novy!!! 😉

kejtty
21. okt 2010

@hana33 Takze mame rovnake farby za rovnaku cenu,aj moj stal tolko - novy. Tak pridaj foto ako sedi v CP, urcite podobne ako v Xlandri (vid.foto hore) 🙂

hana33
22. okt 2010

Tak tu su foto Eisbarchen v CasualPlay S4 bez maleho modela, prave spinkal 😉

kejtty
22. okt 2010

@hana33 akurat som pozerala aj album, kde ma tie foto 😀 ale lepsie to vyzera bez toho nanozniku - vlastne to naco tam je? To budes davat aj fusak aj nanoznik navrch? Ved fusak je dost teply... 😎

hana33
22. okt 2010

@kejtty ano je teply,, ale mne sa to paci aj s nanoznikom 😉

hana33
22. okt 2010
kejtty
23. okt 2010

@hana33 ja som ho kupila za lepsiu cenu na MMB - novy 😀 Kto chce nech si da dovyhladavaca - eisbarchen a najde mu to 😎

hana33
23. okt 2010

aj ja na bazosi

kejtty
23. okt 2010

😀 😎 😉

juliagregor
24. okt 2010

ja ho mám a je super 🙂
teda dva mám 😀 , používam dva roky a stále je ako nový...

kejtty
24. okt 2010

Dnes prvýkrát vonku v zimnej výbave 😎

hana33
24. okt 2010

a to uz??? sak dnes sa oteplilo 😉
kraaasny je, malyyy aj fusak 😀

kejtty
24. okt 2010

@hana33 no na vychode urcite nie... kosa tu bola riadna a aj nas trosku poprsalo 😒

hana33
24. okt 2010

@kejtty ty mas este take krasne babulko, ja uz takeho maleho sibala 😀

kejtty
24. okt 2010

@hana33 aj na nas raz pride... uz zacina to krasne babulko vystrkovat rozky 😀

hana33
24. okt 2010

ja stale neverim, ze sa takto moze jedovat rocne dieta!!! tak si to uzi 😀

kejtty
24. okt 2010

@hana33 juuuuj nas 8 mesacny je uz taky nervaaaaaak - po mame 😀

15natalinka18
1. nov 2010

ahojte kočky mate dake typy na stranky s tymto fusakom kde je lacnejši ? ja som našla v bazare za 30 ale červeny ako mam kočku tak neva ale zeleny kočik tak sa to trocha bije no už ho využijem len tuto zimu tak je premna farba 2rada hlavna je cena diki za odpovede

jankohrasko
1. nov 2010

@15natalinka18 ja som nasla presne tento isty v Mobelixe za 9,99 eur 😀 😝
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9778207&tab=5 ten sedocierny