Agentúra Otto Workforce - recenzie

katarinka183
23. feb 2017

Ahojte🙂
Chystáme sa s priateľom pracovať do Holandska cez agentúru Otto workforce...Čítala som po nete viac zlých recenzií ako dobrých..No všetky príspevky sú už dosť staré...Má tu niekto z Vás nejaké skúsenosti z tohto obdobia?? 🙏
Ďakujem Vám😉

oli18
23. feb 2017

Pracovné agentúry sa dajú overiť na Úrade práce. Ak on ju nemá vo svojej databáze, nechoď cez ňu.

katarinka183
autor
23. feb 2017

Ok skúsim pohľadať👍

katarinka183
autor
23. feb 2017

No takže agentúru som tam našla...🙂
Ale aj tak by som potrebovala nejaké skúsenosti...🙂

stefka33
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katarinka183
autor
25. feb 2017

@stefka33 Super 👍 Ďakujem Ti 🙂

gapo26
17. okt 2017

tým rozprávkam neverte nevidíte že to píše agentúra aj moja sestra tam robila. Aktuálne Otto je podla mňa najhoršia agentúra na slovensku. Na sľubujú hory doly a robíte maximum 100h do mesiaca na úkol pričom vám vyjde nejakých 900 eur ale musíte cestovať 100km každý den nemáte hodiny a ked vám strhnú ubytovanie a cestu každý mesiac mate necelých 580 eur. A to ešte robíte úkolovú robotu ked nemáte normu tak ani tolko . Hlavne že ste šli robiť von za 500eur. Taká to je agentúra.

dominicka33
10. dec 2017

@katarinka183 Ahoj 🙂chcela by som sa opýtať či ste boli v tom Holandsku cez spomínanú agentúru, pretože aj my sa chystáme ísť práve tam a cez nu a tiež som žiadne novšie recenzie nenašla. Ďakujem 🙂

gapo26
11. dec 2017

Švagor my tam robil slubené mal 9 na hodinu ale keď prišiel tam keď mu strhli ubytovanie a dopravu nemal ani 6 eur. Agentúra si berie okolo 90 eur každý týžden za ubytovanie a odvoz.Robil tam asi 4 mesiace čisa to nezlepší.Mal tam aj malo hodín kedy bolo treba volali do prace .Zarábal okolo 900 eur do 1000 na mesiac čo je výsmech na robotu vonku. 6 eur na Holandsko ? Okolo Bratislavi vám dajú 5eur a ubytovanie zdarma. Napr amazon dava 4,60

katarinka183
autor
11. dec 2017

@gapo26 Ahoj nie nakoniec sme nešli,lebo nam stale posúvali odchod,raz trebalo take papiere,raz také...Bolo nám povedané,ze dajte si dokopy este tieto papiere a v piatok odchádzate,samozrejme,všetko sme mali nechystne a oni sa vôbec neozvali..Ked sme tam volalo,že co sa deje,zrazu nebola robota pre nás...atd...Takze nic...akurát nam zasa teraz začali vyvolávať,či nechceme prácu,ale odmietli sme..

maja1236
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adriana285
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia_9
30. máj 2018

😂😂😂😂😂 Ja som cez ňu práve teraz.Hodín mám až až .... ani neviem o tom či vôbec existujem pretože stále len pracujem.A mám len deň voľna.Mne zatiaľ peniaze chodia normálne ale je pravda, že platia málo.Na Holandsko je to smiešne.Čo sa týka tích noriem... a v Jumbe... tak nie vždy tá norma záleží od človeka a toto tí jobcoachy nechápu... a tak či ti je zle alebo umieraš to nikoho nezaujíma.Ani to, že čakáš po robote hodinu na odvoz.Ale kedže som sa zdrela tak isto na Slovensku tak som aspoň rada za tú novú krajinu a lepšiu výplatu ako na Sk.Ale pravdupovediac... citím sa ako zdretý pes.Vo výhode sú poliaci... tí su snáď všade.Keď si slovák si nič.

nemtudko
1. jún 2018

A ake je ubytovanie pre pary? Syn chce skúsiť šťastie s priateľkou.

lucia_9
1. jún 2018

@nemtudko unimobunky prevažne jak pre imigrantov

never35
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zeli2222
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zeli2222
4. máj 2020

Mizerné ubytovanie, mizerná práca, plat za vycestovanie už nestojí a ľudia, tak takých na Slovensku človek nenájde ani zďaleka. Elita zbabelosti z poľskej a slovenskej strany.

hlincek
15. okt 2020

Zdravim vas my s priatelkou sme v holandsku agenture otto work force achcem sa opytat ak niekto viete ze ci sa da po 3 mesiacoch skoncit lebo uz sme tu od 15 septembra a chceme bytlen do decembra lebo to stale nas umiestnuju jak sa im pacia nam tolezie na nervy tak ci sa da aj skoncit pracovny pomer dohodou? Lebo niektory tak skoncili

hlincek
17. okt 2020

@gapo26 chcem sa ta opytat ze s priatelkou pracujeme v holandsku otto od 14 septembra a mame ju do 11 aprila ale chceme skoncit 10 decembra da sa to aj skoncenie pracovneho pomeru dohodou ze len povieme alebo ako to je?

frantisekvarga01
6. apr 2021

Ahojte. Chcem sa opytat ze ake platy ste mali dostat a ake ste v skutocnosti dostali ?

hh_37
28. jún 2022

volali mi v polke mája aby si overili informácie, a že mi okolo 20teho júna zavolajú a povedia kam presne pôjdem. 20teho (pondelok) mi prišla sms, že sa so mnou skontaktujú štvrtok alebo piatok. Tak čakám.. jasné, že mi nezavolali. Tak v piatok pred 16tou som tam volala, že majú toho veľa a v pondelok určite mi zavolajú, že to sa stíha. že sa podpíše zmluva a všetko sa stihne. Podotíkam, že 3.7. tam mám byť. V pondelok zas nič tak o 16tej tam volám, že v priebehu toho dňa mi zavolajú. Keď som si pozrela pobočky, tak tam bolo, že majú otvorené do 17tej. takže už mi bolo jasné, že z toho nič nebude. Posielala som tam ešte predtým 2 emaily a ani na tie sa mi neuráčili odpovedať. A to nehovorím, že keď som s nimi volala tak ja neviem čo používajú za mobil ale ledva som počula. Čiže mesiac a pol som stratila, čo som si mohla nájsť niečo iné.

zeli2222
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zeli2222
23. jan 2023

Nič dobré.

veronika200293
21. sep 2023

@katarinka183 Dobry den aj ja som rozmyslala nad touto agentúrou sa zamestnať a ties som na výškach ci im veriť