Zimný fusak Zopa

10. sep 2020

Ahojte, prosim vas, co mate doma tento fusak neviete ci je niekde na stitku alebo niekde napisane z coho je ta kozusina? Na strankach roznych obchodov pisu ze je to kralicia srst, na stranke Zopa ze akrylove vlakno. 🤷 Rada by som verila, ze to nie je prava kozusina.Da sa to niekde zistit? Dakujem

natalala
10. sep 2020

Je umela, mam tento len v inej farbe.

autor
10. sep 2020

@natalala dakujem 🙂

emmakrf
11. sep 2020

Ja mam presne tento a je umela🙂

luci1012
11. sep 2020

@emmakrf
@natalala ste spokojné? Ja som si ho teraz tiež kúpila, zatiaľ som nadšená, ale ešte ho nepoužívame. No počula som názor, že je tvrdý 🤔 do akého veku ho budete používať, zmestí sa aj dvoj- trojročné dieťa?

natalala
11. sep 2020

@luci1012 je tvrdy ale teply. Mala ho mala vo vanicke ked sa narodila. Teraz ma cerstvych 7 mesiacov a myslim, ze na zimu uz kupim iny. Tento predam aj s narucnikom na kocik a kupim nieco v com sa jej bude lepsie hybat, lebo ona neznesie ani paplon a tu by bola dost obmedzena na pohybe 🙈
Silno pochybujem, ze sa fo neho zmesti 2 rocne, ako ma 100cm ale podla mna tym ze je taky tucny, je uzky ked sa zavrie. Skusim ju tam napasovat a uvidim.

luci1012
11. sep 2020

@natalala a aký plánuješ druhý kúpiť?

natalala
11. sep 2020

@luci1012 neviem sa rozhodnut🙈 teda ci kupit fakt hruby fusak a davat ju tam bez overalu alebo nieco tensie a bude tam aj s overalom 🤷🏼‍♀️ Alebo ju davat iba v bunde :D no prve babo mam, tak trosku tapam :D ale mam v uzsom vybere 3. Jeden je zo stranky pinkie, tam maju aj teplejsie aj tensie aj nanozniky vselijake. Druhy je od cybex Snogga, je tenky a dobre skladny ale z materialu do -10stupnov a treti klasika poskulujem po elodie details. Mame takyto khaki kocik, tak nieco aj farebne co by sa hodilo pozeram.

luci1012
11. sep 2020

@natalala elodie by ti pasoval aj k taške 🙂 ja som tiež pozerala na pinkie ale nechala som sa zlákať zopou, páčil sa mi . Môj bude mať pol roka, snd vydrží zimu v ňom 🙂

emmakrf
11. sep 2020

@luci1012 este len sa mi narodí babatko tak nemam skusenost ale do kocara sa mi krasne zmestil vyzera dost teplo a ma super cenu🙂