Ako a kde sa zamestnať po skončení materskej dovolenky?

monika124512
25. jan 2017

Ahojte žienky. Potrebujem Vašu radu, resp. skusenost. Po skončení materskej dovolenky vedeli ste tam pokracovat (myslím v práci), kde a co ste robili predtým? A teraz myslím na obycajné mamicky, ktoré nemajú VS (nechcem nikoho uraziť), nemali predtým tú "vysnívanú" prácu, robili obycajnu prácu. Vedeli ste sa zamestnat znova? Alebo je to tazke/tazsie? Nemam VS a neviem co bude, ked mi koncí materská dovolenka. Ako ste na tom Vy? Po materskej ste isli na skolu, alebo na nejaký kurz? Dakujem krásne za vsetky príspevky 🙂 a prajem Vám príjemný zvyšok dna 🙂

evittam
25. jan 2017

@monika124512 Vratila som sa k svojej povodnej profesii. A aj teraz to planujem.

janci05
25. jan 2017

@monika124512 Ahoj, tak ja som po materskej išla do 3 rokov na rodičovksú dovolenku. Naspať do tej istej firmy ma už nezobrali, lebo ju pomaly ale isto rušili. Tam som robila predavačku 8 rokov pred materskou. Potom malý išiel do škôlky a našťastie mi ho zobrali lebo som bola v tom čase nezamestnaná. A za dva týždne nato, ako sa začala škôlka, som si našla prácu zase v obchode ale už v inom zameraní. Ešte dobre že bol malý v tej škôlke, lebo takto by som vôbec nemala šancu zamestnať sa.