Aké máte vysnívané povolanie?

etuska
7. apr 2008

🙂 mate take?Cim ste chceli byt v detstve a pri com ste zakotvili teraz?Existuje povolanie,ktore Vas/by Vas naplnalo? 😉 Tesim sa na prispevky.

malaskoricka
11. júl 2008

😀
ja si este pametam moje kazdorocne "vykyvy povolan":
1.den v skole: jednoznacne ucitelka
1.krat v jaskyni-: jasne ze jaskyniarka
kazdodenne jazdy autobusom: soferka🙂

atak sa to so mnou tahalocely zivot ale teraz ma akosi chyttila patologicka 🙄 VS predo mnlou tak uvidim 😵

malaskoricka
11. júl 2008

to malo byt patologicka 😅 zly "usmievacik"...ospravedlnujem sa

aniel
11. júl 2008

ja som chcela byť strašne speváčka,ale strašne falošne som spievala 😀

monkula
11. júl 2008

aniel 😀 😀
Môj Jarko chce byť lekárom, aby mohol jazdiť v sanitke 😀 a ešte futbalistom, to mu zatiaľ ide, môjmu prípravkárovi 😵 😵 😵

mracik
11. júl 2008

v skôlkárskom veku som, chcela byť mamou 🙂 , potom spisovateľkou, prekladateľkou, redaktorkou v časopise, začiatkom strednej záhradnou architektkou, nakoniec som skončila na medicíne. Ale z každého som si tak trochu splnila, básničky uverejňujem aspoň na internete, časopis sme vydávali s kamoškou na základke a konečne budem mať aj záhradu, kde sa môžem vyblázniť 😉

nippa
11. júl 2008

keby si mozem vybrat tak urcite nieco kreativne....navrharka alebo tak....uvidime ci sa nezrealizujem za par rokov...

horalka777
11. júl 2008

Ja som chcela byť hlavne smetiarkou (naskakovať a zoskakovať za jazdy z auta), kominárkou (lebo tam by nevadilo, že sa ufúľam a milujem pohľady zo striech), rezbárkou (voňalo mi drevo 🙂 ), akrobatkou v cirkuse (to ma fascinovalo, ale neurobím ani výmyk na hrazde vpred 😀 ) a mnoho iných šialeností. Strašne som chcela ísť po základke na nejakú učňovku a naučiť sa nejaké remeslo, ale všetci si ťukali na čelo, lebo som mala skoro samé 1 🙄 Škoda, dnes by som to vedela zúžitkovať lepšie, ako moju neskoršiu VŠ 😀

No a teraz uvidíme. Chcela by som byť klaunom, to by ma normálne napĺňalo. Alebo také bábkoherctvo. Rada druhých rozosmievam. Na veku nezáleží 😎

milhaus
11. júl 2008

modelka, učitelka, predavačka, ...
ešte stale som na to vlastne neprišla ale bavilo by ma pravo, proste pomahat ludom, bavilo by ma to len na to nemam aby som mohla ist studovat a matika bola vždy môj strašiak a jazyky mi moc nešli

asitka
11. júl 2008

milhaus...keď si vopred povieš, že na to nemáš...tak to jednocho vopred vzdávaš....šak si ani neskúsila...a už rezignuješ...joj...to neroooob....

janula_nz
30. júl 2008

ako malicka som sa velmi rada hravala s babikami a to ma drzalo velmi dlho. vtedy som uz vedela, ze chcem robit s babatkami 🙂 no a ono sa mi to aj splnilo, som profi mama 😵

najjulinka
30. júl 2008

Janula ja som sa raz tak hrala doma s takými malými bábikami, mala som pre nich taký bytík a tak... A stále mi huba išla... A mamka mi povedala, či nemožem byť chvílu tichšie a ja na to "Mami, ale ja rozprávam za 16 ludí" 😀 😀 😀 Proste velké rodiny sa mi asi odjakživa páčili 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Len mne tie bábätká doma rastú... A pubertiakov mať, to nebol moj sen 😝 😀 😀 😀

duskaf
30. júl 2008

Vždy som chcela pracovať s deťmi. Aj som pracovala a iste ešte budem.
No mojím veľkým snom je vydať knižôčku pre maličkých. Tak veľmi by som chcela, aby sa moje rozprávky a príbehy dostali k detičkám a rozžiarili ich očká. Verím, že raz sa to splní a moje dielka nezostanú len v šuflíku.

sirinka
30. júl 2008

ja som vzdy chcela byt doktorka a som sestricka a dnes to uz ani nelutujem...

surja
26. sep 2008

Ahojte zienky!!!!!!!!chcela som napisat,ze nahodou som sa sem dostala..........ale urcite to nahoda nebola,lebo vzdy to vyssia sila perfektne zariadi.........ja reagujem na to ,co ste si tu pisali ..........trochu tu mate pauzicku od leta.............ja som vzdy chcela byt ucitelkou,od detstva som milovala deticky.......pravdaze sem tam som sa hrala aj na lekarku,postu,hrala som divadielko mojim bratom a susede .........oni traja boli moji ziaci,alebo pacienti,alebo divaci......alebo obete?......dnes som rada,ze je piatok a nie som rada,ze som ucitelka.........30rokov byt ucitelkou je hrozne unavneeeeeeee..........som velmi smutna,ake hluposti v ramci transformacie prebiehaju v skolstve......daju nam papiere a pracujte......nadriadeni rozumeju tomu rovnako ako podriadeni..........boze......keby rodicia vedeli,co je na prvom mieste,tak by plakali..........najprv sameeeeeeeeee papiere a potom ich deti.......mozno som velmi vycerpana a pisem takto.........mozno o tyzden,alebo polroka sa zasmejem,ked toto precitam.........no dnes by som plakala........nikto nejde do skolstva robit ziadna mlada dusa,len same stare kadre sme tu a za malo penazi chcu od nas vela muziky nasi vyssi pani a podobne je to aj v zdravotnitcve.......hroza........to co je prioritne ZDRAVIE a VYCHOVA SO VZDELANIM ......tak to je na najnizsom spolocenskom rebricku ohodnotene.....ziadna motivacia .......NIC.........dakujem,ze som sa tu mohla vypisat........pripadam si tu ako na vysetreni u psychologa,alebo u psychiatra......krasny den vsetkym 😉

claudinka
26. sep 2008

Ja som vzdy chcela byt spisovatelkou alebo ucitelkou.. keby to len bolo lepsie platene 😖

susik77
26. sep 2008

Ja chcem mat vlastnu kozmeticku firmu 😵

marse
26. sep 2008

realne: chcem vlastnit a pracovat v studiu krasy ( intenzivne sa na tom uz aj pracuje 😉 )

nerealne : chcem byt prezidentkou 😀

julia225
26. sep 2008

moje vysnivane povolanie je doula... 😵 a pomaly natom pracujem 😉

susik77
26. sep 2008

myslis dula? 😕

maruschka
26. sep 2008

surja, moja segra je učiteľka a tak viem, o čom píšeš..Ale je mladá,slobodná,plná elánu,oduševnenia,predstáv do búdúcnosti.Decká za ňou chodievajú aj domov, spolu chodia do kina,na výlety..Dokonca sa trieda stretáva aj po večeroch a pomáhajú jej, ak niečo potrebuje..Tiež neviem,koľko jej to vydrží 😀 😀 Tak aj tebe držím palce..Aby bolo veľa dobrých učiteľov pre naše deti 😵 😵

duskaf
26. sep 2008

surja- rozumiem Ti a prajem veľa sily na všetko, ja som učila na zdravotnej, aj na fakulte ošetrovateľstva, ale vždy ma to ťahalo k postihnutým deťom, tak som sa teraz dala na štúdium špec. pedagogiky pre mentálne postihnutých, veľmi ma to baví, som druháčka, vyžaduje si to veľké obety, napríklad sa na" staré kolená "musím učiť hrať na klavír, ale veľmi by som to chcela zvládnuť, a konečne raz môcť povedať si každé ráno, že sa veľmi teším do práce.
A keby sa mi ešte podarilo vydať aspoň jednu z mojich knižôčiek pre deti, bola by som veľmi šťastná.

maruschka- pozdravujem sestru- dnes veľmi potrebujeme také učiteľky.

nanyka
27. sep 2008

ja by som chcela byť veterinárkou a mať útulok pre opustené zvieratká.. 🙂
a byť majiteľkou kozmetického salónu s komplexnými službami

a pracujem v oblasti, ktorá má ďaleko od oboch mojich snov 😅

maruschka
27. sep 2008

ja som chcela vlastniť nejakú krásnu budovu,kde by bolo všetko-od fitka,bazéna,materskej poradne,reštaurácie pre mamičky,detské centrum voľného času, materské centrum, obchod s kočíkmi,vecičkami,tehotenskou módou...

Vždy som o tom snívala..Jednoducho,aby bolo všetko pre rodiny s detičkami pod jednou strechou 😉 😉

denisocka
27. sep 2008

ahoj SURJA ............ keby som ťa mohla oditovat a pozmeniť len to - vždy som chcela byť sestričkou .......... dnes nou som a tiež je to na zaplakanie - najprv papiere/potom pacient ☹ či chceš či nechceš -stale nove a nove postupy a kadejaky "ankety" musíš vypisať - potom to niekde zaevidvať,potom aj niekam 30 rokov archivovať a ked to vštko más urobene možno ti ostane čas na 30 pacientov z celeho oddelenia 😔 a na vyplatnej paske sotva 10tis 😔

leniciatko
1. nov 2009

denisocka, tak,tak,tak........ ja som tiež od decka chcela robiť v špitály, držalo ma to, skončila szš a teraz po 14 rokoch práce je mi tiež na zaplakanie a na blvanie - s prepáčením.... ☹

expertka8
1. nov 2009

...ja xcem byt "Miss World"....a vsetkyyyyyyyyyyyym zelat celosvetovy mier... 😀 😀 😀

etuska
autor
1. nov 2009

Expertka 😀 😀 😀

bentleey
10. aug 2010

ja chcem byt fotografkou...rozmyslam nad prihlasenim do Photoacademy alebo minimalne nejakych workshopov..ale este musim dostat viac odvahy kedze ma kazdy odhovara, ze sa tym neda zivit...jedinu podporu mam od manzela, ale ten ma podporuje v kazdom mojom uuulete 😅 😅 😅

janka_a
10. aug 2010

vysnivane ucitelka- buduce povolanie pravdepodobne chemia, farmacia 😔

lucia375
10. aug 2010

V detstve som chcela byt učitelka. Vsetky decká som terorizovala tým že museli povinne písat diktáty, násobilku a slovíčka z angličtiny. 🙂
Dnes dufam že po materskej budem mat primeranu robotu. 🙂