Aké sú výhody a nevýhody práce na dohodu počas rodičovskej?

dandy28
25. máj 2014

Ahojte, chcela by som vás poprosiť o informáciu ohľadom práce na dohodu, keď som na "rodičáku". Aké by to malo mínusy. ďakujem 😉

zuzka1008
25. máj 2014

Žiadne, ja som zarobila 130eúr, a neviem o niakych mínusoch, ale to bolo pred 2.rokmi tak časy sa možno zmenili 😉

pinuska19
25. máj 2014

Ahoj, ja mam neurcitu pracovnu dobu a teraz som tiez na rodicovskej dovolenke, chodim do prace na dohodu kde som pracovala pred materskou a bolo mi povedane, ze ak sa vratim a pojdem napr. na PN budu mi ratat priemer z prace na dohodu a nie z toho co som zarobila pred materskou.

adelakk
25. máj 2014

Ja som brala minuly rok rodicovsky az do konca roka kym som nezacala brat znovu matersky prispevok a popritom som bolazamestnana najskor len na dohodu a od juna na polovicny pracovny uvazok. Zarobila som okolo 800e mesacne. Ked mi teraz skonci matersky chcem ist zase pracovat aspon na dohodu. Neviem o ziadnych minusoch aj ked presne neviem na ake minusy sa pytas. Matersky prispevok, ktory teraz poberam mi vypocitali z toho co som zarobila na dohodu a na polovicny prac.uvazok.