Značkové a kreatívne oblečenie

sladkedrievko
26. jan 2017

Ahojte mamičky a prípadný oteckovia,
na slovensku sa posledne roztrhlo vrece s lokálnym detským oblečením a rôznymi dizajnérskymi značkami pre naších drobcov.
Mňa by zaujímalo aká je vaša obľubená značka alebo kde najradšej nakupujete. Napríklad pískacie tričká alebo také podobné 🙂 Ďakujem

gab_riella
21. máj 2019
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

staršia tema, ale znovu otvorim. Milujem modu a modne kusky. Lenže aby sme mali všetko oblečenie značkove, museli by sme zarabat ešte 10x tolko a okrem oblečenia nič ine neplatit. Takže občas si štylove kusky, hlavne topanky a doplnky kupujem v eshope differenta.sk

grandzero9
21. máj 2019

asi tak a pri detoch si myslim, ze je to aj dost zbytocne, lebo deti rychlo rastu a neoplati sa im nejako znackove veci kupovat 🙂

janulka1802
21. máj 2019

Paradoxne najlepšie kúsky mám práve z bazáru mk dva vlnené kabáty saká obliekam tak trochu inak ako ostatné mamičky potrpim si na zloženie lokálne značky nejako nesledujem prídu mi také teplákové a to ja nemusím ale možno nepoznám také čo by stali za to