Aké máte vysnívané povolanie?

etuska
7. apr 2008

🙂 mate take?Cim ste chceli byt v detstve a pri com ste zakotvili teraz?Existuje povolanie,ktore Vas/by Vas naplnalo? 😉 Tesim sa na prispevky.

yasminelle
7. apr 2008

Ja som o tom zacala snivat pomerne nedavno.
Ale chcela by som byt svadobna agentka. Organizovat svadby. V tom by som sa vyzivala.

A este snivam, ze raz budem pisat knihy.

etuska
autor
7. apr 2008

yasminelle-to druhe aj ja 😉

yasminelle
7. apr 2008

Hej a o com chces pisat?

liana
7. apr 2008

tak o tie knihy som sa chcela zaujímať aj ja. ale nikde nie je napísané čo s napísanou témou, komu ju dať, koho osloviť a tak. takže pokiaľ nie som mediálne známa, tak si ani knižkou neškrtnem 😀
v detstve som chcela byť učiteľkou, alebo veterinárkou. a skončila som v administratíve

gangulienka
7. apr 2008

ja som od 4 rokov chcela byt stale len a len veterinarkou...a na koniec...som veterinarkou 😉

yasminelle
7. apr 2008

No ja si to s tymi knihami predstavujem tak, ze ked napisem nieco dobre, oslovim par vydavatelstiev a dozviem sa, ci to za nieco stoji. A ked hej, tak mi to vydaju.

To si predstavujem moc jednoducho????? 😨 Vie niekto ako to funguje?

etuska
autor
7. apr 2008

Yasminelle-o com?-hmm,mam rozpisaných par veci,no nemááám na to cas.Uz padam pracovat ,zajtra sem mrknem co nove ste napisali 😉

nevesta
7. apr 2008

Ja som chcela byt veterinarkou, cele moje detstvo, isla som aj na strednu veterinu, ale dalej som to nedotiahla, teraz pracujem uplne inde 😔

kluara
7. apr 2008

ja som chcela robiť vždy robiť to, čo robí moja mama.... aj robím.... som účtovníčka

cmulinko
7. apr 2008

Ja som chcela robit vzdy v zdravotnictve. Mam ukoncene 2 zdravotne skoly,ale zial uz 4 roky sa v tom nepohybujem a bojim sa toho,ze by som to uz nevedela robit. Jednoducho som z toho vysla.Teraz som s tym tak,ze ked sa vratime zo zahranicia domov,tak budem mat sakra velmy problem sa niekde zamestnat,lebo nic neviem.... ☹

etuska
autor
7. apr 2008

a cim ste chceli byt v detstve?
Ja striedavo:letuska,veterinarka,ucitelka,zahradnicka,maliarka a spisovatelka 😀 -jedno z toho mi vyslo 😀 😀 😀

magg
7. apr 2008

ja som chcela byt kkrasna, mne bolo jedno cim budem, len som chcela byt ako dospela pekna a cista, lebo ako decko som bola vzdy spinava a dodriapana a mala som modriny lebo som bola take chlapcisko. Takze som chcela byt pekna - ale mi to nevyslo, tak som sa radsej vydala 😀
A inac som chcela byt vzdy mamou(to sa mi podario) a mala som sen mat 15 deti, to mi uz asi tiez nevyjde, ale asi by sa mi pacilo byt profesionalnym rodicom i ked je to asi citovo velmi narocne

gangulienka
8. apr 2008

nevesta aj ja som chodila na strednu veterinu 😉

susik77
8. apr 2008

ja som chcela byt strasne kozmeticka, nakonec som sla ale na strednu zdravotnu, potom na farmaciu.sice som predavala lieceb. kozmetiku, ale nejak blizsie -do vyskumu v lieceb. kozmetike som sa nevedela dostat ☹

deina
8. apr 2008

Chcela by som byt but lekarka alebo tiez pisat knihy. 😅 To druhe este moze byt, len si najst cas...

bika
8. apr 2008

ja som vždy chcela robiť s papiermi v kancelárii - a splnilo sa mi to... myslím, že by som nemenila. chcela som byť aj aj botaničkou, zoologičkou, písať knihy, dobrou mamou.... 🙂 to posledné sa snažím si plniť práve teraz... 🙂

sharlotta
8. apr 2008

Ako dieta som chcela byt maliarka.Od 5 rokov som chodila na vytvarnu do ZUS. Od nejakych 11 rokov som chcela byt politicka, vystudovala som europske studia a chcela by som robit v oblasti medzinarodnej politiky, ale davam tomu sancu tak 20%. 😒 Je dost tazke sa niekam dostat bez znamosti. A robim zatial ucitelku na SŠ.

zuzula28
8. apr 2008

ja som chcela robiť v zdravotníctve, od malička...Som rak...dosť citliví ľudia sme my raci, ale aspoň to zúročím kde sa dá...som lekárnička a svoju prácu by som nemenila za žiadnu inú...milujem ju 😵 😵 😵
A tiež sa už dlho pohrávam s myšlienkou napísať niečo...aj by som vedela presne o čom, ale ešte sa necítim na to dosť zrela... 🤐

lyzenka
8. apr 2008

ja som chcela vzdy vediet pisat na stroji.....a potom som aj isla na OA.....a nakoniec som zistiala, ze to nie je to prave orechove.....a zrazu ma osvietilo ze chcem byt ucitelkou v MS....a naposledy som aj bola...no a teraz som maminou... :O)

expertka8
8. apr 2008

...ja som xcela byt "Matkou Terezou" 😀 😀 😀

daniela1983
8. apr 2008

ja som presla takymi extremami, ze az ako prvacka na zakladke som chcela byt fararka, potom astronomka, potom kozmonaou, potom vojensky pilot, potom astrofyzik, potom meteorolog- to uz som bola osmacka, na a na gymp. som sa vratila k tomu prvemu, co som nakoniec aj vystudovala 😀

princeznicka.
8. apr 2008

Ja om chcela byt najprv ucitelkou,potom veterinarkou,a potom dost dlho lekarkou.A na tom poslednom pracujem-studujem na medicine 🙂 A uz o dva roky zo mna bude,dufam,pani doktorka 🙂

melory
8. apr 2008

chcela som byt velmi spevacka, moj otec je hudobnik a povedal, ze spievam, ako ked macke zavru chvost do dveri. dalej som chcela byt herecka...no na konzervatorium som nemala znamky. a posledne som chcela a chcem byt fotografka...to snad vyjde...no nie?

weroni
8. apr 2008

ja som vzdy chcela pracovat s detmi a to sa mi splnilo 🙂
milujem deti a anglictinu - spojila som to a ucim malicke deticky v skolkach 🙂
ale inac som este chcela byt oceanologickou no to mi akosi nevyslo 😀

zuzkaprofant
8. apr 2008

ja som chcela byt baletka ale dako to nevyslo masi ma dali na klavir lebo s tanca ze sa nevyzije 😀 😀

mexx
8. apr 2008

A ja ked budem velka, budem chytat v zite. 😉

Vysnenych povolani bolo vela - ucitelka, smetiarka, kozmonautka, herecka, spevacka, tanecnica, archeologicka, kadernicka, kozmeticka, fotografka, tlmocnicka, psychologicka... 🙂 Podarilo sa posledne. 😉 Dufam, ze v tom budem moct zotrvat, hoci som stale na zaciatku a ten je moooc tazky... 😔
A tiez by som raz chcela pisat knihy. Jednoznacne. Velka spisovatelka. A dobra. 🙂

ella1
8. apr 2008

ja podobne 😀
speváčka(spievať neviem),herečka(ani klamať),modelka(krpatá),sestrička v pôrodnici(mizerný plat),potom som chodila na chemickú.....potom so bola posadnutá kozmetikou,tak som chodila na sukr. kozmet. školu,chcela som mať lexus salon.potom som otehotnela,vydala sa 😀 (plány koza zožrala) a teraz pracujem v kancelárii,robím faktúry(no od veci)
ale sa chystám do školy,hotelový manažment.riadiť hotel niekde pri mori alebo nejaký špičkový... 🙂 alebo vlastný,aspoň penzionik 😉
a tiež mi išlo písanie,kreslenie,klavír.ale nič poriadne. 😀

debra
8. apr 2008

ja so chcela učiť detičky v materskej škole,mám rada deti,ale som vyštudovaná administratívna pracovn 😉 ,no stále sa pohrávam s myšlienkou ísť ešte externe na VŠ a študovať to...myslíte,že ešte môžem a neviete koľko rokov štúdium trvá a z čoho všetkého sú skúšky? 😒

ella1
8. apr 2008

čo by si nemohla?mám kolegynu,pomaly 40 r. 3 deti a chodí na Vš....

debra
8. apr 2008

no len som od SŠ už pomaly 9rokov preč a neviem,neviem,či by som sa donútila učiť... 😒 ale by som potrebovala pozisťovať,čo sa mi treba naučiť na skúšky a tak pod...