Aké pracovné benefity sú vo firme Kyndryl?

30. aug 2022

Ahojte, ake financne benefity ponuka firma Kyndryl? Davaju aj 13 plat, nejake odmeny na vianoce? Hradenu PN alebo kartu na benefity? Malo uvadzaju na internete, su v tejto sfere slabsi?
Dakujem

klarissa25
30. aug 2022

A ty si to nevieš nájsť na internete ?

andrejkap123
30. aug 2022

Ale ludia. Toto sa este nevie kedze oni su nova firma od novembra. Nikto nevie ci budu odmeny na vianoce. Ani 13. Plat. Da sa predpokladat ze tym ze sa oddelili z IBM bude to rovnaké ale na to sa nemozno spoliehat. A IBM maju velmi male odmeny.

autor
30. aug 2022

@klarissa25 pripajam zoznam, je to tam teda velmi konkretne rozpisane :D :D jedine coho sa da chytit je ta PN .Benefity: Growth opportunities and ongoing training in different accounting processes, work experience with different countries and an excellent work environment.
Personal & Career Development
Rich education offerings
Additional Days Off 100% Paid Sick Leave

autor
30. aug 2022

@andrejkap123 ake su to male , co si mam predstavit prosim?

andrejkap123
30. aug 2022

200€ max…..

andrejkap123
30. aug 2022

Ale uvidi sa. Moze to byt uplne inac a prekvapia. Chcu sa dost oddelit od ibm takze mozno to bude lepise

autor
30. aug 2022

@andrejkap123 fuha no to sa moc neplesknu po vacku :D dakujem ti

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pukina
31. aug 2022

@boldo87 ked uz dnes mozu firmy davat ako benefit notebook aj na sukromne ucely, mlady kolektiv a stravne listky? tak kludne aj skolenia 😂😂

ndrag
31. aug 2022

mozno tymi "skoleniami" myslia moznost spravit si ACCA ako v IBM, ale ktovie..

lenka1208
27. apr 2023

Sice strara tema ale robila som v IBM a potom v Kyndryle..odmeny su ubohe (tak cca 100, max 200 eur za rok) - vzdy je vyhovorka ze boli male zisky, pritom CEO kazdorocne mal milionove odmeny..Z benefitov- mali sme 100% platenu ocr, pn, 3 sick days za rok, platia rocny balik v procare ale tusim to az po 1.roku..klasika treti pilier. Platy su tam nizke oproti inym firmam..naposledy ked zacala stupat inflacia mi zvysili plat o 50 eur v hrubom mesacne. Takze to bola posledna kvapka a po 12 rokoch som sa s nimi rozlucila. Ale zase praca aj ludia su ok. Jaj a este homeoffice sme mali v podstate aj neobmedzeny po dohode s manazerom

hanka760
16. apr 2024

Súhlasím s lenkou1208 sice som v Kyndryle 2roky ale ziaden 13plat ziadne alebo bonus ročný s 200 eur v hrubom odmeny aj to nie je 100% ci ich dostaneš! Zalezi ake mas hodnotenie a manažéra!
Pravidlo co si vypýtas a obhájis na pohovore tolko budes mat ďalších 5 rokov .. ziadne zvyšovanie
Benefity boli spísané v iných komentároch

hanka760
16. apr 2024

@ndrag tak po dvoch rokoch skor nie