Aké máte vysnívané povolanie?

etuska
7. apr 2008

🙂 mate take?Cim ste chceli byt v detstve a pri com ste zakotvili teraz?Existuje povolanie,ktore Vas/by Vas naplnalo? 😉 Tesim sa na prispevky.

bellasandra
8. apr 2008

Ja som vzdy chcela pomahat ludom, tak som chcela ist na socialnu prácu, ale zatial som sa tam nedostala. 🙄 😀
Tak zatial robím stale kancelársku mys, čo ma nejak extra nenaplna, ale tak co uz. 😎

debra
8. apr 2008

ved ja by bola rada aj v kancelárii,ale nejak sa mi po materskej nedarí zohnať prácu v tomto odvetvi ☹

bellasandra
8. apr 2008

Debra- ja som tiez dost dlho hladala, ale pokial vies jazyk- tak sa to v celku da najst.
Ja by som tiez chcela ist do školy, som si dalal uz pevný závazok, ze buduci rok idem, bud socialna , alebo masmedialna kom. 😉

debra
8. apr 2008

no ten jazyk...ved to je problem...sice som bola v Angl.ale tá moja angličtina je už hroznááá 😅 ale tá vysoká ma zaujíma...a nevieš kde by som mohla zohnať niečo o študiu na VŠ tento odbor učiteľstvo v MŠ?a externe sa xodí do školy len v sob?

gangulienka
8. apr 2008

a ja som nikdy nechcela byt zienka domaca, ale ako som otehotnela tak som sa pomaly ale isto zacala na nu menit a najlepsie je ze ma to celkom ma to bavi 😀

debra
8. apr 2008

gamngulienka však aj ja som už žienka domáca... 😀 a niekedy ma to baví a niekedy nie 😠 ale už potrebujem zmeniť prostredie a hlavne prácu potrebujem...bo tento stereotyp ma už ubíja...no ale nič sa mi nedarí najst ☹ u nás v BB je to hrozné s prácou....no a ešte som xcela byť speváčkou a takmer sa mi to aj podarilo....

gangulienka
8. apr 2008

to je jasne, ja nou tiez nezostanem na vzdy...ale moja ma len 3 mesiace tak si to este uzijem a budem doma aj tie 3 roky ak nas manzel uzivi 😉 ....neboj ono sa isto nieco najde, drzim palce 🙂

weroni
8. apr 2008

debra nemusis ist zrovna na VS - ja som skoncila strednu podnikatelsku a ucila som len na zaklade statnice (ta ma opravnuje ucit Aj) ale teraz v maji koncim dvojrocne pomaturitne studium "predskolska pedagogika a vychovavatelstvo" - to mas ako pedagogicke minimum 🙂 takze to sa da zvladnut 🙂
chodim len v piatky 🙂

lienockaa
8. apr 2008

🙂..no..tak ja by som chcela mať malý penzión, s kvalitnými službami, v dobrej lokalite..alebo cestovnú kanceláriu.. 😉
ale bola som nejako všestranne zameraná na gymnáziu, tak to dopadlo inak..mám medicínu..😀

debra
8. apr 2008

weroni-a nevieš či aj v BB je to pomaturitné štúdium,čo si spomínala?alebo mi nevies poradit nejaku internet stranku,kde by som si to mohla pozriet? 😉

lenadka
8. apr 2008

ked som bola mala chcela som byt osetrovatelkov zvierat v ZOO a som hygienicka 😀 skoro to iste 😀 a keby to bolo normalne platene tak idem, ved ZOO tu mame 😀 alebo ku konom, najlepsie by som chcela mat rancik s ubytkom a robit agroturistiku. Nie je to az tak nerealne, otec zdedil chalupu po starom otcovi z obrovskou zahradou, ale je chyba v tom, ze ju zdedil spolu zo sestrou a ta sa ani nechce dat vyplatit z dedicstva ani sama nevie co chce, lebo ani predat to nechce...tak sa neoplati investovat...no a este muselo byt aj cosi nejake prasule ktore by bolo mozne tam vrazit 😀

sakura77
8. apr 2008

ja som strasne chcela byt krajcirkou,ale kedze som mala vzdy same jednotky,ucitelka v osmej triede sa ma opytala ci som sa nahodou nezblaznila 😀 tak som laborantka v potravinarstve a nikdy som to nerobila...

adetka
8. apr 2008

ahojte...

najprv som chcela byt ucitelkou... vsetky babiky a mackov som doma gezovala 😅 ... pocas zakladnej som na chvilocku zatuzila byt veterinarkou (kym som videla, ako musia trapit zvieratka)... neskor hereckou (chodila som aj rok do Ludusu)... a nejaky cas spisovatelkou (pisala som basnicky, pokusala sa o poviedky, z kazdeho romanu som napisala tri strany 😀 )... neucila som sa vsak velmi dobre... a tak som isla na SOU obchodne, urobila si maturitu (to bolo pred 15 rokmi)...

potom som prestriedala niekolko zamestnani (sekretarok, recepcnych, referentiek,...)... a pred desiatimi rokmi som nasla pracu, ktora ma bavi... a kvoli ktorej som si urobila neskor aj VS (zacala som studovat ako 25-rocna)... zial moj odbor sa zopsul, a uz ho sktocne moze robit kazdy... staci mat zaludok na bulvar, plytkost... takze najradsej by som pokracovala na VS ako doktorantka, odb. asistentka...

som novinarka (aj ked uz s trojrocnou pauzou) 😅

mery.maja
8. apr 2008

ja som chcela byt gymnastka(preto som robila gymnastiku)potom ma to ani neviem preco preslo a chcela som tancovat to som nechala po roku tiey neviem preco asi slaba vola a neskor som chcela byt zdravotnou sestrickou lenze viete ked poviete 14 rocnemu decku nech sa rozhodne cim chce byt je to tazke 😖 preto som sla na skolu a som kadernicka lenze potom som si spravila maturitu a poviem vam tie roky na skole som olutovala a bolo mi luto ze som sa vtedy nerozhodla ist za tu sestricku a lutujem to doteraz ale co uz narobim. nie zeby ma praca kadernicky nebavila ale nejak extra ma nenaplna 😵

zuzkafuny
8. apr 2008

Ja som chcela byť od malička veterinárka... nevzali ma na strednú veterinu, tak som išla na chemickú 😀
V tomto odbore som nikdy nepracovala a ani nebudem... ale robila som roky rokúce v kvetinárstve... podobné...??? 😀 😀 😀 Pohrávala som sa aj s myšlienkou prihlásiť sa na vysokú veterinu... ale upustila som od toho ☹

fabienamata
8. apr 2008

dobra tema....ja som chcela byt krotitelka levov 😀 ale jedneho tu doma krotim. 😀 😀

maja22
8. apr 2008

Chcela som byť maminkou, učiteľkou a spisovateľkou... Bola som učiteľka, teraz som mama a píšem do časopisu, čo som si založila... 😀 😀 😀 😀

zuzkafuny
8. apr 2008

Maja... 😀 super...!!!

maja22
8. apr 2008

zuzi, aj ja hovorím... 😀

debra
8. apr 2008

maja a do akeho časopisu pises....to ma zaujima 😉

tilly
8. apr 2008

ja som chcela byť manželkou strašne bohatého chlapa a byť ako pamela z dallasu 😀 ale som skôr suelin 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maja22
8. apr 2008

Žijem na dedine, pár rokov sa angažujem "v práci" s aktolíckou mládežou a tak mi napadlo, aby sme si založili časopis, kde budú nielen informácie o dedine a farských aktivitách, ale aj naše názory, postrehy, príbehy, občas nejaká anketa, rozhovor s človekom od nás, ktorý niečo v živote dokázal a tak. Vychádza trochu nepravidelne - píšu ho väčšinou naši vysoko a stredoškoláci, takže za 5 rokov existencie vyšlo zatiaľ 14 čísel, na 15-tom pracujeme... 🙂

elvo
8. apr 2008

ja som chcela byt policajtkou ale nestalo sa som ucitelkou v Mš.a teraz este studujem spec.ped. vychov.

maja22
8. apr 2008

tilly 😀 😀 😀

debra
8. apr 2008

maja klobuk dole... 😀 si akčná...xixixi

etuska
autor
13. máj 2008

...a co vy ostatne? 🙂

luculka
13. máj 2008

hmmmm,,,,,ja by som chcela byt fotografkou.... 😒

monca301
13. máj 2008

moje vysnivane povolanie je vizazistka,chcela by som si urobit kurz,ale vzdy mi do toho nieco pride a nakoniec sa neprihlasim. Zatial mam kurz kozmeticky.

etuska
autor
13. máj 2008

..tak to si uz na najlepsej ceste 🙂

lyongirl
13. máj 2008

moje vysnívané povolanie? No neviem, či je to povolanie, ale vysnívané určite... byť matkou. Viem, že možno čudné, ale je to tak. Ako malá som snívala o všeličom, aj o tomto a v tomto som sa našla... a kľudne by mi to nevadilo robiť celý život, to znamená, starať sa o svoje detičky, ktoré by mi nikdy nevyrástli. Teraz ma napadlo, že možno by ma teda bavilo byť učiteľkou v materskej škôlke, no ale zatiaľ zostanem pri povolaní matka 😉